Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
29. sep 2009

no nas tiez objednala na to ockovanie koncom 10 t, tak uvidime
my este stolicku nemame, chcela by som ohradku
inak ako vam papaju babatka? lebo tá nasa chce cez den stale kazde 2hod a v noci 1-2x,cize spolu 9x

misha666
29. sep 2009

my papame v lehatku....uz ho musim dat vyprat, lebo je cele oprskane od prikrmov... 😀 aj ja by som chcela ohradku...vraj je t 😀 super ked je dietatko uz vacsie a vie samo hopkat... 🙂 a my papame rano o medzi 7-8 mliecko potom medzi 10-11mliecko, potom medzi 13-14 prikrm , potom o 17tej mliecko a potom o 19tej mliecko a potom rano o 3-4mliecko cize 6x

pikino
29. sep 2009

nasa papa 7x cca.

macikjm
29. sep 2009

ahojte...
dnesnym oslavencom vsetko naj...cmuk...

nany...tak ako som pisala, noc po navsteve svokrovcov je hroznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... 😠 😠 😀 😀
dnes sa mi zobudila v noci raz...potom rano o 5.30...a spali sme este do 7.00...
vzdy je to nejako inak...ale po ockovani bolo super, tak kto nechce ist pojdeme za vas.... 😀 😀

krpcek...super napad s tym MM na pery...nenapadlo mi vobec...diiiiiiiiiiiiiik... 😉

pikino
29. sep 2009

inak ta masticka babylove z dmky na bradavky je dobra aj na pery a netreba ju zmyvat.

krpcek
29. sep 2009

vsetko naj oslavencom. 😉 😀 😀

my sme uz doma aj s fusakom. . . hned som to skusila "namontovat" a malu som zakuklila - celkom sa jej tam pacilo, sa mi schovavala potvorka. 😀 tak zima uz moze prist. 🙂

ja som jej vcera davala zemiacik, ale nemal uspech. tak dnes som jej kupila zeleninovu zmes Hipp - tak uvidime. ale sladke vyzivy to moze - vcera mi zjedla skoro celu jahodovu - sa nechcela podelit, tak som jej ju zobrala a dopapala. 😀 😀 😀 ja to strasne lubim. 😀

petkapo
29. sep 2009

Nas Alexik papa 6x denne - o 5, o 8, o 11, o 14, o 17 a o 20. Potom uz spi a v noci sa na jedenie nebudi. Uz takmer 2 tyzdne skusam prikrmovat - zeleninku doobeda a poobede ovocie, niekedy ryzova kasa. Doteraz toho moc nepopapal, len zopar mini lyziciek a vzdy sa este dotankoval plnou davkou mlieka. Dnes som skusila zeleninu s maskom....a doslova a dopismena to zozral. Bolo toho 125 gramov a este pistal, ze mu je malo 🙂 . Vidno, ze je to nas synacik, lebo mamke a tatkovi sa ani nerata den ked nemame masko 😀

zuzik25
29. sep 2009

cafte babule, len tak z rychlika, este stale se z domu vystahovane, ale strecha uz nabera svoj tvar, akurat dnes sa na oblohe ukazali mracna, snad prsat nebude.
A od rana sa nam zatulal hafo, uz som presla celu dedinu a neviem kde je. Ale uz nevladzem, cakam kedy sa nsatahujeme domov, lebo to chodenie hore dole ma strasne unavuje.Ale u maminy sa malej paci, pekne spinka v noci.

snad ked budem mat trocha casu (mozno na dochodku) tak si vam docitam, co ste prebrali za tyzden. 😀

beadz
29. sep 2009

ahojte. tak svokra si nechali v nemocke, robia mu rozne vysetrenia. nechcem byt zla, a dufam ze to nebude nic vazne, ale na druhej strane som rada, lebo uz 20 rokov ma ischemicku poruchu srdca a lieky ziadne neberie, tak mozno ho toto nakopne.
inak poradte mi, ked davam na obed par lyziciek zemiaciku, tak mam davat aj vecer kasicku ? alebo to uz je vela ?

misha666
29. sep 2009

bea kludne daj ak mu bude chutit 😉

beadz
29. sep 2009

tak jemu chuti, len aby som ho nevykrmila na male prasiatko...

misha666
29. sep 2009

nebooooooooj...ked mu das trosku kasicky nic sa mu nestane ... ked zjedol len par lyziciek zemiacika... 🙂

beadz
29. sep 2009

a pomaly mi dochadzaju plienky, lebo odkedy papa aj zemiak a kasu tak kadi aj 2x denne. musim posmirovat nejake akcie

korelka
29. sep 2009

ahojte!

vsetko naj. naj, naj Miskam a miskom 😵

my sme tiez zacali uz prikrmovat - vcera sme mali cuketu, tak ta mu neskutocne chutila... ja som sa dnes pytala dr., tak Bei, zevraj kludne moze byt aj kasicka

ja uz neviem co s tym mojim malym je - este pred mesiacom prespal takmer celu noc a teraz poslednymesiac, je kazdu hodinu-hodinu a pol hore, trochu pocuca a spi a min. raz je hore aj tak, ze sa 2 hod. bavkame... ja uz nevladzema fakt neviem co s tym dalej...cim je starsi, tym je to so spankom horsie 🙄 🙄 🙄

hej, a dnes sme mu kupili tuto stolicku a hrooooozne sa mu v nej pacilo a aj mne sa veeeeeeelmi paci 😵 😵 😵

http://tegel.sk/index.php?m=detail&id=257

beadz
29. sep 2009

tak dnes so mnou pekne simon vypiekol... zaspal o siedmej a vyzera to tak ze uz sa tak skoro nezobudi. takze ziadne kupanie ani kasicka. uvidime kedy vstane ze je hladny. a mozno zmenime system a budeme davat skor spinkat, teraz uz je skoro tma, a radsej vstanem raz v noci na krmenie a rano si prispinkame. som velmi zvedava.
korelka, krasna stolicka. my sme kupili velmi podobnu v madarsku. je super, uz sme ju skusali, ale radsej ho krmim poleziacky zatial - ma to viac vyhod 😉

korelka
29. sep 2009

juj bei, tak ti zavidim, ze ti tak krasne prespi... 😔

poleziacky je lepsie? nie je viac zadzabany, potom? 😀

beadz
29. sep 2009

korelka, praveze nie. zapnem mu kolotoc, to ho zaujme, alebo mu spievam pri tom 😕 . a okrem toho mu to lezie lepsie dole krkom 🙂
a k tomu spaniu.. ved uvidime dokedy bude takto spinkat, vraj okolo pol roka sa to pokazi a asi do 9. mesiaca je to take nijake, potom sa to vraj zase nejako ustali.

romanakatka
29. sep 2009

ahojte.... krpček, macik, no veď pri kojení má mliečko všade... u nás sa to teda neosvedčilo.... 😖 ale zatiaľ sa to ani nezhoršuje...
Tak tu sa už riadne riešia príkrmy... no som zvedavá ako to pôjde nám... krpec posledné dni veľa nepapá som z toho trošku nervózna... aj keď je na prsníku tak chvíľu podudká a potom sa posadí a o chvíľu sa zase vrhne raz potiahne a zase sa posadí... a takto dokola... neviem či to má ako zábavku alebo čo... žeby mu MM nechutilo??? 😕 ale nepapám nič zvláštne... 🙄 večer zase nechce fľašu a vrhá sa mi na prsník... celý je nejaký obrátený... Inak na nás tak strašne hľadí keď jeme a vrhá sa na každú papu s otvorenými ústočkami, podarený je 😵 asi by už tiež chcel takto papať... ozaj už pijú vaše zlatíčka cez ten náustok alebo len cez cumeľ?

anib
30. sep 2009

ahojte,tak do rana bianocka ochorel od maminky, esteze nas vcera neockovali ☹

beadz
30. sep 2009

ahojte.
kati, ja nemozem z toho vasho vlasacika nadherneho. 😵
anib, skore uzdravenie.

macikjm
30. sep 2009

ahojte...
bei...veru nadherny je...mojej ninke vlasky vypadali... ☹ ma uz len take zbytky... 😀
anib...budte skoro zdravucke... 😉

beadz
30. sep 2009

macik, nam sice rastu vlasky ale hrozne pomaly. jedine, co ma tesi je, ze bude kuceravy. teda aspon tak to vyzera zatial.
idem s nim von, lebo je taky zarevany od rana ze hroza

zuul
30. sep 2009

ahojte maminky,

ani Vás nestíham čítať. máme ťažké týždne. samá pohotovosť, samá lekárka. miško je už týždeň chorý 40tky, hrdlo ma ako hrniec ani plakať nevie a zdá sa mi, že idú ďalšie zúbky. ufff 😒 myslím, že už fičím iba na zotrvačnosti.

a od dnes rána ma bolí hrdlo a soplím. takže tak.
bojujeme celé dni a noci. len na rukách a pri maminke 😨

macikjm
30. sep 2009

juj zuul...budte uz fit...uz bolo dost... ☹ 😉

zuul
30. sep 2009

macik bolo 😔 niekedy v noci keď plače tak už plačem s ním. už sa to nedá.

miavin
30. sep 2009

ahojte babenky
zuul - to mi je ľúto, že anjelika trápia choroby - fú fú fú - nech sa rýchlo uzdraví - a ty vydrž.... 😉
ináč čo tu nové ? my sme dnes už doma - boli sme u našich, a dnes periem, robím poriadky a večer idem robiť rezne a baliť veci, zajtra totiž ideme do Chebu - tak som zvedavá, ako zvládneme cestu 😲

beadz
30. sep 2009

bozinku, zuul, to ma velmi mrzi. drzkaj sa a velmi velmi rychlo sa vyzdravte.

zuul
30. sep 2009

ďakujem dievčatá.
vidím, že preberáte stoličku. aj ja sa chystám na Fábulu. ževraj na nej tá koženka -plast nepuká a sú pekné.

bei ako sa ti podarí, že spinká celú noc? my sme hore každú hodinu výnimočne každé dve.

mia júj super, idete ešte na holiday. tak si to super užite.
aj ja by som mala poupratovať, ale kedy? 😲

beadz
30. sep 2009

mia, tak ti zavidim. aj ja by som niekam vypadla. cesta bude v poho, neboj.
zuul, neviem, od takto spinka uz asi 2 mesiace. zacalo to tak, ze som nevstala na kojenie, len muz dal cumel a stacilo mu to. nebol hladny len sa potreboval upokojit. a odvtedy je to tak.

zuul
30. sep 2009

aha, mne nechce ani flašu ani cumeľ. neviem ako to urobiť aby si pýtal len 1x 2x v noci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre