• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
babenky je mi tu fajn s vami ale idem ja do hajan nech aspon na chvilu si zdriemnem pokial sa drobec nezobudi....

ja tiez nechapem co sa s drobcom stalo predtym ked sa v noci zobudil tak sa napapal a spal dalej ale teraz sa budi aj place a musim ho potom uspavat
12. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,vážne mám doma taku zbierku cumlov,ako niekto motýlov! A vážne všetky možne tvary,matroš,cena...Boli sme týžden po pôrode v nemocke,lebo sme mali dlho žltačku a tak sme tam cumel nemali.Ani doma ho nebolo zo začiatku treba a potom ked bola zlá (skrz reflux),už mi cumel nijako nechcela.Snažíme sa s mužom doteraz-no márne.
Ledva jej ho vopchám,už ho vypluva a tváry sa , akoby bol kyslý.A to každý jeden druh! :frowning2:
12. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neviem teraz ako sa volaju, ale zistim a zajtra ti poviem. :wink: ale nevykup mi vsetko :wink: :grinning:
12. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeee krpy neboj nieco ti necham :slight_smile:

ok babenky bru nocku prajem a nech drobci pocuvaju :slight_smile:

dnes sme boli u svokry a piekla makovy kolac dala som si dost z neho tak mozno drobec pospinka aj dlhsie
12. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a keby si jej ho skusila omocit do niecoho sladkeho? cukor a med je sice este skoro, ale mozno by som to skusila. alebo ho pokvakpaj mlieckom.
12. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež odchádzam do hajan, malý bubá, no okolo polnoci máme budíček, tak vám prajem dobrú noc a oddýchnite si - zajtra sa hlásim ako sme spali papapa :wink:
12. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dobru . . . :slight_smile:
aj ja sa urcite zajtra ohlasim :slight_smile:
mia dobru.

nejako sa to tu rozpusta - tak sa o chvilu aj ja poberiem.
12. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krpy :slight_smile: uvidime ci stihnem vobec zaspat :grinning: zajtra napisem
ciky - ako vraví krpy - namočiť do práškového cukru, alebo medu - mojej kamoške to zaberá - no a trošku držať ten cumlík - ona ho bude vypľúvať, ale treba ho trošku držať - nech si zvykne - držím palce
Krpy-mliečkom som už kvapkala.Aj glukozkou z nemocnice od kamošky.Dokonca už aj medom!!!!!!!!!!!!Proste nie.Nebude ho a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík krpy - aj tebe dobrú - oddýchni si
zajtra sa "učitame" :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tak potom uz neviem, co by este mohlo pomoct.
12. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zas ude noc.

oproti nam mame restiku, kde je svadba a huci im hudba :rolling_eyes: :rolling_eyes: by som si mohla aj celu noc spievat ako hlasno to maju. :angry: :angry: :rolling_eyes:
12. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mojmu teraz natieram tie dasienka gelikom a to mi chmatne prst oboma rukami a cuca - ledva sa ujde nieco na tie dasna, vsetko ozuzle. potom dam troska aj na dudlik a zvykne sa upokojit. len sa bojim, aby si nezvykol takto na sladke velmi. lebo tie geliky su sladke.
12. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky-moj muz sa smial na malej silvinke,ze ake grimasy hadze
12. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozuzlane mokre ponozky - ani nekomentujem

na noc mal overalcek aj s dupackovymi nozkami, tak to nevyzul nastastie. ale uz su mu na vsetkach kratke rukavy, tak musim dat vacsie, ale tie nemaju nozicky. akurat jedno ma - to som mu dala dnes, ale zas je pri nozickach velka medzera medzi prvym cvockom a pri papani pozeram - a tam mu trcali obe nozky hole - este na jednej nozke dobre nedrzi ani ten cvok. tak budem tam musiet poprisivat tie patentky. na dnes som mu na to natiahla ponozky :grinning:
ciky...no s tym cumlom je to zaujimave...ninuska cumel ma...a to som sa mu zo zaciatku branila a cele tehu jej do bruska hucala, ze ziaden cumel mi potrebovat nebudeme...no ale ako sme prisli s porodky, moje dite furt plakalo, mne sa trebalo ucit na statky, dala som cumel.......a..................
a bolo ticho.... :confused:
teraz s cumlom zaspava....cez den, ked je hore, tak jej ho nedavam...to sa mi nepaci, ked maju deti cumel neustale v pusinke..kto by mi potom tak krical....dzavotal...gagral...
ale inak ako riesenie cmulania prsteka by som ho tiez nedavala...nasa ma cumel a palcek cmula tak ci tak.... :wink:
čaute baby tak ja som tu po veľmi dlhom čase ... ako sa máte a ako rastú bábätká? ten náš Šimonko je už veľký chlap... akurát dnes sme boli v PL na plienky a nutrilon ... a ako už dokrmujete? ja už pomaly začínam lebo nestíham s mojim mliekom na toho nášho drobca...
12. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta, nie kazde dieta chce cumel. Moja prva ho vobec nemala. Dokonca ked plakala a chcela som jej ho dat, tak zacala este viac. Iba ju to nahnevalo, ze co jej to tam pcham. A potom z nicoho nic cumel zacala pouzivat, ked mala pol roka. Teda presne vtedy, ked som dokojila a teraz sme zas mali problem ju od neho odnaucit.
A tato druha dcera ma culem rada. Nemusi ho mat stale nastastie, ale kludne ho zoberie, ked place.
12. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tica neuveris, ale dnes som na teba myslela :grinning:
12. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a ako ste odnaucili od cumla? to som celkom zvedava ako sa to riesi. :sweat_smile:
12. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek no toto a v akej súvyslosti si si na mňa spomenula? ja že som už dávno zabudnutá lebo vy tu píšete ako divé a ja si na vás neviem nájsť čas len sem tam tu nakuknem že čo preberáte a už malý plače....
12. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tice, ze si tu dlho nebola. . . ja osm asi nejaka carodejnica :grinning: minule sa pytam kamosky, ze ci jej maly nevyhadzuje cumle z kocika, ked ich nema na retiazke a ze nie - a za chvilu cumel letel von.
potom sa pytam, inej kamosky, ze ci ju mala pri kojeni nekuse a ze nieeee - a za chvilu kricala ze ju pokusala :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek tak nie že asi si čaredejnica ale si tak mi pričaruj peniaze tie by sa zišli...
som prečítala túto poslednú stranu a každý už išiel do hajan a ty ešte nejdeš spať? ja chodím až o polnoci
12. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tica to by bolo viac takych, co by peniaze chceli :grinning: :grinning: :grinning: ale tak dobre - cari mari fuk, hlad na tolke peniaze ako puk :grinning: :grinning: :grinning:
prave rozmyslam, ze idem aj ja zalahnut. aj tak o chvilu zase kojim
12. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek tak načo isdeš zaľahnúť to sa ti vôbec oplatí?
12. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale uz som dojedla aj cokoladu :rolling_eyes: tak idem zalahnut. dobru
12. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tusim este odsavat, aj ked sa mi vobec nechce. ale drobec toho vecer moc nevypil a najblizsie dostane z druheho. tak troska by som zamrazila.

ale uz sa aj ja vidim v posteli - len z nej musim este Domca preniest do jeho postielky :grinning:
12. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok