Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
12. sep 2009

podla mna fialova,pretoze aj po madarsky,spanielsky znamena lila fialovu

cikyta
12. sep 2009

Zani dakujem 😅
Pýtala som sa pre potvrdenie.Tiež som mala tušák fialkovastej.Aspon si mi to potvrdila,tak díky.
(Objednala som si fusak čierno-lilla)

komisakpd
12. sep 2009

a kde si si objednala fusak??

cikyta
12. sep 2009

Z maderny.Sabi dala včera link.Aj ona má s tade.To je do 3 rokov.

silvia27
12. sep 2009

ahojte....ja som z tých mamičiek, ktoré len čítajú a napíšu len raz za čas a tak i teraz...
misha666 - k rodičovskému príspevku - podľa môjho názoru keď si študentka, tak si považovaná za platiacu si poistenie - podľa zákona -aspoň čo si pamätám zo školy....no opýtaj sa keď to bude aktuálne na sociálke..

komisakpd
12. sep 2009

MAJKE VSETKO NAJ...

cikytka no viws ja som tiez z tych, ktore tu chodia len obcas...

silvia27
12. sep 2009

ďakujeme krásne

cikyta - pre malinkú si vybrala krásne meno 🙂))))

cikyta
12. sep 2009

Silvia-ja viem 😀 Dakujem! (Aj našej pani pediatričke Silvinke,sa to meno páči 😀 )

Komi,našla si ten fusak teda?

cikyta
12. sep 2009

Strana 288.

silvia27
12. sep 2009

Ja som si tiež objednala ten fusak - prišiel mi v utorok. Vybrala taký neutrálny béžovo čierny. Páči sa mi...vyzerá strašne praktický...dá sa pekne upraviť so šnúrkami, takže tam bude Majuška pekne zababušená, má ušité oká na pásy v autosedačke aj na športiak a Ty si prestrihneš, ktoré potrebuješ a je aj dosť teplý...podľa mňa

cikyta
12. sep 2009

Silvinka,tak to som rada,že máš skusenosť s ním.Už sa teším nan teda.

miavin
12. sep 2009

zanu - všetko najlepšie Elaie k 5 mesiačikom - no to bude žúrka, keď naše deti budú spolu oslavovať 1 rôčik... sa opijeme 😀

miavin
12. sep 2009

ciky - dakujeme za pusinky - odovzdala som - a tváril sa že je rád 😀

zanulienka
12. sep 2009

mia-pripijeme z dzusikmi

cikyta
12. sep 2009

jej ozaj. aj maličkej elaile cmucik.no už držím moju herečku na rukách,tak píšem malým písmom.

miavin
12. sep 2009

zanu - s džúsikmi??? to naozaj???

zanulienka
12. sep 2009

tak z mlieckom,no dobre

zanulienka
12. sep 2009

normalne sa mi podarilo natlacit do elaie polovicu vyzivy z piskotou,wau

miavin
12. sep 2009

zanu - no deti si môžu pripiť džúsikom, ale my hádam aj nejaký šampús dáme, nie? 😀
no náš na desiatu spapal polovicu fľaštičky: jablko a mrkva - hurááá a varím zemiačky, poobede skúsime

zanulienka
12. sep 2009

kupila si taku vyzivu,ktoru vie pit z flasky

miavin
12. sep 2009

vyživu pije z fľašky? to ako?

miavin
12. sep 2009

jéééj dievky - ja som dala Alexíka pod hrazdu, prídem o chvíľu a on na brušku - sa mu to spolu s hrazdou asi nejak podarilo - sa tešímmm 😉

zanulienka
12. sep 2009

my tu mame take trosku hustejsie vyzivy do flasiek

macikjm
12. sep 2009

dnesnym oslavencom 5- mesiacikovym vsetko naj...cmuciky pre nich...

taktiez vsetkym majkam... 😉

zanu, no dobre ciciky nechavam doma...ale potom nemozeme ist na nuda plaz.... 😀 😀

mia...no vidis...dockala si sa aj ty.. 😉

komisakpd
12. sep 2009

cikyta nnasla som.,aj mne sa paci..a to na ten stranke je najlacnejsi? ja by osom ho tiez chcela..naozaj je fajnovy?

zanu tvoja mala je o den mladsia ako moj😉hmm..

miavin
12. sep 2009

Všetko najlepšie všetkým Majkám prajeme 😉
macik - to bola skôr náhoda -. asi sa potiahol rukami o hrazdu - lebo viac sa to nezopakovalo, no ale verím, že do mesiaca sa bude točiť 😀

daanka85
12. sep 2009

Caute baby,
aj my chceme fusaaaak taký super, nemozem najst ten link...Nemohli by ste ho tu prosiiim vas este raz niektora hodit??? Fakt nemam cas prehrabavat..mala o chvilu vstane a letime k svokrovcom a to este kopec roboty musim urobit... Fest diky...
Dominika, inac ako sa mate? Ako sa dari Maximkovi? Uz asi 3 mes. sa ti chystam napisat IP, no stale cosi..
Tak pekny den!!!
A vsetko naj MARIAAAAAM aj my prajeme...

zanulienka
12. sep 2009

komi-mala trosku pockat a mali by sme tri deti 12.4,dvaja chlopi a jedna babenka 😀

jankaaa
12. sep 2009

ahojte babulky chcem sa vas spytat tie co davate kasu aj do mlieka aby bolo hustejsie to kolko tej kase tam date?ja mam kasu od nutrilonu tu obilno mliecnu.....chcela by som vyskusat mu tiez dat ci nahodou nepospi dlhsie drobec....dakujem

miavin
12. sep 2009

jankaa - ja dávam 3 odmerky - aby nebolo fest husté, no zo začiatku Ti možno nebude lepšie spať - lebo deti sa vraj budia zo zvyku - ani nie sú hladné - náš minule vydržal do rána do 5 bez prebudenia, bez papania - to sme boli ale u našich, no už sme doma a dnes bol o polnoci hore.l..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre