Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
17. sep 2009

zuul, som rada, ze ste OK. ach jaj, je to teraz tazke ustrazit nasich nezbednikov. staci sekunda a su inde.

bambina
17. sep 2009

zuul, link je na strane 288

miavin
17. sep 2009

zanu - aj náš si zbadal pipíka a jajka - no tak si ich žmolíl že som si myslela, že si ich vytrhne 😀
no hej - albumy som zrušila - zase nastala hádka - a tak som si povedala, že ich nebudem mať --- na chívľku potom možno niečo hodím ☹

pikino
17. sep 2009

zuul teraz som si precitala co si napisala. kokso. chudatko moje musel sa dobre zlaknut ked tak spadol, ja tiez stale trpnem kedy ju napadne sa pretocit a spadne zpostele. ale ona sa vie dorantat aj v postielke v pondelok sa pretocila treskla hlavu do mrezi a zasprajcovala si hlavu medzi mreze. uz som myslela ze si krk zlomila taka bola vykrutena. revala ako sialena ale nastastie mala len malu odreninku na hlavicke a zachvilku bolo dobre.

zuul
17. sep 2009

bambi ďakujem veľmi.

ešte ich len budeme strážiť ako oko v hlave

zuul
17. sep 2009

piki také veci radšej nepíš. hrozné čo si vedia tie naše dietky vyviesť. ani nevedia, že robia zle.

nany100
17. sep 2009

zuul, bože...chvalabohu všetko dobre dopadlo...ale budú otlčení krpčekovia ☹ ...naša sa zatiaľ z miesta nehýbe, nemusím dávať prehnane pozor, ale z prebaľovacej komody už by sa možno zošuchla 😉

nany100
17. sep 2009

všetko najlepšie Miškovi aj Terezke 🙂

zuul
17. sep 2009

ďakujeme. teda my už vytrčíme riťku hore a ideme sa. lezie ako šiško.

ešte iný fusak sa tu preberal. no musím pohľadať, keď budem mať čas.

už sa zobudil zlatúšik, tak ideme papať a plávkať 🙂

cikyta
17. sep 2009

Juj Zuul-ten váš Miško je tiež pekný lapaj. 😉 Ale hlavne,že je všetko v poriadku.To je uplne najdôležitejšie.

Baby,bola som hrdinka.Ale už niesom.Bojím sa zajtrajšku.Vyšetrenia srdiečka mojej malej...Sakra.Možno aj to upršane počasie mi spôsobuje taku depresiu z toho.

zuul
17. sep 2009

ciky neboj, silvinka je silná po mamičke. zvládnete to. neboj lebo silvinka to vycíti.
všetko bude ok. bude krásne biť veď je plné mamičkinej a ockovej lásky 🙂

pikino
17. sep 2009

ja som fusaky nekukala my mame ku kociku fusak a ak bude potrebovat teplejsi kupim jej rovnaku znacku ako kocik.

no to je tym ze maju vacsiu hlavu ako telo, preto maju zranenia vacsinou na hlavicke lebo je tazsia. moja teraz zachrnela. aj v noci spala celkom fajn zobudila sa styrikrat dvakrat na papanie a dvakrat aby sa otocila na brusko spala az do desiatej skoro 13 hodin v kuse. nasa je poriadny spachtos a ja som tomu rada.

cikyta
17. sep 2009

Práve mi ochutnala nedobrovolne jogurt 😀 Ja ho jem.Mám ho na stole a strčila tam ruku.No a v momente do ust.Je rýchla. 😀

pikino
17. sep 2009

ciky mala vie co sce. 😀 a chutilo jej?

miavin
17. sep 2009

zuul - teraz som si to prečítala - no neboj, Miško bude v poriadku - určite to bol hrozný pocit - ale nie si prvá ani posledná - jednoducho tie detičky sú také šikovné - až si nechtiac ublížia - tak všetko najlepšie Miškovi k 5 mesiačikom a nech rastie do krásy a robí ti radosť 😉

zanulienka
17. sep 2009

mia-komu vadil album mangelovi

miavin
17. sep 2009

nikomu nevadili - len u nás v okolí vznikol zase problém tak som sa na chvíľu stiahla - ani tam viac nepíšem.... jedna baba sa povadila s mojou kamoškou - už dávnejšie aj tu som to písala....no a nejak ju to neprešlo - ohovára tu moju kamošku v cudzích témach - a mne to teda vadí... tak som jej napísala svoj názor a na chvíľu sa odmlčala, no ideme teraz von, tak pa

zanulienka
17. sep 2009

jaj,milujem take baby co od nudy nevedia co robit

petusko
autor
17. sep 2009

baby, hodte mi nejaky dobry recept na babovku. ide mi na chut a nemam doby recept. 🙂

zanulienka
17. sep 2009

petusko-ja si vzdy natukam recepty a tam je ich miloin od jednoduchych az po komplikovane

petusko
autor
17. sep 2009

zanu, len som chcela nieco, co uz mate vyskusane a overene. nechce sa mi dnes experimentovat 😝
idem do skolky a potom nieco vymyslim 😉

bambina
17. sep 2009

objednali ste uz niektora ten emitex fusak? ste spokojne?

petusko, spatne som si citala prispevok ako obliekal maleho Tvoj manzel, az mi slzy tiekli od smiechu. ach ti nasi manzelikovia. moj je presne ako pise krpcek. dam mu malu nech sa s nou hra, on ju posadi do lehatka a sadne k laptopu. mala na neho bez mrknutia pozera 😉

miavin
17. sep 2009

zanu - viem že je to kravina, ale dvíha sa mi z toho žalúdok, je to forum o tom, aby sme sa posťažovali, pochválili - poradili si, a nie nadávali a škriepili sa - tak sa na chvíľu odmlčím - možno sa tam ukludnia 😀
ozaj - prišiel mi manžel domov - na celý týždeň - a včera nám došla konečne postel - takže som konečne spokojná 😀 😀 😀

adya01
17. sep 2009

petusko: moja naj... z nitry:

20 dkg maslo,
20 dkg cukru
1 vanilka
6 vajec
30 dkg polohrubej muky
1 prasok do peciva
1 varovu cokoladu - polamat na kusky
10 dkg posekanych orechov
2,5 dcl mlieka

vsetko zmiesat, nakoniec sneh z bielkov a upiect

petusko
autor
17. sep 2009

tak nakoniec som nasla nejaku extra super rychlu a jednoduchu, uz je v rure, ak sa vydari, hodim recept.

ady, pisem si aj tuto, to bude taka nedelna, mnam 😝

moji obidvaja krpci pozeraju shreka, Marceli sedi v lehatku a Petko mu vysvetluje, kto je kto 😀 zabava ich sledovat 😀

adya01
17. sep 2009

este k tym padom,

my sme mali tiez hrozny zazitok a doteraz si vycitam aka som bola neschopna.
Pred mesiacom som sa s malym vratila domov z neurologie, nastastie vsetko super.
Isla som s nim hore k vchodovym dveram a fakt neviem co sa stalo, strasne sa mi smyklo a uz sme leteli.
Snazila som sa to utlmit ako sa dalo, skoncila som s krvavymi kolenami, laktami a ked uz som skoro podlozila ruku pod Kubkovu hlavicku tak bol rychlejsi a zadkom hlavy padol rovno na roh schodu.
Spustil hrozny rev, samozrejme som hucala s nim. Ked prestal este sa stihol najest a leteli sme na pohotovost.
Urobili rentgen a nastastie vsetko ok, ale mala som ho cca 3 dni pozorovat ci nevracia a nie je moc spavy, ze niekedy sa vzadu pod kostou zrazi krv. Ale nastastie uz je to skoro mesiac a nic podozrive sa nevyskytlo.
Ja som si s nim poplakala este aj v nemocnici, doktor ma utesoval, ze to sa stava, ze este velakrat padne.
Mna len stvalo, ze on sice este popada, ale teraz padol mojou vinou....

A ozaj, po pade nic nepapat keby nahodou museli babatko uspat. Na to som nemyslela

Bol to hrozny pocit, ale nastastie uz je to prec...

zanulienka
17. sep 2009

elaia ked pozera rozpravku,tak sa zacne znervoznovat,az plakat,neviem preco,tak radsej necham tak

zanulienka
17. sep 2009

len vcera som pisala aka som dementna,ze odchadzam z domu bez klucov,tak vcera som si vecer nechala dazdnik v obchode,tak som sa musela prenho vratit a dneska som miesto 13.30 isla pre kocky 12.30.som ich cakala pred skolou,nervozna,ze kde su,kde mohli ist...az po polhodine som si vsimla,ze som prisla o hodinu skor.potrebujem odbornu pomoc 😅

petusko
autor
17. sep 2009

tak vydarila sa, je chutna, taka klasika.
pre tie, ktore ako ja miluju recepty typu "vsetko zmiesat a dat piect" 😀 tu je recept:

2 hrnceky polohrubej muky
1 hrncek kryst. cukru
1 hrncek mlieka
1 prasok do peciva
1 vanilkovy cukor
9 lyzic oleja
2 cele vajcia

Vsetko vymiesat a dat do vymastenej a vysypanej formy piect.

Ja som do 1/3 dala trochu kakaa, aby bola dvojfarebna 😉

petusko
autor
17. sep 2009

adya, veru, najhorsi pocit, je , ked vies, ze si tomu mohla zabranit ☹ ale nastastie je vsetko v poriadku 🙂
zanu, ja si zas nic nepamatam. MM si uz mysli, ze to robim naschval, ja proste neviem, co mi hovoril vcera a pod. 😒 uz som normalne uvazovala, ze si kupim ginko na pamat.
aj tu sa mi stava, ze neviem, ci som sem uz pisala nejaky prispevok k teme, alebo nie. tak ak sa opakujem, sorry 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre