Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
28. sep 2009

a este sabi... skoda ze nemam kocku, uz viem koho by som jej vybrala za frajera 😉 fesacisko jeden 😵

skorvankova
28. sep 2009

Ahoj Bea, ake su tie dasna ked idu zubky?

beadz
28. sep 2009

ahoj skovi. simon ma komplet vsetko napuchnute a presvitaju zubky.

skorvankova
28. sep 2009

Aha tak to moj nema, len s mi zda ze mu tie dasienka nejak stvrdli.
inak tebe v noci ako buva?

beadz
28. sep 2009

on prespinka celu noc. zaspi okolo osmej-pol 9 a vstane o piatej. a potom uz nespi az do osmej cca aj to na 20 min.
inak doma cez den nespi skoro vobec, vonku aj hodinu a pol. hlavne vecer od tej siestej ked zaspi, tak na kupanie ho uz niekedy budime, chytro okupeme, napapa sa a spinka dalej.
dufam ze mu to vydrzi co najdlhsie 😵

beadz
28. sep 2009

zienky, pozrite co som nasla :
http://www.helendoron.sk/kurzy1.php

macikjm
28. sep 2009

ahojte...
sabi...zlatatucky je danko.... 😵 mal aj manzo rovnaky vzor na kravate???? 😀

ale nany...u nas to tiez nie je take idealne s tym spinkanim...po ockovani mi spala tak super...vzdy je to inak...tuto noc bola hore 4 alebo 5 krat...uz ani neviem...ale vsimla som si, ze furt ked k nam pridu svokrovci, som z nich na nervy a ninka sa potom v noci casto budi...vcera boli...uz 2-krat som to pozorovala...asi zakazem navstevy... 😀 😀
no ale nebudte nervne, ked pridu vecer o 6-tej...zdrzia sa hodku a pol....rozjasia ninku a potom nebodaj zaspat... 😠 minule som im uz povedala, ze nech sa s nou chodia hrat poobede, nie vecer... 😠 som zvedava aky to bude mat uspech...

bei...juj...aj ja mavam taketo dni... 😉

budte skoro zdravucki vsetci... 😉

macikjm
28. sep 2009

zlatatucky....to je slovo... 😀 😀 errata...zlatucky... 😀 😀

romanakatka
28. sep 2009

ahojte, už sa máme lepšie, ale zase nám prestalo chutiť papať 😒 a má popraskané pery 😖 čo mu mám na to dať???

macikjm
28. sep 2009

ninka ma suche pery...tiez som rozmyslala co jej na to dat...
kati...calciovu mast???len ked to nema velky uspech...hlavne nie ked nespia...pekne to olizu z pier...ale mozno na noc, ked zaspinka...pozriem pribalovy letak ci tam nebudu kontraindikacie pre male babatka...dam vediet...chvilku... 😉

romanakatka
28. sep 2009

macik, ja som mu teraz na noc natrela placentou 😕 no neviem či sa smie... ale teraz si to hádam nebude oblizovať... už to mal také cez deň, že mu normálne vrchná pera praskla a trošku mu tiekla krvička 😖 no sú tie naše zlatíčka ako húsatká...

macikjm
28. sep 2009

v pribalobom letaku calcium pantothenicum som nenasla nic o detoch...mozu pouzivat tehotne a dojciace zeny...skusim sa popytat v lekarni...poradia nieco... 😉

beadz
28. sep 2009

jooooj. vypadol nam net. 🙄
kocky, fiha, popraskane pery. to som snad ani nepocula u takych malych deticiek

cikyta
28. sep 2009

Ahojte.Idem prečítať,čo máte nove...
Dnes mi povedal primár ortopedie na náš RTG snímok,že ten klbik nemáme vyklbený,čo je dobre a je to len mierne posunute.Tak máme byť kludní a nepanikáriť 😝 (Asi to bolo na mne vidieť)

beadz
28. sep 2009

ciky supeeeer. tesim sa ze mate konecne dobru spravu. 🙂

cikyta
28. sep 2009

Macik-kalciovu masť treba umývať aj z bradaviek,ked sa dojčí,tak to zrejme nieje dobre na olizovanie bábätkám. ☹

macikjm
28. sep 2009

ciky....jej...tesim sa, ze ten klbik je taky menej zly... 😉 inak mi este stale balime nasiroko...ale len na noc...

a ta ca mast...aha...tak som sa netrafila... 😅

romanakatka
28. sep 2009

ciky super, nakoniec to bude ok 😉

bea, no náš krpec mal teploty tak tým to asi začalo... ☹ snažím sa mu ponúkať vodičku, čaj, aby mal stále vlhko v pusinke, ale veľmi tomu nedá 😖

beadz
29. sep 2009

dobre rano. dnes bude asi dost hrozny den. maly je od rana nejaky nervny, peto mi volal ze je u jeho rodicov sanitka, ze prislo ockovi hrozne zle...
tak dufam ze vy budete mat lepsi dnik

sabinazv
29. sep 2009

Dobre ranko,

tak moj drobec ma dnes 5 mesiacov jejda 😅 😵

Bea ahoj, zelam dobre spravy o svokrovi 😉

sabinazv
29. sep 2009

a zelame vsetko najlepsie Miskam, Miskom ci uz velkym alebo malym 😉 😵

nany100
29. sep 2009

kiki, zuul všetko naj vašim chlapčekom k meninám...aj môjmu mužíčkovi 😉
sabi, Danielkovi krásne 5 mesačné narodky 🙂, nech poslúcha a spinká 😉

macik, ninka je tiež 5x hore? ja už ani nerátam, Adel je hore non-stop...keď zistí, že nemá didu, hneď spustí...ale nie mrnčanie, ona spustí rev ako tur...v noci sa to dobre rozlieha, ide ma poraziť ☹

nany100
29. sep 2009

na tie popraskané pery by ste mohli hádam aj jemný hojivý zázrak od Oriflame, obsahuje to včelí vosk...keď má malá niekde suchú kožičku, tak jej to natriem tým 😉

sabinazv
29. sep 2009

nany a nepomoze, ked vyberies didu a strcis dudu? u nas to funguje... niekedy staci len dudel pichnut v noci... alebo otocit, lebo to co on ma za vykrutene polohy pri spanku - to je nonsens...

sabinazv
29. sep 2009

a dakujeme za blahozelanie 😉
ten hojivy zazrak z oriflame by mohol fungovat veru...

macik, tatko nemal taku istu kravatu, lebo mal speci oblecenie na svadbe, tak by to nevyuzil 🙂

nany100
29. sep 2009

sabi, raz sa nechala takto ošmeknúť a odvtedy si aj v spánku dáva pozor, čo má v puse 😠
inak tiež sa všelijako vykrúca v noci a prdí ako starý chlap, tak ju aj bruško možno pobolieva

krpcek
29. sep 2009

ahojte. mala sa hada s herkulesom, tak mam minutku cas. 😀

neskusili ste na tie pery MM? ked finguje na vsetko mohlo by aj tu, nie?

inak ja zasnem, co vsetko mi v porodnici nepovedali - ked som bola s kamoskou, co sa jej narodili tie dvojky, oni lezali mesiac v porodke a vsetko jej povedali . . .ze nesmnie dat papat skor ako po dvoch hodinach, lebo potom vznikaju refluxy, ze papat viac ako 20min. sa nema a strasne vela inych veci.

dnes idem malej kupit fusak, lebo sa nejako schladzuje a ked nezoberiem, ten co maju, tak budem cakat tri mesiace. 😠

krpcek
29. sep 2009

vcera som obzerala novy kocik . . .ktora to mate quinny buzz? chcem vediet, aky je velky po zlozeny? lebo ten nas je obrovsky, zabera mi cely kufor, tak si chcem kupit este jeden, taky skladnejsi.

sabinazv
29. sep 2009

nany, aj nas maly zisti, ze to je ine... ale potom potiahne a dudluje dudel 🙂

krpcek, kazde babo je ine... niektore potrebuje castejsie, niektore dlhsie... vsak to si sama zistila, ze co na vela babatiek funguje, na to nase nie... Ale tiez musim uznat, ze ku kojeniu nam toho pramalo povedali a ja som si to tiez mohla nastudovat dopredu...lebo ja som sa len porodom zaoberala predtym, ine som myslela ze pojde nejake prirodzene a samozrejme... ale prd makovy, zislo by sa mi vediet viac, co uz, pri druhom budeme mudre 😎

nany100
29. sep 2009

veru tak, baby...v pôrodnici mi ukázali ako ju priložiť a potom nosili na jedenie každé 3 hod., ale nakŕmenú...veď ona ani teraz nevydrží tri hodiny...potom samozrejme nechcela odo mňa ťahať a spala ☹ ...fúj, keď si spomeniem na tie začiatky, tak to boli strašné stavy 😢 ...kým sa to rozbehlo a ako tak unormálnilo s jedením...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre