Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
21. sep 2009

zanu - no daj potom info - aké šaty budeš mať - som zvedavá - pani nevesta 😀 sa teším - no a ako ste sa nakoniec dohodli?

jankaaa
21. sep 2009

ahojte babulky ako sa mate?co tu nove?dlho som tu nebola nejak nestiham ☹

zanulienka
21. sep 2009

dohodli sme sa,ze bud vsetcia alebo nikto,tak blizka rodina je cca 100 ludi 😖

pikino
21. sep 2009

kooookso tak to bude svadba ako hrom. 😀 telocvicnu uz mate zajednanu? 😀 😀 😀

zanulienka
21. sep 2009

piki-telocvicnu? 😀 my uz sme manzelia,ale pred bohom nie,tak preto ten cirkus.ja som chcela len nieco male a vyslo to na tolkoto ludi

pikino
21. sep 2009

no to vies cirkevny sobas to je navzdy. uz budete mat smolu ked sa budete sciet rozviest musite napisat do Vatikanu povolenie. 😀

kiki5
21. sep 2009

baby sory že otravujem ale nieste niektore zaregistrovane na kindercokolada? ak nie a môžete- teda mate čas a nemate tam nikoho znameho poslite môjmu kubkovi hlas. je na str. 24 ked date zopradit podla nazvu , dole jakub k. daaaaaakujem ale nemam koho otravovat aby zahlasoval.

majka_dk
21. sep 2009

ahojte baby,

tak my sa stale trapime s tym papanim, uz som zufala, uz sme vyskusali: pucenie, mixovanie, z poharika hotove jedlo a nic, prosne nas krpec to vypluva, dam mu 30ml a z toho je isto aspon 25ml na podbradniku 🙄 poradte mi co s nim mam robit, zatial sme skusali len zeleninu, nechcem aby si zvykol na ovocie a potom uz nebude chciet nic, alebo mam dat to ovocie? alebo skusit uz maso?

joooj zanu aj ja by som sla na svadbu, zjedla by som aspon 3kg kolacov 😀

kpcek skore uzdravenie

zanulienka
21. sep 2009

piki-to fakt musim napisat povolenie?no este si to asi rozmyslim 😀
majka-moja elaia tiez skoro nic nezje,a ak nahodou ano,vyvracia to.sestricka mi povedala,ze ju nemam trapit a kym jej staci mliecko tak je super

pikino
21. sep 2009

zevraj ano. jasne ze uradne vas rozvedz normalne ale cirkevne budete stale manzelia az do smrtiiii. 😀

nasa sice este nepapa ale ked jej dam nieco na prst ochutnat tak sa ksychti ako keby som ju scela otravit. 😀

zanulienka
21. sep 2009

len minuly tt asi vo stvrtok som pisala,ze som odisla z domu bez klucov a dneska zase,potrebujem klucoveho psychiatra

pikino
21. sep 2009

nalep si na dvere velkym kluuuuce!!! 😀

sabinazv
21. sep 2009

hellou holky,

tak dnes poradna dopadla nad ocakavanie 🙂
maly ma 7450 g, ze vraj mam smotanu 😀 je silny a vseobecne bol vychvaleny... na zelene kaky nam odporucila dokyna Bio gaju, tak sme uz dali a uvidime, ze ak to neprejde, tak zoberie vyter zo stolice... no tak ja neviem, po dnesku dokynu nemenime 😅
Dalsiu poradnu mame o 2 mesiace... to aj vy tak chodite teraz? 😕

ni.kolet
21. sep 2009

Ahojte. Tak ak máte niektorá záujem o Bio jablká, cena za 1 kilo je 0,40 €. Odrody - selena, melódie, gloster, topaz, goldspur, pivona.

cikyta
21. sep 2009

sabi.probiotiká su dobra vec.aj my ich papáme,len ine.ale tie,čo vám kázali su vynikajuce tiež.my ideme tiež po 2 mesiacoch k dokine.stvrtok máme ortopeda.bojim bojim......píšem s malou na rukách,ale už zase reve,tak prchám...................

sabinazv
21. sep 2009

ciky, citala som na pribalovom letaku, ze by to mohlo pomoct aj na pripadne koliky, tak som zvjedaf... posledne som davala v noci Espumisan, lebo sa mi zdalo, ze ho boli brusko... Inac ma dost sokla ta cena... take male kvapky a 10 euro... som zvedava ako rychlo to minieme... no vsak ale ak pomozu, tak nech 😎

cikyta
21. sep 2009

sabi.
no a budeš ich mať tak na 2 týždne.má ich kamoška.ja dávam infants dophilus na rady dr.z nemocky-ked sme tam ležali s refluxom a kolikami.no a mne jedno balenie vydrží tak 12 týždnov a stojí to 10,85 €.

cikyta
21. sep 2009

A musím povedať-ani raz sme nemali problém s hovienkom a bruškom.Zmena nastala tak za 1-2 týždne od užívania.

petusko
autor
21. sep 2009

ahojte 🙂
citala som len poslednu stranu, tak neviem, co tu nove.
aby sme velmi nevytrcali z davu, tak sme chori aj my. obaja chalani maju sople po kolena, kasel. v noci som behala ako s vrtulou od jedneho k druhemu a mam pocit, ze dnes to bude este horsie. boli sme aj u dr., nastastie nemaju atb, len sirupy a kvapky.
sabi, aj ja davam probiotika Bio Gaia, mali by sa davat dlhodobo, ale prave kvoli cene ich krpcom davam len pocas choroby, lebo u nas vydrzia len tyzden. ale su dobre 😉
majka, mne tiez nechcel marceli zeleninu, tak som mu zacala davat ovocne pikrmy, pri tych sa ako tak naucil otvarat pusinku a teraz uz spapa aj zeleninu. nehoorim, ze mu nejako extra chuti, ale je to lepsie ako na zaciatku.
no idem nachystat do izieb nadoby s vodou s morskou solou, nech sa nam vsetkym lepsie dycha, mam to osvedcene, ze to pomaha.

sabinazv
21. sep 2009

ciky, takze pri 2.baleni zistim, ze zabrali? 🙂
ale citala som, ze tieto nase najrychlejsie ucinkuju... tak uvidime... Aj mne povedala, ze mam nejake nasadit, ale ja pijem kefir, tam mam dost probiotik...

a inac dokyna povedala, ze uz aj vrchne zubky uz idu von... takze asi preto tak horsie spi chudacik...

zanulienka
21. sep 2009

sabi-preco si chcela menit dokynu a nechces dat ockovanie malemu,neviem ci som dobre chapala 😅

sabinazv
21. sep 2009

zanu s dokynou som do dnes nebola spokojna 😀 ale dnes bola ok.. az na to, ze na poradnu mame ist o 2 mesiace a to bude mat maly 7 mesiacov a o prikmoch nepadlo ani slovo... no nevadi, mam to nastudovane aj tak 😉
a rozhodnutie neockovat sa zrodilo cez vikend, kedy som stravila kopec casu na nete studovanim roznych materialov o tom... zatial sme to len odlozili na neskor, uvidim ako sa to este dalej vyvinie...

zanulienka
21. sep 2009

akoze ziadne ockovanie?

sabinazv
21. sep 2009

no uz je zaockovany proti TBC a ma prve ockovanie hexy a provenaru... 😒

cikyta
21. sep 2009

Ano Sabi.Tie tvoje probiotiká učinkuju najrýchlejšie,ale su najdrahšie a vydržia najkratšie.Inak učinkuju naozaj najrýchlejšie.
Ja skušam denne zubky-no nič ☹ Ku večeru a večer je tá moja priam otrasná 😠 Na blázinec!!!Už som pred chvílou aj slzu uronila (No ked som truba... 😅 ) Vidím,že chce spať,no nejde to. Nám fakt chýba ten cumel 😒

zanulienka
21. sep 2009

tak?my ked sme prisli sem byvat,tak mojou sprstou hlavou som nekukla do zdrav.karticky kde mame napisane kedy ockovat,preventivky.sofia mi dostala 40 horucky 2 tt,ona bola polomrtva a nevedeli sme ze co a ako.a nakoniec sa ma lekar pytal,ci dostala ockovanie ked mala 5 rokov.boze skoro mi zomrela mojou sprostostou

cikyta
21. sep 2009

Aj my ideme k dokine v 7 mesiaci a tiež už budem prikrmovať.Ale musím ísť ku nej skor aj pre Sisinu kartu (lebo ju budem potrebovať na genetiku s vyšetrením krvičky v novembry) Tak sa opýtam na príkrmy vtedy.

zanulienka
21. sep 2009

ciky-aj elaia zo zaciatku z dudla napinalo,ale potom ju to preslo,naucila sa ako ho mat v ustach,nema ho vzdy,len ked je mrzuta.cez den skoro nikdy,len pri zaspavani-uspavani

sabinazv
21. sep 2009

zanu a co bolo Sofii?

ciky, nas maly tiez nechcel cumel a teraz mu na noc pichnem taky obycajny, jedine ten chce... nie ortodonicky, ale taky obyc a ten cucia...

zanulienka
21. sep 2009

dostala z jednej minuty na druhu velmi vysoke horucky a nevedeli sme ich stiahnut,z nicim.vies si predstavit moj strach,chybalo jej to ockovanie,neviem naco sa ockoju v 5 roku,ale odvtedy som sa naucila.
aj my mame len ten obycajny dudel,gumenny,gulaty,malinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre