Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

skorvankova
11. sep 2009

Juj aj ja by som chcela este babo, ale urcite teraz nie, neviem si to predstavit.
Ale keby to prislo nic by sa nestalo, zvladli by sme.

skorvankova
11. sep 2009

macikjm, ja by som sa aj kojenia podujala, ale staroslivost o dve deti, no nič ti neslubujem, ale od hladu nezomrie 😀

macikjm
11. sep 2009

lindul...nezastavam sa ta,ani neodsudzujem....ale myslim, ze kazde babo je ine..aj ciky nema ani 20, ani 25.../ciky dufam, ze teraz ta neurazim, neide mi o to/, a sisinka je taka aka je...da jej poriadne zabrat, ale je to jej dietatko a nadovsetku ju lubi...aj moja ninuska nie je dokonale dieta...a tiez ma niekedy hneva, ked vymysla...a davam jej lasky tolko, ze ma ide roztrnut od nej....a stale to nieje a nikdy ani nebude tip top...

niekto je zrely na dieta v 20-tich, niekto ani v 40-tke... 😒

je super, ze je natalka dobre babatko, tak si ju nadalej krasne vychutnavaj...kazdy zodpovedame za svoje deticky.... 😉

macikjm
11. sep 2009

skorvi...si zlata dakujem...vies co, mam aj uz vyse pol litra namrazeneho, tak na pol dna by jej vystacilo... 😀 😀 mozno kym sa pojde, tak domrazim este... 😀 😀

misha666
11. sep 2009

😕

macikjm
11. sep 2009

mishka...co to tie okaliky.... 😀 😀

misha666
11. sep 2009

len sa bojim co tu bude zajtra ked dorazi krpcek a citne si reakciu od lindul 😕 😅 😀

skorvankova
11. sep 2009

maci, o.k., spolahni sa na mna.

Lindula, presne ako pise mici, kazde dieta je ine, aj moj maly je riadne číslo a dava mi zabrat, naozaj cez den je len na rukach, stale mrnčí, sam vobec nechce byt a kočar ani nepouživam, prechadzame sa len po dvore, lebo neviem kde a kedy zacne vystrajat, aj si ponadavam, ale lubim ho a snazim sa mu dat co najviac, nikto nemoze za to ake ma dieta.
Inak mam 23 rokov.

som za teba stastna ze mas Natalku dobručku a mozes si ju užívat.

macikjm
11. sep 2009

no co by bolo....vyjadri sa k tomu... 🤐 😉
dobru nocku...idem uz snivat... 😉

misha666
11. sep 2009

ja cakam manzela kym pride z prace...

macik...bru 🙂

macikjm
11. sep 2009

ja mam 24, manzel ma 34, ninka je nase prve vytuzene dietatko...chcene planovane...nie kazdy sa potrebuje bujarit do neviem kolkych aby pochopil, ze zivot nie je len o tom, a ze ma ine krasne tajomstva... 😉 😅

skorvankova
11. sep 2009

Aj ja idem hajat.papa

zanulienka
12. sep 2009

dobre ranko-nabuduce sa asi nebudem na nikoho pytat,ale rovno napisem IP.ale mne tu lindu chyba,kazda z vas by tu chybala 😉

miavin
12. sep 2009

No dobré ráno dievčatá - tak som si vás konečne dočítala a poviem vám úprimne, že som z toho sklamaná. Chodím do ešte jednej témy - okolie ... no a tam sa v našom okolí prednedávnom strhla taká hádka, že som si povedala, že tam asi nie sú tie baby normálne.... išlo o obyčajnú závisť - ale následky - no hrôza, rozbilo to celú tému, niektoré baby tam prestali chodiť, vymazali albumy.....atď.... ale potajme stále obzerajú nové fotky a čítajú čo sa deje - a keď sa stretnú na ihriskú - nos až do neba a hlava na druhú stranu....
takže:
toto je verejné fórum, každý si tu môže napísať čo sa mu zachce, je to o tom, aby sme sa potešili, pochválili, posťažovali a poradili....každá z nás je iná a má svoj vlastný názor. Nina - je super, že Natálka je také zlatučké dieťatko - máš šťastie. Ja mám skoro 29 a Alexík je naše dlho vytúžené dieťatko - takisto je plačlivý a hlavne nervný - a pritom ho milujem najviac na svete - a dávam mu toľko lásky, že som si ani nemyslela, že jej toľko mám.,... a aj napriek tomu nervačí . Takže nemôžeš odsudzovať niekoho podľa veku, lebo aj ciky má Sisinku - a má s ňou čo robiť... a pritom si veľa vytrpeli, kým sa k nej "dopracovali" - ináč klobúk dole ciky.
Súhlasim s macik - každý je zrelý v inom veku.
Tak sa prosím neškriepte - je to o tom, že si tu každý môže napísať, čo práve prežíva, čo ho hnevá a podobne. A ak sa to niekomu nepáči - tak bud to ignorujte, alebo na to reagujte - ale myslím, že toto je naozaj na naše odventilovanie a nie na hádanie téma.
Ďakujem - snáď pre zmenu nebude ležať môj názor v žalúdku - ak áno - nech mi to kľudne napíše - veď sme ľudia 🙂

romanakatka
12. sep 2009

čo to tu??? Chvíľu tu nie sme a takéto veci sa tu preberajú? Babule, veď každá z nás sa na tie naše zázraky tešila, tak neriešte zbytočnosti...
Nám sa s drahým nedarilo a tak veľmi sme krpca chceli, vysnívané sme to mali úplne inak... a teda dávam nám riadne zabrať... cez deň nespíme a vyžadujeme si pozornosť a v noci je to tiež posledne hrúza... napr. sme išli spať o ôsmej o 23:20 sme už boli hore, potom o druhej, od štvrtej sme sa uspávali do piatej a od šiestej sme už definitívne hore zase... a takto fungujeme už dlhšie... dnes som ho už šupla pred telku s rozprávkami hoci som sa tomu chcela čo najdlhšie vyhýbať, ale niekedy proste sily nestačia... tiež ma sem-tam hnevá, že je taký zlobko a prečo to tak je, keď sme ho tak chceli a túžobne očakávali a tíško závidím maminám, ktoré si to krásne užívajú, lebo majú dobručké detičky... a tiež som túžila mať ešte dievčatko, no po týchto strastiach neviem či na to naberiem odvahu... no isté je, že aj napriek tomu ako nám Timko dáva zabrať ho neskonale ľúbime a dávame mu toľko lásky koľko sme schopní... raz nám to možno oplatí 😉

P.S. mám 31 a manžel 33

miavin
12. sep 2009

ináč - aj ja idem do espane.... už balím kufre 😀

romanakatka
12. sep 2009

a ešte čosi... nebudem písať IP, lebo je to pre všetky: každá jedna by tu chýbala, lebo sme to tu spolu ťahali od tehotenstva a dúfam, že budeme aj naďalej aj s Lindul i Krpčekom a proste všetkými... 😉 nie vždy stíham písať ale čítam pravidelne a veľmi mi to dodáva energiu, keď vidím, že sme viaceré na jednej lodi... a tiež potrebujem sa poradiť často a s kým ak nie s Vami? 😕

romanakatka
12. sep 2009

tak si užite krásny week a ja letím za tým mojim milovaným čertíkom 🙂

zanulienka
12. sep 2009

romi- 😀 sme uz skoro ako jedna rodina

aine04
12. sep 2009

ahojte zienky,
ja som sa tiez dlhsie neobjavila s prispevkom. citavam vas pokial stiham, ale drobec mi takmer cely den nespi, takze sa venujem jemu, bolo by mi luto svacnut ho do postielky s hrackami. vecer som rada ked si nieco porobim a konecne idem spat. no a okrem toho, sme si pobudli aj v nemocke s hnackami, skratka stale je nieco... to len par viet na vysvetlenie...
katka velmi pekne si to povedala, sme tu vsetky spolu uz dlho, tahame to odkedy sme sa dozvedeli o nasich tajomstvach v bruskach, bola by to strasna skoda keby sa to zvrhlo na hadky. ja do toho ani nemam moc co hovorit, naozaj tu nie som casto, len by mi to bolo luto 😕

uzivajte si krasny cas so svojimi babikami, ved to vsetko tak neskutocne leti, aj ten moj maly lapajko je uz riadny chlap, ani som si nestihla uzit ze bol malicke babatko.

PS: bystricanky a zvolencanky, nechystate sa na jarmok?

zanulienka
12. sep 2009

mia-neviemci uz baby vcera nevyrazili kumne,mozno ich dobehnes

miavin
12. sep 2009

zanu - no ty kokso - to nehovor ani zo srandy - to aby som zapriahla kočiar a vyrazila 😀 😀 😀

macikjm
12. sep 2009

mia...bez deti sa ide...po mna este baby neboli...ale to by asi isli keby sa do espane islo cez ukrajinu.... 😀 😀

krasny vikend tiez prajem....

a nebudme trapky hadacske.... 😀 😅

zanulienka
12. sep 2009

ja myslim,ze zbieraju po jednom kazdu 😀

zanulienka
12. sep 2009

macikjm-ciciky nechaj doma,tu ich aj tak nevyuzijes

miavin
12. sep 2009

jéj - my máme dnes 5 mesiačikov 🙂

miavin
12. sep 2009

bez detí ideme? no tak neviem kde nechám môjho - ale po ceste ho nechám mame 😀 a ja ciciky beriem -malému už sú nanič 😀

zanulienka
12. sep 2009

jej mia aj my 😀

zanulienka
12. sep 2009

posielamu alexkovi vela pusiniek,my budeme spolu oslavovat 1.narodky 😀

cikyta
12. sep 2009

Ahojte.Alexíkovi cmuk.
Baby,aká je to farba lila?
Fialova?Ružova? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre