• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Ahoj.
Tak sa pridavame ku soplikarom, v noci sme boli 3 hodky hore, hrozne.
22. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka a Ty vôbec nekojíš len odsávaš? Prepáč, nepamätám si. Lebo ja len kojím a neodsajem nič...teda dávnejšie čo som skúšala. Teraz neviem, netreba, tak neskúšam...ale odsávanie práve podporuje tvorbu mliečka a ak má bábätko dosť čo si samo vytiahne, odsávať ani netreba (aj ja mám mäkké prsia a Adel si furt dosť vyťahá :grinning:)
22. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorvi, rýchlo sa vyliečte...si asi riadne zničená :unamused:
22. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sabi čo ti na ten Vigantol teda povedala? Ja si nakvapkám na lyžičku z prsníka mliečko a potom tam kvapnem Vigantol a dám malej do pusky.
22. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany, som celkom v pohode, lebo mavam podobne noci ako ty. :wink:
22. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany petka len odsavala a tak krmila drobca...

nany, ze na lyzicke to davat s lieckom... ale mne sa neda odstriekat... to by som musela vytahovat odsavacku kvoli tomu :unamused:
22. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, krpec zalomil tak som mrk či tu niekto je... zajtra sme obj. na sono obličiek, dúfam, že bude všetko ok ... a my sme už tretí deň bez vigantolu, snáď to nebude také hrozné keď si ich dáme až zajtra...
22. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ja to tiez casto zabudam dat... uz sa ale polepsim... lebo som bola poucena ake je to dolezite pri raste lebky a kost a vstrebavani vapika...
22. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavík sabi, náš malý už má oveľa menšiu tú fontanelku... a už sme hore, zase toho veľa nenaspal :unamused: tak pa...
22. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi a keby si mu dala papať a keď Ti rozťahá prsník, tak si potom nakvapať na lyžičku a dať tam ten Vigantol? Aj mne sa zle kvapká, ale tých pár kvapiek na lyžičku vycedím :wink: ...fontanela sa vraj úplne zrastie do 3 rokov, som čítala...sa mi to zdá nejako dlho :unamused:
Ja ho Adelke dávam každý večer po kúpaní pred spaním (aby som nezabúdala, tak som si to takto nastavila každý deň v rovnakom čase)
inak sa mi zdalo, že petka len odsávala, ale aj tak klobúk dole, že si tak dlho vydržala...neviem si to predstaviť len odsávať...
skorvi, len vydržať...hádam nebudú s prsom spávať kým nepôjdu do školy :grinning:
no a naša hviezda dnes vstala o pol šiestej, úplne nezvykle a teraz už tretiu hodinu spí, úplne bude mať zase otočený deň :unamused:
22. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa týka vigantolu - my to kvapkáme rovno do mliečka - lenže my papáme umelú stravu, tak to máme jednoduhšie :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak nasa noc celkom v poho az nato ze od tretej do pol piatej bol hore a veselo si stebotal ale potom sme zaspinkali a spali az do pol deviatej...tiez sa mi zda troska nachladeny kicha a ma aj sopliky...my zubok zatial nemame ziadny a prikrmy este tiez nedavame...
nove mame to ze sa naucil sam zaspavat v postielke vecer tak som zvedava dokedy nam to vydrzi ale dufam ze to uz tak zostane :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cez den spinkame vonku v kociku tam sa mu paci najviac uz sme dali aj sportovy kocik
22. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko či deň? ja davam vigantol priamo do ust ho kvapkam- je pravda že často zabudnem :unamused:
22. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. no nas maly v postielke nezaspi ani nahodou. on tam najnovsie rozvazuje vsetky snurky na mantinely, taha baldachyn a zuzle ho. vcera v noci som ho tak nasla ako sa spiaci drzi toho mantinelu a potom za chvilu zacal zo sna tahat tie snurky a aj baldachyn si dociahol a zamotaal sa do neho a my sme sa tam pri nom s manzelom smialy, tak sa prebral :grinning: .

neviem si predstavit, ze by sa mne stratilo mliecko, lebo domco by asi z flase tiez toho moc nenapil. aj ked mam volaco pomrazene, ale to by bolo len na par dni. vcera som mu pred kupanim zarobila troska ryzovej kase a troska z toho vypil - asi 30ml. ale teda to je take nijake. ja mam mliecko ovela sladsie :grinning: (ved je aj z coho :grinning: )
ale ryzovu uz mu nemozem davat, lebo to zapeka a aj varena mrkva a vcera sa tak pucil pri kakani, ze ledva to vytlacil.

a zelenu kaku mavame tiez. aj sme brali Bio gaiu ale ja som moc velky efekt nebadala. a navyse sa to rychlo minulo. mozno skusim radsej nieco co dlhsie vydrzi a mozno aj zaberie lepsie

do poradne ideme az 7.10. po 1,5 mes.
22. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elaia mi uz dva dni spinka v lehatku cez den,neviem nie je to nepohodlne,ved ani natiahnut sa nemoze.ked ju prelozim hned sa zobudi
22. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - náš zaspal v autosedačke na prechádzke - ale len tak na pol oka - jak som ho preložila - tak 3/4 hodinu vystrájal - až teraz zabral.... ale ináč nehrozí, žeby zaspal v lehátku, pod hrazdou alebo tak...
22. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia-ale to len teraz zobrala novu maniu,inak normalne nelubi byt v lehatku
22. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - ale sa tie deti menia, nie??? no náš sa tak zmenil - aspoň podľa mňa - urobila som nový album už....
22. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co,ked ideme do obchodu,po ulici kazdy mi hovori,ze ako rastie...ale pre mna vzdy taka malinka
22. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem - ja som teraz pozerala fotky z pôrodnice a keď mal mesiac - to je hrozný rozdiel... ale je to moje miminko krásne....
22. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie prve dni-tt to ano,ale teraz nie,vzdy je taka ista.mame hnusne zamracene pocko :angry:
22. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ja som si tiez teraz pozerala foto je to riadny rozdiel ani sa mi nechce verit ze to bolo tak davno aj mi je smutno :frowning2:
22. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi nechcem aby mi narastla :grinning:
22. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jaaaaaaa :slight_smile:
22. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky? Kocikujete? :slight_smile:
Dnes som skusila dat malemu Sunar. Ach jaj :unamused: Uplne bez uspechu, krutil sa, plakal, vypluval to. Evidentne mu nechuti. Takze je pol dna o hlade. Nezjedol ani mrkvu so zemiakom, ani ovocnu vyzivu :unamused:
22. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj drobec uz okupkany napapany a uz zaspinkal....dnes tak zlato sa krutil v postielke rehotal a zrazu pozriem a on uz hajenka :slight_smile:

dnes v noci sa zobudil bol hore hodinu a pol som myslela ze je hladny davala som mu cicku a on nechcel takze to sa uz budi asi zo zvyku alebo ja neviem
22. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...jej jankaaa tesim sa s vami...pfuj pfuj...len nech je jakubko stale lepsi a lepsi... :wink:

no rastu nam tie nase deturence...ryyyyychlo....
22. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macikjm dufam ze to tak bude :slight_smile:

ja som si teraz citala temu kde sme rodili boze az mi vysli slzicky
22. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tiež sa hlásime po dlhšej odmlke. Naša Kajka už večer väčšinou zaspinká sama, napapá sa, troška si pomrmle a spí... Niekedy sa ešte chce troška pomojkať a zaspí v náručí. V noci sa budí raz, max. 2 krát. Tiež je to riadny hladoš. Skúšali sme už aj zelen. a ovocné príkrmy ale moc jej to nechutilo. Ale kašička jej veľmi chutí. Tú jej dávam na obed a večer troška do mlieka.

Cez den spí tak dvakrát, doobedu a poobede. Ale zásadne len doma. V kočíku mi nechce spinkať, ona vonku všetko obdivuje, počúva, sleduje... Taký môj malý špionik... No, nevadí, hlavná vec, že už mi vonku neplače. Vydrží teraz vonku aj 2-3 hodinky, kým nie je hladná. :grinning: :grinning: :grinning:

Teraz už aj veľmi málo plače. A ráno vstávame tak okolo 6 - 7. Ja by som síce vydržala aj dlhšie, aspon do obeda, ale ona nie... :grinning: Nedovolí mi... :grinning: :grinning: :grinning:

Majte sa pekne a nech nám tí naši drobci pekne rastú... a nech sú zdravučkí... :grinning:
22. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok