Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
27. sep 2009

no náš sa nerád oblieka... a čiapka - oj bože, to je len utrpenie.... som zvedavá ako to bude v zime 😀

anib
27. sep 2009

ahojte maminky, nejako ticho tu ostalo 😕 , halo, je tu niekto? mala spinka, mam casu, pre istotu som teraz ochorela ja, hrdlo + sople = otras, a to dnes mame 6 výročie a zajtra ma Bianka 5 mesiacikov. Inak videla som v detskom obchode u nas krasne menžestrové ružovučké nohavky na traky, medzi nozkami na zapinanie - stal okolo 12eur, no krasne,len mali uz len male cislo, kukala som aj na nete,ale nic, ak by ste o niecom vedeli - dajte mi link, dakujem, my sme uz objednali cez ten detsky raj cz autosedacku chicco - je vo vypredaji, aj zimny fusak a nej.hracky, tak sa uz neviem dockat, krasny dnik vsetkym

cikyta
27. sep 2009

Baby -dnes sme boli na jarmoku v MT v muzeume slovenskej dediny a pozrite moj album,aku fotku sme si dali urobiť.
Obliekli sme sa do kroja a starobylo odfotili.V albume to mám fotené tak,že som tu fotku odfotila mobilom.
(Keby Sisa nerevala,mohla mať aj ona nejaku šatku na hlávke,ale bola už hladná a mrzutá.)

beadz
27. sep 2009

ahojteeee. je tu niekto ? konecne som sa dostala na net.
my mame dnes pol roka a prvy krat sme papali zemiacik. moc mu to nechutilo, ale hrdinsky spapal asi 6 lyziciek.
ciky, naaaaadherna fotka. aj ja chceem taku.
no, idem precitat co ste popisali. stihla som len posledny prispevok zatial. 😒

jankaaa
27. sep 2009

ahoj bei blahozelame k 6-mesiacikom 🙂

beadz
27. sep 2009

tak citam, ze tu mame vela marodikov, tak sa skoro uzdravte.
jani, dakujeme. ako sa mate ? brusko uz poslucha ?

jankaaa
27. sep 2009

bei mame sa fajn mam pocit ze aj z bruskom je to lepsie nech to nezarieknem....kedy ako....a vy co mate nove?do mesta chodis s malym?

beadz
27. sep 2009

do mesta ani velmi nie. sice dnes sme boli, lebo sme boli v druzstevnej na jarmoku a bolo to tam dost o nude, tak sme zasli na kavu na hlavnu. a ty chodis ?
co nove ? tak stale nieco. zda sa mi ze teraz to nejako nabera rychlost. stale nieco nove urobi ten lajdak. 😵
uz vyse tyzdna "sexuje" na styroch, uz to je celkom aj dost stabilne. mama mi vravela, ze ja som chodila na 8 mesiacov, tak si to neviem ani predstavit teraz ked vidim maleho. a na 6 mesiacov a 2 tyzdne som sa vraj sama postavila v postielke. vysplhala som sa po tyckach, sice som spadla, ale zacinam rozmyslat ci nedam nizsie postielku, aby nas nahodou aj simon nejako "neprekvapil"...

jankaaa
27. sep 2009

ja som tiez este v meste nebola....
no to mam aj ja ten pocit ze to nejak nabera na rychlosti aj ked nas drobec este nelozi po styroch tak uvidime kedy to na neho pride....sice snazi sa ale este sa mu nepodarilo pohnut...no teraz uz fakt treba davat pozor lebo to kazdy den niecim inym prekvapia 🙂

beadz
27. sep 2009

tak uz by sme mohli dat stretko niekedy 😉
inak ani simon este nelezie, len sa da na styri a hodi sa dopredu. 😀

jankaaa
27. sep 2009

no to by sme mohli dat niekedy 🙂
ja sa uz chystam aj do prace ich navstivit ale nejak vobec nemam cas....

beadz
27. sep 2009

jani a ty kde byvas ?

jankaaa
27. sep 2009

mimo ke....ale nemam to daleko do mesta tak 20minut

jankaaa
27. sep 2009

ale nemam vodicak a autobusom sa mi trepat nechce tak preto nechodim do mesta len ked ideme s manzelom

macikjm
27. sep 2009

ciky....zlati ste.... 😀 😉 😵

beadz
27. sep 2009

aha. tak to sa nedivim ze si nebola v meste. ja sice z tahakov tiez tolko idem... ale co tam ? prejdem hore dole hlavnou a koniec ? a ja do obchodov nemusim. skoda ze leto skoncilo, lebo sme boli vkuse na kupku, alebo na anicke.

jankaaa
27. sep 2009

ja tiez nemusim behat po obchodoch....radsej by som si niekde sadla a pokecala

jankaaa
27. sep 2009

idem babenky do hajan...papa

beadz
27. sep 2009

ahoj macik. ako sa mate ?
jani, a nechystate sa niekedy teraz ?

macikjm
27. sep 2009

ahoj bei...dakujeme...ok....ninuska je zlata...a tiez zacina lozit ako si opisovala simonka...ja som zevraj chodila ako 9 mesacna...ale ninka sa nemusi az tak ponahlat, no nie??? 😀
boli ste na tej konzultacii v CAR-e???dobru skratku som napisala??? 😖

macikjm
27. sep 2009

juj kosice su tiez veeeeeeeelmi blizke...chodila som tam 5 rokov na vysku a som tam zamestnana....

petusko
autor
27. sep 2009

ciky, ta fotka je uplne perfektna! 🙂

beadz
27. sep 2009

macik, bola som, ale zatial nemozme ist, lebo este kojim. tak uvidime dokedy bude mliecko ale asi ho odstavim o par mesiacov, lebo rocky utekaju a ja uz si to nemozem velmi dovolit. teda cakat myslim.

macikjm
27. sep 2009

chcela som napisat, ze kosice su mi tiez velmi blizke.... 😀 😀

macikjm
27. sep 2009

jasne bei...drzim vam palce...prečo ste tak neskoro zacali??? 🤐

beadz
27. sep 2009

ja som pochopila. tak hybaj na navstevu 😵

beadz
27. sep 2009

macik, nezacali sme neskoro. ja som bola uz 5x tehu, len 2x mimomaternicove a 3x spontanny potrat. a po 5 rokoch prisli na to ze mame s manzelom protilatky, tak som zacala brat lieky ale nedarilo sa, potom som isla na kontrolu ci mam vobec priechodny vajcovod a samozrejme ze nebol. takze sme si chceli adoptovat dietatko, ale predtym ze skusime este takto. a vydarilo sa hned na prvy krat. ale samozrejme, ze aj ta priprava predtym nieco trva... pichanie injekcii a lieky atd.
ale pravda je ze som svoju lepsiu polovicku nasla dost neskoro. teda, vydavala som sa ako 29-rocna.

macikjm
27. sep 2009

juj bei...tak to si si prezila...juj...nemam slov na taku krivdu tym, co tuzia po babatku a nemozu mat...a musia take veci podstupovat...ste v mojich ociach super zeny... 😉

macikjm
27. sep 2009

ako velmi musite byt stastni, ze mate simonka...nam sa ninka podarila bez problemov na druhykrat a sme taki stastni rodicia, ze vecsie stastie ako mat svoje dietatko si uz ani nevieme predstavit... 😵

beadz
27. sep 2009

tak to sme si prezili fakt dost. ale oplatilo sa. na vsetko zle clovek casom zabudne a hlavne je to ze sme sa dockali. a vlastne. uz sme aj prestavali dufat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre