• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
sabi tiez som na ne pozerala, ale tie su take chlapcenske.
30. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, ja tiez napr. brokolicu alebo tekvicu varit nebudem - my to nejeme ani jeden a len pre malu tych par lyziciek varit :confounded:
30. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

katka, maly je krasne, krasny!!!! taky chutnucky... :grinning: ja tiez tisko zavidim vlasky, ale aspon menej starosti... :zipper_mouth:

no ja zatial varim z nasich zasob, ale urcite dojdeme aj do toho stadia, ze bude treba co-to kupit, ale mna nejako tie kupne veci nelakaju, neviem... :confused:
30. sep 2009 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk fotku, takto smé boli vonku :wink:
30. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany, krasna Adelka... :wink: juj, len to obliekanie keby nemuselo byt, nie?
30. sep 2009 o 14:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka jaka kocka. :wink:
30. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany - nááádherná kočica - sa museli chlapi obzerať za ňou.... krásna je.
30. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krp--no podla mna sa oplati aj tych par lyziciek uvarit...co ak jej to zachuti??? a brokolica obsahuje vela zeleza... :slight_smile: ja napriklad brokolicu kupujem v tych poharikoch od hami lebo ja neverim tym supermarketovym...a mrazene jem len ja :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :wink: ...hej sídliskoví šamstri po nej kukali :grinning:
korelka, no keď nahadzujem druhú vrstvu, tak sa už jeduje a čiapka je vrchol mojej drzosti :grinning:
30. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ak jej zachuti uvarim jej celu hlavicku brokolice. :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj napadlo mi, sabi neurobíš k polroku bábätkám nejaký albumík :wink: ...ak teda budeš mať čas a chuť :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška - aké poháriky??? :astonished:
30. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holky ani sa nenazdáte a aj z Vašich ratolestí budú vlasáči :wink:
30. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky dlho som tu nebola idem vas citat lebo vidim ze ste toho zase popisali....

dnes sme boli na poradni vsetko ok a mame 6780g a uz mozem zacat davat prikrmy tak dnes sme prvykrat dali mrkvicku no to ste mali vidiet jak papal chutnalo mu to :slight_smile:
30. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme blondaty ale skoro bez vlaskov,pridala som nejake fotky ako sme narastli :wink:
30. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, boli sme kupit plienky a v radiu som zacula, ze dnes schvalili ten vyssi rodicovsky, wooow, od 1.1. a my si budeme musiet o ten vyssi poziadat... v poho, poziadam, juchuuu aka dobra sprava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supiš :dizzy_face: tešíme sa :dizzy_face:
30. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vláda dnes schválila dve úrovne rodičovské príspevku. Výška tohto príspevku by sa mala podľa návrhu rezortu práce diferencovať v závislosti od toho, či rodič pred jeho poberaním pracoval a ako dlho. Tí, čo boli zamestnaní a vzdali sa práce pre starostlivosť o dieťa, by mali od januára budúceho roka dostať od štátu 265 eur (7983,39 Sk) mesačne.

Nižší príspevok, a to 164,22 eura (4947,29 Sk), bude môcť získať rodič, ktorý pred narodením dieťaťa nepracoval a neplatil príspevky na nemocenské poistenie. Tiež bude priznaný aj osobe, ktorá bola zamestnaná iba krátkodobo či nesplnila podmienky nároku na materský príspevok
30. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak fajn? no keby mi este v robote dali dovolenku, tak to sa naozaj nestazujem... no ale nemozme mat vsetko, ze?
30. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je moj jubilejny 5000ci prispevok :sunglasses:
30. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super sabi, normálne ma to potešilo :dizzy_face: možno sa nakoniec dám nahovoriť aj na Hanku :grinning: :grinning: :grinning: ale samo, že nie teraz ešte :zipper_mouth:
30. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechápem... krpec sa tu pri mne na sedačke chvíľu váľal a normálne ho odpálilo... to sa nám stalo 1x že zaspal bez uspávania :dizzy_face:
30. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, hneď sa bude lepšie dýchať s vyšším príspevkom :wink:
30. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - jéééj Elaia je krásna - a ako krásne si drží fľašku a papká piškotku - naozaj krásavica - a vlasky nemá lebo ani náš nemá :grinning:
30. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte micusky.

tak nasu malu zasa neockovali. nasli jej campylobactera :unamused: ja uz neviem co mam robit. co ju mam strcit do sterilzacnej nadobky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme dostali balíček od hami - to je zaujímavé, už sme dostali poukážku od pampers, balíček od sunarky a ešte od nutricie balíčky - hmmm ktovie, či to majú adresu z nemocnice????? :astonished:
30. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miavin....ved vyzivky od hami...myslim tymi poharikmi :slight_smile:
30. sep 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla maju tie adresy z tych kufrikov co sme dostavali. tam sme vypisovali adresu.
30. sep 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha - no neviem - my kupujeme od hami - vo fľaštičkách príkrmy - iné som nevidela :confounded:
30. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
či to tie kelímky frutapara???? - aj to nám v balíčku prišlo - tie mu chutia...
30. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok