Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
25. sep 2009

ciky ake choditko??? myslis chodak???ci ako sa to vola???ked to, tak na to ani nepomysli...a hlavne nie pri siskinych klboch... 🤐

cikyta
25. sep 2009

No na klbiky nam nekázali cvičiť.To máš pravdu Macik.(Ale ja občas cvičím)
A kázali cvičiť len na tie chodidielka-to máš pravdu.
Na chodítko-chodák 😅 sa opýtam ortopeda ešte.

macikjm
25. sep 2009

to sa ho radsej ani nepytaj...no opytaj sa, ale cakaj prudku negativnu odpoved... 🤐

neviem prečo vam neodporucili to cvicenie...my sme cvicili od 5. dna co je nini na svete...hnevam sa na ten system...z komara robia somara a tam kde treba tak zanedbaju ti dr. jedni podreni... 😠

miavin
26. sep 2009

Dobré ránko prajem
ciky - parádny fusak a Sisa je bohovská v tej krabici - zlatunká
katka - ty kokso tebe tie dve princezné ale rastú do krásy - som na teba myslela, že si sa dlho neukázala - krásne dievčatká máš - ako sa vám darí???
my sa pripájame do klubu soplikiarov - v noci sme odsávali, odsávali a odsávali... ale ináč o.k.

jana_pk
26. sep 2009

Ahojte kocky, Sabi tu robila nejake Misha rezy a ja to tu neviem najst ten link. 😢 Nepomozete mi? Dakujem 🙂

nany100
26. sep 2009
nany100
26. sep 2009

inak čaute babule...dnes v noci sme boli hore "len" 6x...ale úspech je, že vždy 5min. podudlala, poťahala a zaspala aspoň na hodinu-hodinu a pol...nevyžadovala celonočné dudkanie 😀 ...tak je aj maminka pred dnešnou oslavou celkom vyspatá...a zavesila som novú záclonu, tak sa z nej teším...no mne veru už málo stačí aby som sa potešila 😀 ...keď sa malá zobudí, ideme ešte na nákup a potom už môžu gratulanti prísť 😉 ...pekný dníček prajeme, užite si ešte slniečko 🙂

jana_pk
26. sep 2009

Nany diky, bezim nakupit. pekny vikend prajem tebe aj Adelke. PA

miavin
26. sep 2009

nany - a čože oslavuješ??? 😲

nany100
26. sep 2009

ešte minulotýždňové narodky a manžel je Michal, tak sme to spojili a prídu naši, celá rodina...bude nás 10 dosp.+ 4deti+ 1pes 😀

nany100
26. sep 2009

ďakujeme Janka, nech sa koláčik vydarí 😉

miavin
26. sep 2009

nany - tak dodatočne všetko len to najlepšie prajem - užite si oslavu a nech vás Adelka poslúcha - aby ste sa zabavili a oddýchli si 😉

nany100
26. sep 2009

ďakujem pekne mia 😉 ...pekný dník vám prajeme aj my 🙂

vieraj
26. sep 2009

romanakatka - aj nam sa narodila Nikolka 21.4.09, ale o 8:17.
🙂

romanakatka
26. sep 2009

ahoj vieraj a kde ste boli doteraz??? 😉

Mia, tak aj vy ste soplíkový??? My sme včera začali, noc bola hrozná a dnes to tiež nie je o nič lepšie... ☹ takéto sme ešte nemali... normálne mu tečú a keď si kýchne tak mu vyletia normálne sviečky... síce sú to len také priesvitné vodavé ale nestačíme odsávať... neviem čo mu už mám dávať aby to zabralo... a máme aj zvýšenú teplotu... ☹
Ozi pri akej teplote už dávate paralen alebo sirupček proti teplotám??? 😕

miavin
26. sep 2009

romi - hej sme soplavý.... ale nie je to nejaký extrém - ako asi u vás, aj keď niekedy odsajem a za 15 minút už zas fufní.... no čo ja viem, tak teplota by mala byť vyššia ako 38,5 - aby si mala dať paralen alebo sirupček.... ale možno sa mýlim, mne tak vravela dokyna aj kamoška.....

romanakatka
26. sep 2009

no ja som tiež v tom, že asi až keď je vyššia... no ak by mu to malo pomôcť... keď sama mám takúto zvýšenú tak je to horšie ako keď je vysoká a zrazí sa... 🙄 fakt neviem
tie soplíky máme hrozné... našťastie mu vytekajú von, na odsávačke sme nonstop, má aj červené očko a slzí mu, museli sme riadne prechladnúť... dokonca aj kašle ale to asi z toho ako mu zatekajú... uvidím ako bude zajtra... buď pôjdeme na pohotovosť alebo ak bude lepšie tak v pondelok k našej...

miavin
26. sep 2009

no my tiež asi v pondelok zbehneme ku dokyne ak sa to nezlepší

romanakatka
26. sep 2009

celý deň surfujem po nete a zisťujem čo mu na to dať... odsávať, neodsávať... dať nasivin alebo radšej libenar... neviem... ale krpček je stále zasoplený a kýcha o sto-tristo ☹

miavin
26. sep 2009

romi - aj náš presne tak - začal viac sopliť... ja dávam cez deň libenar a na noc nasivin - a odsávam stále keď má soplíky tečúce do pusky... 😀 nejak sa nám neosvedčilo, že čím viac odsávam, tým viac sa soplíky tvoria.... podla mna to nie je tak - aspon v našom prípade 😉

miavin
26. sep 2009

jooooj ja som od 16.30 do 18.30 malého tíšila - nosila na rukách maximálne 5 minút bol spokojný - tak buď bruško alebo sa tlačí zúbok - ale dačo hroznééééé - zaspal pred 15 minútami, už zas mrnčí...no hrúúúza to bude noc... 😠

jankaaa
26. sep 2009

ahojte babulky ako sa mate?co je tu nove?nestiham k vam ani chodit....
my sme dnes boli u svokrovcov svokra mala narodeniny tak sme grilovali potom som bola aj s kamoskou na prechadzku ma mesacne babo...boze to je take drobunke.....az mi bolo luto ked som si spomenula ze aj nas bol taky...

macikjm
26. sep 2009

ahojte...
katka...do ocka skus ophtalmoseptonex...a do nosteka urcite libenar a daj mu aj nasivin aspon cez vikend...dla toho co pises ma poriadnu nadchu...nasivin by mal zmiernit sopliky, lebo znizi prekrvenie sliznice, ktore je pri nadche vyrazne...ale max. sa moze 7 dni....neviem...postuduj pribalovy letak... 😉
antipyretika by sa mali davat az od 38,0 st.C...zvysena teplota zevraj pomaha organizmu vysporiadat sa lepsie s ochorenim...ale fakt aj ja to tak niekedy praktizujem, no na sebe, ked mam zvysenu teplotu...dam si paralen a sup do postele...
prec so soplikmi rychlo u vsetkych...drzte sa...

jankaaa
26. sep 2009

citam ze drobci su nejaki chorucki...aj nas nejak kasle a ma tiez sopliky...v stredu ideme do poradne tak uvidime co povie dokyna

cikyta
26. sep 2009

Všetkým malým marodikom želám skore uzdravenie!
Tfuj tfuj moji maličký...............nech sa soplíky a teplotky už navždy stratia!
A dobru nocku 😔

macikjm
26. sep 2009

mame nove foto... 😉

petusko
autor
27. sep 2009

pekne nedelne ranko 🙂
vcerajsia grilka dopadla na vybornu 🙂 super sme sa zabavili, napapali, pokecali.
dnes to vyzera na pekny den, pojdeme pooobede von, aj ked Petik stale kasle. 😒 nastastie Marcelik sa drzi.

inak nove info o RD:

Nárok na príspevok budú mať aj tie matky, ktoré počas materskej alebo rodičovskej dovolenky znovu otehotnejú. V tom období za ne totiž platí odvody štát a podmienky teda spĺňajú. Ostatní rodičia budú dostávať súčasných 164,22 eura. K tejto sume sa vrátia po dvoch rokoch aj rodičia, ktorí splnia podmienky poberania vyššieho príspevku.

som ohromne zvedva, ako to nakoniec vsetko schvalia...

miavin
27. sep 2009

macik - krááásne fotečky - aká je Ninka už veľká - a rastie do krásy - smejko zlatý....
petus - tak to je super - len ktovie či to schvália vôbec..... dnes je tak nádherné aj ja zase sama doma 😠

nany100
27. sep 2009

macik, ninka je zlatučká, smejuško malé...naša malá keď jej uviažem čiapku pod krkom berie to ako útok na jej slobodu a taký úsmev by nevyčarovala 😉 ...celé leto nosila šatky a teraz toto, no teším sa na zimu, keď ju budem ládovať do bundy a čiapky a nebodaj rukavíc ☹

macikjm
27. sep 2009

dakujem vam...nany...mia...no s tou ciapockou to je aj u nas take tragicke...ninku si potom pomojkam a az tak mozem sfotit...ked uz je ciapocka na hlave, tak je to uz ok...najhorsie je zaviazat ju... 😀
aj ja sa ,,tesim,, na zimu a na to babusenie babatiek... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre