Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
30. sep 2009

sabi tiez som na ne pozerala, ale tie su take chlapcenske.

krpcek
30. sep 2009

presne tak, ja tiez napr. brokolicu alebo tekvicu varit nebudem - my to nejeme ani jeden a len pre malu tych par lyziciek varit 😖

korelka
30. sep 2009

Ahojte!

katka, maly je krasne, krasny!!!! taky chutnucky... 😀 ja tiez tisko zavidim vlasky, ale aspon menej starosti... 🤐

no ja zatial varim z nasich zasob, ale urcite dojdeme aj do toho stadia, ze bude treba co-to kupit, ale mna nejako tie kupne veci nelakaju, neviem... 😕

nany100
30. sep 2009

kukuk fotku, takto smé boli vonku 😉

korelka
30. sep 2009

nany, krasna Adelka... 😉 juj, len to obliekanie keby nemuselo byt, nie?

krpcek
30. sep 2009

adelka jaka kocka. 😉

miavin
30. sep 2009

nany - nááádherná kočica - sa museli chlapi obzerať za ňou.... krásna je.

misha666
30. sep 2009

krp--no podla mna sa oplati aj tych par lyziciek uvarit...co ak jej to zachuti??? a brokolica obsahuje vela zeleza... 🙂 ja napriklad brokolicu kupujem v tych poharikoch od hami lebo ja neverim tym supermarketovym...a mrazene jem len ja 🙂

nany100
30. sep 2009

ďakujeme 😉 ...hej sídliskoví šamstri po nej kukali 😀
korelka, no keď nahadzujem druhú vrstvu, tak sa už jeduje a čiapka je vrchol mojej drzosti 😀

krpcek
30. sep 2009

miska ak jej zachuti uvarim jej celu hlavicku brokolice. 🙂

nany100
30. sep 2009

ozaj napadlo mi, sabi neurobíš k polroku bábätkám nejaký albumík 😉 ...ak teda budeš mať čas a chuť 🙂

miavin
30. sep 2009

miška - aké poháriky??? 😲

romanakatka
30. sep 2009

no holky ani sa nenazdáte a aj z Vašich ratolestí budú vlasáči 😉

jankaaa
30. sep 2009

ahojte babenky dlho som tu nebola idem vas citat lebo vidim ze ste toho zase popisali....

dnes sme boli na poradni vsetko ok a mame 6780g a uz mozem zacat davat prikrmy tak dnes sme prvykrat dali mrkvicku no to ste mali vidiet jak papal chutnalo mu to 🙂

zanulienka
30. sep 2009

my sme blondaty ale skoro bez vlaskov,pridala som nejake fotky ako sme narastli 😉

sabinazv
30. sep 2009

dievcata, boli sme kupit plienky a v radiu som zacula, ze dnes schvalili ten vyssi rodicovsky, wooow, od 1.1. a my si budeme musiet o ten vyssi poziadat... v poho, poziadam, juchuuu aka dobra sprava 😵 😵 😵

romanakatka
30. sep 2009

supiš 😵 tešíme sa 😵

sabinazv
30. sep 2009

Vláda dnes schválila dve úrovne rodičovské príspevku. Výška tohto príspevku by sa mala podľa návrhu rezortu práce diferencovať v závislosti od toho, či rodič pred jeho poberaním pracoval a ako dlho. Tí, čo boli zamestnaní a vzdali sa práce pre starostlivosť o dieťa, by mali od januára budúceho roka dostať od štátu 265 eur (7983,39 Sk) mesačne.

Nižší príspevok, a to 164,22 eura (4947,29 Sk), bude môcť získať rodič, ktorý pred narodením dieťaťa nepracoval a neplatil príspevky na nemocenské poistenie. Tiež bude priznaný aj osobe, ktorá bola zamestnaná iba krátkodobo či nesplnila podmienky nároku na materský príspevok

sabinazv
30. sep 2009

vsak fajn? no keby mi este v robote dali dovolenku, tak to sa naozaj nestazujem... no ale nemozme mat vsetko, ze?

sabinazv
30. sep 2009

a toto je moj jubilejny 5000ci prispevok 😎

romanakatka
30. sep 2009

super sabi, normálne ma to potešilo 😵 možno sa nakoniec dám nahovoriť aj na Hanku 😀 😀 😀 ale samo, že nie teraz ešte 🤐

romanakatka
30. sep 2009

nechápem... krpec sa tu pri mne na sedačke chvíľu váľal a normálne ho odpálilo... to sa nám stalo 1x že zaspal bez uspávania 😵

nany100
30. sep 2009

super, hneď sa bude lepšie dýchať s vyšším príspevkom 😉

miavin
30. sep 2009

zanu - jéééj Elaia je krásna - a ako krásne si drží fľašku a papká piškotku - naozaj krásavica - a vlasky nemá lebo ani náš nemá 😀

pikino
30. sep 2009

ahojte micusky.

tak nasu malu zasa neockovali. nasli jej campylobactera 😒 ja uz neviem co mam robit. co ju mam strcit do sterilzacnej nadobky. 😝

miavin
30. sep 2009

no my sme dostali balíček od hami - to je zaujímavé, už sme dostali poukážku od pampers, balíček od sunarky a ešte od nutricie balíčky - hmmm ktovie, či to majú adresu z nemocnice????? 😲

misha666
30. sep 2009

miavin....ved vyzivky od hami...myslim tymi poharikmi 🙂

pikino
30. sep 2009

podla maju tie adresy z tych kufrikov co sme dostavali. tam sme vypisovali adresu.

miavin
30. sep 2009

misha - no neviem - my kupujeme od hami - vo fľaštičkách príkrmy - iné som nevidela 😖

miavin
30. sep 2009

či to tie kelímky frutapara???? - aj to nám v balíčku prišlo - tie mu chutia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre