Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
21. sep 2009

nuz nevies ci by tomu ockovanie zabranilo... ja som sa take veci docitala... 😒 no ale nejdem tu agitovat za neockovanie... ale pridam aspon jeden ockovaci kalendar http://www.rizikaockovania.sk/dok/ockovaci_kale...

zanulienka
21. sep 2009

ano bol to zaskrt-ta hnusna choroba.inak ja som minule citala,ze jedna kocka nedavala zaockovat svoje dieta a prisiel jej sek na 1000 eur

sabinazv
21. sep 2009

u nas je pokuta 332 eur

zanulienka
21. sep 2009

ale este som sa nestretla z nikym kto by kvoli ockovaniu zostal chory,zomrel....ty ano?

zanulienka
21. sep 2009

ty kokso,za kazde ockovanie?

sabinazv
21. sep 2009

zanu, osobne nepoznam... ale je tych pripadov kopec... a hlavne je zaujimave z coho sa tie vakciny vyrabaju... ale to ak niekto chce tak si to precita... napr. aj na tej stranke, odkial je ten ock.kalendar..

neviem o nikom, co by tu pokutu realne dostal, iba sa nou vyhrazaju...

sabinazv
21. sep 2009

zanu, napr. toto som nasla, aha:

V relácii Hlasu Ruska Od srdca k srdcu z 29.9.2005 uviedli, že
85 % tých, ktorí ochorejú na záškrt, sú proti nemu zaockovaní...

zanulienka
21. sep 2009

sabi-v rusku?

ninnaricci
21. sep 2009

ahojte...len zbežne som vás počítala...tak aj Maximko je chorý ☹ včera otrasná noc...skoro celú noc som ho čičíkala...lebo akonáhle som ho položila do postielky tak strašný rev spustil...
...dnes sme boli u dr. soplíky nám ráno ustáli...teda chrapčal ale nevedela som mu to nejak vytiahnuť s vysávačom...noo a máme zahlienené priedušky...tak super...našťastie už berieme liečiky...tak nech rýchlo zaberú

...všetkým chorým detičkám skoré uzdravenie a mamičkám vela vela síl a hlavne trpezlivosti...

...tiež sme preložili očkovanie...

cikyta
21. sep 2009

Dievčence-prídite mi naučiť Sisu na cumel.Ona ho nechce-skušam už kadečo s kadečím. Je to záhada! Ešte som jej ho dala miesto hračky a aj ked si ho dá do ust,tak len tou umelou hmotou! Za B..A nie gumu!!!!!!!! 😝

zanulienka
21. sep 2009

ciky-drzala som jej ho pri ustach,napinalo ju,ale drzala som a ona potom prisla na taktiku

cikyta
21. sep 2009

Ježiš teraz aký šok.Pozerám na Sisi do postielky,lebo je tam dlho ticho a ona v postielke nezaspí...
A ona na brušku a cmula si prštek,ale tak,že som myslela,že mi umrela,lebo mala na pol tváričky plienku.
Tak som zaziapala na plne hrdlo na nu:
-Silvinka!!!!!!!!!!!
A potom som zbadala,že cmulká a dýcha. Bože to su šoky!

ninnaricci
21. sep 2009

naša dr. sa dnes vyjadrila, že detičky okolo 6mesiaca majú vraj zníženú imunitu
...a teraz aj také zvláštne počasie...tak sa nečudujem, že soplíky tečú 😒

zanulienka
21. sep 2009

ciky-co ju sokujes,boze ani nenechas vklude svoje dieta 😀

jankaaa
21. sep 2009

boze ciky.....riadne ta vystrasila co

macikjm
21. sep 2009

ahojte...
majka-dk...ja taky ortodoxny zastanca kojenia...tak ho netrap prikrmami...koj ho pekne nadalej a skus od ukonc. 6.mesiaca... 😉 🤐 bude zrelsi...starsi...mozno mu potom zachuti... 😉

ciky... 😀 nestras si dcerenku... 😅

sabi...aj my pouzivame bio gaia...ja davam 5 kvapiek denne...a vydrzi asi 3 tyzdne...ja ju kupujem v polsku za 8.5 eur... 🤐 nie je obrovsky rozdiel, ale ked sme tam, tak kupim...
ja som bojovnik proti krize v polsku... 😀

miavin
21. sep 2009

ciky - fúha - to je hnusný šok.... také prekvapenia sú nepríjemné - ja veľa kontrolujem Alexa od kedy sa nám 2 krát monitor spustil.....
no ako tak čítam veľa detičiek je chorých - prajem skoré uzdravenie, my sme zatiaľ o.k. aj keď soplíky už aj nám začali... no uvidíme
macik - my v polsku kupujeme skoro všetko - nutrilon, kašu, čaje, plienky, oblečenie.... je to tam lacnejšie - naposledy sme kupili stoličku na papanie - je kráááásna a alexík je v nej rád - len ho ešte nenechávam dlho sedkať - tak ho dam ležkať..... 🙂

macikjm
21. sep 2009

aj my pojdeme kupit stolicku na papanie...aku ste kupili???polohovatelnu???

miavin
21. sep 2009

hej - 3 polohy na chrbátik - a 3 polohy na výšku - je super, veľmi sa mi páči - nie je tá z najdrahších, ale je veľmi pekná a úplne nám stačí 😉

macikjm
21. sep 2009

a kam chodite do polska???my do krosna alebo nowy sacz...

macikjm
21. sep 2009

aj my chceme v takej rozumnej cene...do 70 eur...viac nedame... 🤐 😀

miavin
21. sep 2009

no my chodíme do targu... no my sme kúpili za 279 zlotých - necelých 2 tisíc sk 😉

zanulienka
21. sep 2009

mia-ako uz mas muza doma cez tt,dal vpoved v tej druhej robote

miavin
21. sep 2009

macik: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=144...
zanu - hej - skončil s druhou prácou tak bol od stredy doma - je to skvelý pocit, konečne som si oddýchla - normálne raj - keď o 6 - tej vstal k nemu - zobral ho do postele, hral sa s ním a ja som do 9-tej mohla spať... len teraz ten týždeň zase sami

macikjm
21. sep 2009

pozerate SS???? 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
21. sep 2009

tak je super,oddychuj aj miesto mna 😉

macikjm
21. sep 2009

mia...krasna stolicka... 😵

miavin
21. sep 2009

macik - ďakujem - veľmi sa nám zapáčila, mali tam aj chicco - ale tá stála cca 3 500 sk, čo mi prišlo veľa - tak sme brali túto - naživo je ešte krajšia - pestrejšia, mali aj oranžovú - náááádhernú

miavin
21. sep 2009

zanu - to už len dnešný večer, ráno o 4-tej odchádza a budem sama - príde až v stredu a vo štvrtok by sme mali frčať do chebu - za bratom.... takže žiaden oddych, no uvidíme..... ale oddýchla som si určie. a ty sa tešíš na svadbu? som zvedavá na tie šaty 😀

romanakatka
21. sep 2009

ahoj holky, tak pozerám že detičky nám chorľavejú... u nás je to tak, že soplíky nám netečú ale keď niekedy pregrcne, tak sa mi to zdá také hlienové a aj v stolici máme asi hlieny 😖 zajtra si ideme predpísať vigantol lebo došiel a bez predpisu nám ho nedajú... tiež berieme biogaiu 5kvapiek denne, ak nezabudneme ... poradňu sme mali 2.9. a najbližšiu máme v 5,5 mesiaci... povieme si aj o príkrmoch... no a spávame tak, že sa budíme teraz tak 3x za noc (super 😵 ) no a stále sa pritom kojíme....
No a prosím o radu... náš krpec sa neskutočne potí (aj Vaše detičky?), on je hneď až mokrý... pri papaní, keď sa namáha, zlostí aj keď tvrdo spinká... a teraz to počasie... ráno kosa aj podvečer a v byte už tiež nie je najteplejšie... mám strach, že ochorie, keď má stále mokrú hlávku ☹ neviem čo s tým 😒 a ako obliekate na noc a čím prikrývate teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre