• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ciky ake choditko??? myslis chodak???ci ako sa to vola???ked to, tak na to ani nepomysli...a hlavne nie pri siskinych klboch... :zipper_mouth:
25. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na klbiky nam nekázali cvičiť.To máš pravdu Macik.(Ale ja občas cvičím)
A kázali cvičiť len na tie chodidielka-to máš pravdu.
Na chodítko-chodák :sweat_smile: sa opýtam ortopeda ešte.
25. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ho radsej ani nepytaj...no opytaj sa, ale cakaj prudku negativnu odpoved... :zipper_mouth:

neviem prečo vam neodporucili to cvicenie...my sme cvicili od 5. dna co je nini na svete...hnevam sa na ten system...z komara robia somara a tam kde treba tak zanedbaju ti dr. jedni podreni... :angry:
25. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem
ciky - parádny fusak a Sisa je bohovská v tej krabici - zlatunká
katka - ty kokso tebe tie dve princezné ale rastú do krásy - som na teba myslela, že si sa dlho neukázala - krásne dievčatká máš - ako sa vám darí???
my sa pripájame do klubu soplikiarov - v noci sme odsávali, odsávali a odsávali... ale ináč o.k.
26. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, Sabi tu robila nejake Misha rezy a ja to tu neviem najst ten link. :cry: Nepomozete mi? Dakujem :slight_smile:
26. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak čaute babule...dnes v noci sme boli hore "len" 6x...ale úspech je, že vždy 5min. podudlala, poťahala a zaspala aspoň na hodinu-hodinu a pol...nevyžadovala celonočné dudkanie :grinning: ...tak je aj maminka pred dnešnou oslavou celkom vyspatá...a zavesila som novú záclonu, tak sa z nej teším...no mne veru už málo stačí aby som sa potešila :grinning: ...keď sa malá zobudí, ideme ešte na nákup a potom už môžu gratulanti prísť :wink: ...pekný dníček prajeme, užite si ešte slniečko :slight_smile:
26. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany diky, bezim nakupit. pekny vikend prajem tebe aj Adelke. PA
26. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany - a čože oslavuješ??? :astonished:
26. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte minulotýždňové narodky a manžel je Michal, tak sme to spojili a prídu naši, celá rodina...bude nás 10 dosp.+ 4deti+ 1pes :grinning:
26. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme Janka, nech sa koláčik vydarí :wink:
26. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany - tak dodatočne všetko len to najlepšie prajem - užite si oslavu a nech vás Adelka poslúcha - aby ste sa zabavili a oddýchli si :wink:
26. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem pekne mia :wink: ...pekný dník vám prajeme aj my :slight_smile:
26. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romanakatka - aj nam sa narodila Nikolka 21.4.09, ale o 8:17.
:slight_smile:
26. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vieraj a kde ste boli doteraz??? :wink:

Mia, tak aj vy ste soplíkový??? My sme včera začali, noc bola hrozná a dnes to tiež nie je o nič lepšie... :frowning2: takéto sme ešte nemali... normálne mu tečú a keď si kýchne tak mu vyletia normálne sviečky... síce sú to len také priesvitné vodavé ale nestačíme odsávať... neviem čo mu už mám dávať aby to zabralo... a máme aj zvýšenú teplotu... :frowning2:
Ozi pri akej teplote už dávate paralen alebo sirupček proti teplotám??? :confused:
26. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi - hej sme soplavý.... ale nie je to nejaký extrém - ako asi u vás, aj keď niekedy odsajem a za 15 minút už zas fufní.... no čo ja viem, tak teplota by mala byť vyššia ako 38,5 - aby si mala dať paralen alebo sirupček.... ale možno sa mýlim, mne tak vravela dokyna aj kamoška.....
26. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiež v tom, že asi až keď je vyššia... no ak by mu to malo pomôcť... keď sama mám takúto zvýšenú tak je to horšie ako keď je vysoká a zrazí sa... :rolling_eyes: fakt neviem
tie soplíky máme hrozné... našťastie mu vytekajú von, na odsávačke sme nonstop, má aj červené očko a slzí mu, museli sme riadne prechladnúť... dokonca aj kašle ale to asi z toho ako mu zatekajú... uvidím ako bude zajtra... buď pôjdeme na pohotovosť alebo ak bude lepšie tak v pondelok k našej...
26. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tiež asi v pondelok zbehneme ku dokyne ak sa to nezlepší
26. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celý deň surfujem po nete a zisťujem čo mu na to dať... odsávať, neodsávať... dať nasivin alebo radšej libenar... neviem... ale krpček je stále zasoplený a kýcha o sto-tristo :frowning2:
26. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi - aj náš presne tak - začal viac sopliť... ja dávam cez deň libenar a na noc nasivin - a odsávam stále keď má soplíky tečúce do pusky... :grinning: nejak sa nám neosvedčilo, že čím viac odsávam, tým viac sa soplíky tvoria.... podla mna to nie je tak - aspon v našom prípade :wink:
26. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj ja som od 16.30 do 18.30 malého tíšila - nosila na rukách maximálne 5 minút bol spokojný - tak buď bruško alebo sa tlačí zúbok - ale dačo hroznééééé - zaspal pred 15 minútami, už zas mrnčí...no hrúúúza to bude noc... :angry:
26. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa mate?co je tu nove?nestiham k vam ani chodit....
my sme dnes boli u svokrovcov svokra mala narodeniny tak sme grilovali potom som bola aj s kamoskou na prechadzku ma mesacne babo...boze to je take drobunke.....az mi bolo luto ked som si spomenula ze aj nas bol taky...
26. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
katka...do ocka skus ophtalmoseptonex...a do nosteka urcite libenar a daj mu aj nasivin aspon cez vikend...dla toho co pises ma poriadnu nadchu...nasivin by mal zmiernit sopliky, lebo znizi prekrvenie sliznice, ktore je pri nadche vyrazne...ale max. sa moze 7 dni....neviem...postuduj pribalovy letak... :wink:
antipyretika by sa mali davat az od 38,0 st.C...zvysena teplota zevraj pomaha organizmu vysporiadat sa lepsie s ochorenim...ale fakt aj ja to tak niekedy praktizujem, no na sebe, ked mam zvysenu teplotu...dam si paralen a sup do postele...
prec so soplikmi rychlo u vsetkych...drzte sa...
26. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze drobci su nejaki chorucki...aj nas nejak kasle a ma tiez sopliky...v stredu ideme do poradne tak uvidime co povie dokyna
26. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým malým marodikom želám skore uzdravenie!
Tfuj tfuj moji maličký...............nech sa soplíky a teplotky už navždy stratia!
A dobru nocku :pensive:
26. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame nove foto... :wink:
26. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekne nedelne ranko :slight_smile:
vcerajsia grilka dopadla na vybornu :slight_smile: super sme sa zabavili, napapali, pokecali.
dnes to vyzera na pekny den, pojdeme pooobede von, aj ked Petik stale kasle. :unamused: nastastie Marcelik sa drzi.

inak nove info o RD:

Nárok na príspevok budú mať aj tie matky, ktoré počas materskej alebo rodičovskej dovolenky znovu otehotnejú. V tom období za ne totiž platí odvody štát a podmienky teda spĺňajú. Ostatní rodičia budú dostávať súčasných 164,22 eura. K tejto sume sa vrátia po dvoch rokoch aj rodičia, ktorí splnia podmienky poberania vyššieho príspevku.

som ohromne zvedva, ako to nakoniec vsetko schvalia...
27. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik - krááásne fotečky - aká je Ninka už veľká - a rastie do krásy - smejko zlatý....
petus - tak to je super - len ktovie či to schvália vôbec..... dnes je tak nádherné aj ja zase sama doma :angry:
27. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik, ninka je zlatučká, smejuško malé...naša malá keď jej uviažem čiapku pod krkom berie to ako útok na jej slobodu a taký úsmev by nevyčarovala :wink: ...celé leto nosila šatky a teraz toto, no teším sa na zimu, keď ju budem ládovať do bundy a čiapky a nebodaj rukavíc :frowning2:
27. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam...nany...mia...no s tou ciapockou to je aj u nas take tragicke...ninku si potom pomojkam a az tak mozem sfotit...ked uz je ciapocka na hlave, tak je to uz ok...najhorsie je zaviazat ju... :grinning:
aj ja sa ,,tesim,, na zimu a na to babusenie babatiek... :rolling_eyes:
27. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok