Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
30. sep 2009

sabi - pevne verím, že sa Alexíkovi bude dobre cestovať, on nie je spachtoško a v autosedačke sa po hodine vrtí a nervačí....
ináč - voľná výchova - to je parádny článok - fakt super - presne tak to dnes chodí, ale mladík je naozaj " borec na koniec" alebo "frajer na záver".-...... by som tej mamičke tiež asi niečo povedala - krava

krpcek
30. sep 2009

ja by som vybuchla uz pri druhom kopanci malej princeznej a keby to robila moja sabi tak by som jej usi obtrhala.
ale borec je borec. 😀 😀 😀

juuuj baby dnes idem prvy raz od porodu kadernicke . . ani neviete ako sa tesim. 😀 😀

ozaj ako obliekate deti v takomto pocasi? ja davam malej, body s dlhym rukavom, take teplejsie teplaky, ked ideme von ciapky, mikinu a este jej dam aj teplu deku do kocika a moja mama furt ze ju slabo obliekam.
ked je 20 a vyssie - tak len body, teplaky, ciapka a deka. (samozrejme, ze ked fuka, tak este aj lahku mikinu)

miavin
30. sep 2009

krpy - ja tiež tak drobca obliekam.... body s dlhým rukávkom, pančuchy, rifle, mikinu a čiapku a deku do autosedačky mu dám ešte....

krpcek
30. sep 2009

http://www.topanocky.sk/?action=browse&catid=1&...

krasne topanocky. 🙂 len kapanem drahsie . . . no to, ze to bude mat len chvilu 😕

sabinazv
30. sep 2009

katka, super fotky, maly je bohovsky... a to haaaro, nema chybu 😵

tiez tak ako vy obliekam maleho... ale to moje dite v kocari musi mat vylozene nohy na madle... ako stary bufetak 😀 ale tu sa natiska otazka, co na nohy, ked ich nechce mat zababusene, ale vylozene? dake cizmicky teple treba 😉

sabinazv
30. sep 2009

no krpcek... ozaj kapanek drahsie 😎

krpcek
30. sep 2009

ja davam malej do sportaku capacky - aby nemala uplne hole nozky. . . . ale do hlbokeho nie - radsej prelozi na nozickach este raz deku.

sabinazv
30. sep 2009

krpcek, ked on vsetky capacky si pomalym suchanim noh zlozi... musim mu nieco snurovacie... ale to on zasa nerad... aj capica ho rozculuje... on je taky freee nejaky 😎

miavin
30. sep 2009

krpy - no krásne topánočky, len fakt drahé - na to, že to vynosí cca 2 mesiace.....
ja obzerám nejaké capačky už, lebo máme jedny topánočky - ale tie sú tenke... tak musíme niečo vymáknuť 😀

krpcek
30. sep 2009

my mame snurovacie capacky. . .. na suchy zips my tiez davala dole....mojej vadi, len ked jej ciapku zavazujem . . .potom uz v pohode. . hocikedy si ju stiahne az na nos a tak spi 😀 😀 ale kamoska ma tiez prolem, ze jej maly nechce ciapky, len kapucu. 😔

miavin
30. sep 2009

to na zimu - ak bude aj naďalej nožky vykladať 😀

romanakatka
30. sep 2009

no konečne som trochen doplnila album... akosik nestíham... a čo tu nového? Náš krpec už ani v lehátku neobsedí... čo ten v ňom vyvádza 🙄

romanakatka
30. sep 2009

radia na stv

romanakatka
30. sep 2009

vravia, že ak sa budí na didu 10x za noc asi by bolo lepšie odstaviť 😕

miavin
30. sep 2009

kati - úúúúúúúúúúžasný je malý - bombastické fotky, joj ako vám závidím tie vlásky... my máme tiež blond, ale také riedke a svetlé a krátke - že ich ani na fotke nevidno. Nádherný je Timy - ako z obrázku 😉

sabinazv
30. sep 2009

mia, super... take nieco nam presne treba ... takto na jesen... v zime bude vo fusaku, ma smolu 😅

katka, no zasa super rada... inu, lepsiu nemaju....? rovno odstavit?

krpcek
30. sep 2009

tak zajtra robim masooooooooooo 😀

miavin
30. sep 2009

sabi - no som rada, že som pomohla - ja tiež zháňam capačky - čižmičky a kamoška mi ten link poslala - je to super - také čižmičky - úchvatné sú nie???
krpy - aké maso????

romanakatka
30. sep 2009

mia ďakujeme, už sme ho ale trochen pristrihli, lebo je fakt vlasáč a stále sa potí a má ich mokré... no ale to len tak máličko 😀

sabi, no asi najjednoduchšie riešenie pre nich... čo sme čakali... krémeše ? 😅

krpcek
30. sep 2009

mia v damskom magazine radili, ze ked sa zacne s prikrmmy, tak na taky 6-7 den uz masko, necakat do siedmeho, osmeho mesiaca babatka.

romanakatka
30. sep 2009

no a vraj variť a nedávať tie kupované... a to som včera chcela nakúpiť v DMke niečo do zásob 😕

krpcek
30. sep 2009

http://kojenecke.eu/zbozi/capacky/ aj tu su este zimne capacky 🙂

krpcek
30. sep 2009

kati ja to kombinujem. . . aj varim aj kupujem.
tie kupovane su vyrabane podla prisnych noriem, co my doma neurobime. zase na druhej strane ak mas domace potraviny je lepsie varit doma. no ale ani tak ani tak neni dobre. 😅

sabinazv
30. sep 2009
miavin
30. sep 2009

no ja som robila polievku z kuracích krkov a zelenina - mrkva, petržlen...klasika no krky som pooberala - čisté mäsko a malému som zmixovala všetko dokopy, mäsko, mrkvu, petržlen a rezance.... a báááárz mu šmakalo...
no ja som zase čístala niekde, že je lepšie asi kúpiť hotové príkrmy - veď kedy budete robiť mäso z králika, alebo morky.... takže my to striedame, mrkvičku doma, polievočku a čo sa varí - a čo môže, to spapá doma a keď nemáme nič... len také dospelácke, tak mu kúpim.... a chutí mu všetko - okrem banánu a jablka... 😀

miavin
30. sep 2009

baby - vygoogliť len čisto "capačky" a nájde ich tam fúrú..... a krásne sú - určite nejaké kúpime 😀

sabinazv
30. sep 2009

jasne, ze budem najskor doma varit... a ak sa pojde niekam mimo dom, tak sa moze pouzit aj kupena casom... 😉

romanakatka
30. sep 2009

krpcek, niečo určite nakúpim, veď určite nebudem variť všetko a nech to má pestrejšie... no len som nevedela kde vlastne začať a čím a akou značkou... normálne som ostala z toho zaskočená... uvidím čo povie dokyna na poradni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre