Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
5. okt 2009

skorvi, no nie je to bohviečo...dnešná noc: zaspala o 20:00, prvýkrát bola hore o 21:00, potom o 23:00, 1:00. O 3:00 sa ale nechcela rozlúčiť s prskom, tak som si ju zobrala k sebe a predudkali sme sa do 5:00!! Keď som sa prebrala, necítila som si kríže, tak som ju fukla naspäť do postieľky a spali sme so 7:00..takže žiadna sláva ☹

elfi1
5. okt 2009

ahojte,
zienky, tie co mate uz zubacikov, nekusu vas? ja som vcera videla vsetkych svatych jak ma maly kusol do bradavky. az som sa rozrevala 😢 . teraz ked to skusa, tak ho troska stipnem do ritky a napomeniem ho, tak na mna nevinne kuka,ze coooooo? deje sa volaco? 😨

a este by ma zaujimalo, ze ci sa vam babatka v noci precikavaju. lebo nas maly skoro kazdu noc. prebalujem ho cca 2x. on spinkava takmer celu noc naboku a to mu potom vzdy nejako na ten bok pretecie. kedze ziadne plienky nie su take vymakane, ze by mali saciu vrstvu aj na bokoch. alebo nejake take zazracne poznate?

solen
5. okt 2009

ahojte,
tak u nas divna noc, vecer do polnoci kazdu chvilu hore mraucala, takze jasne len cicik pomohol. a potom vobec neviem, som bola uplne ako matoha rano, takze dvakrat som isto bola pri nej.
A rano som hned zistila pricinu. Mame zuuuub! Druhy v tesnom zavese, pozajtra je von. Takze sa hlasime do klubu zubatych, hned ma stihla aj hryznut, skusa na co jej vysiel 🙂
Elfi, nam to hryzenie len zacina, pri prvej som vzdy na nu razne zvysenym hlasom povedala, ze to nesmie a odpojila som ju. Rychlo prisla na to, ze toto nie. Kojili sme sa uspesne do roka, kedy mala 12 zubov von 😉

solen
5. okt 2009

elfi k plienkam neporadim, toto precikavanie je asi skor "chlapska zalezitost" 🙂

elfi1
5. okt 2009

solen - asi im ten pipik pada na stranu a potom cikaju kade pride 😀

ni.kolet
5. okt 2009

Ahojte. Kuk album, aký sme kúpili malému supiš bazén.

pikino
5. okt 2009

pekny my mame taky s chrobacikmi 🙂 🙂

zuzik25
5. okt 2009

nikde nikoho?
ta nasa mala opica nechce papat zemiacik ani kasicku co papavala. 😠 vsetko mi vypluva a tvari sa 😝

sabinazv
5. okt 2009

nazdo zuzik, tiez pozeram, ze je tu dnes nejak mrtvo 🙂

zuzik, a emka ma co dietu? 😉
Nas maly poobede spal iba pol hodku a teraz robi strecing: na bruchu oprety o hlavu a nohy, ritka hore - strieska 😎

macikjm
5. okt 2009

ahojte...dnes je tu akosi pusto... 😝

sabinazv
5. okt 2009

dievcata, vo fotolabe maju zasa akcosku: 100 fotiek v premium kvalite za 10 euro, bez dalsich poplatkov za spracovanie...

a v happy foto zasa maju akciu na kalendare - akoze vianocny darcek si mozte dat urobit kalendar s fotkami drobcov... pre starych rodicov ako stvorene, ja sa na to chystam 😉 format A3 za 11,59 a 14 za 9,26 Euro 😉

zuzik25
5. okt 2009

sabi, ee ziadna dieta, to uz papkame normalne tak, skusame aj ine ako mliecko, ale od vcera do nej nic ine ako mliecko nedostanem. 😒
a inac aj Emmka spala pol hodku na prechadzke, chcela som ist povodne do tesca ale afto je kaputo, nenastartovala som, bateria vybita. emmik sa hojda a obzuva si pancuhy, zachvilu ich bude mat take vytahane az po hlavu. 😀

sabinazv
5. okt 2009

14=A4 🙂

macikjm
5. okt 2009

sabi...super napad...pomalicky by sa uz patrilo zhanat darceky...a ja mam vzdy problem co komu kupit... 😕

miavin
5. okt 2009

ahojte
macik - no celkom to ušlo - splnili sme si povinnosť, auto má generálku za sebou, ale tak skoro tam asi nepôjdeme.... to na dlhú debatu....
ináč čo tu nové????
sabi - pozerám, že nový albumček - polročník???? super, prispejeme o pár dní - týždňov....

jankaaa
5. okt 2009

ahojte babenky 🙂

tak nasa noc tiez nebola bohvieco budil sa s takym placom a tiez pomohol len cicik som zvedava na dnesnu...
mame uz aj druhy zubok vonku

a ja neviem toto co sa mu vyhodilo na licku uz aj na cielku ma a strasne sa skrabe...dufam ze to nebude nic vazne..ked na kozne nas objednali az buduci tyzden a ja neviem co mu nato mam dat

ninnaricci
5. okt 2009

ahojte

...hlásim, že Mimko je ešte bezzubý 😀 a zbožňujem jeho úsmev...neviem si zatial predstaviť, že tam čo chvíľa budú zúbky 😵

...dnes drobček zaspal okolo 18:30...čiže sme neokupkaný...a len tak som ho preniesla do postielky...ani som ho neprebalila a neprezliekla do pyžamka...tak dúfam, že plienka do rána vydrží 😵
...ináč už niekto otestoval tie nové pampersky???

...neviem ako vy...ale ja normálne mám problém keď obliekam drobca von na prechádzku...dnes som ho naobliekala...a vyjdem von...a tam celkom príjemne...a neobvykle mi spinkal hodinku vonku...čo normál máme 20 min prechádzky...asi mám teplomilné bábo 😀

ninnaricci
5. okt 2009

SABI....super polročný albumček... 😵

jankaaa
5. okt 2009

ahoj nini ja som tiez maleho dnes naobliekala vonku a dnes bolo celkom prijemne...

moj drobec zaspal o 18.3O ale ma nejaky nepokojny spanok vkuse sa mrvi

ninnaricci
5. okt 2009

ja som zvedavá aká bude noc...keď skôr zaspal...a či bude ráno skôr buntošiť

...kedy definitívne dospia vaše detičky? ...mi sme hore od 6:30 pustím mu kolotoč nech sa trošku zorientujem, že už je nový deň a o 7mej je už všetko hore nohami v postielke a drobec

ninnaricci
5. okt 2009

...ináč janka aj môj sa nejak mrví v postielke...počujem vo vysielačke... 😒

jankaaa
5. okt 2009

my sme tiez hore tak o siestej pol siedmej uz definitivne...

ninnaricci
5. okt 2009

...včera som triedila drobcove veci...lebo som všetko ešte mala pokope...aj 56tky...noo normálne jeden mech oblečenia čo je na darovanie...a jeden som odložila...lebo také ňuňu...a skoro nenosené
...noo a zrazu máme prázdne skrine 😵 musím ísť doplniť drobcovi šatstvo...len to je nebezpečné...minule som išla do H&M kúpiť čiapočku a nechala som tam 80 € 😀

jankaaa
5. okt 2009

aj ja uz musim ist nakupit drobcovi vecicky nejake tiez som uz triedila a ani neviem kolko mechov tam uz mam 😀

pikino
5. okt 2009

mne doniesla tento tyzden segra zimne oblecenie. mysme dobre zasobeny 😀

nasa dnes spala 10:15 s jednou prestavkou na kojenie o siedmej, tiez sa v noci mrvi, ale vacsinou sa nezobudi a ked sa mrvi moc tak cumlik to isti.

krpcek
5. okt 2009

ahojte, ja som triedila vcera a dnes som uz dala inzeraty. ruzove veci a co sme moc nenosili, idem popredavat. . . . aj tak si budem chcem pre druhe nakupit nove . . . a pre chlapca ruzove 😅 😀 😀 😀

macikjm
5. okt 2009

krpcek...aka si si ista, ze bude chlapec... 🤐 😅 😀

stascha
5. okt 2009

ahojte dievcata 🙂 tak riesite spanie, dobra tema cez noc sa da, ala sa bud budi o 3 tej, alebo 5-tej. ak je dobra noc, ak nie , tak sme hore uz od pol noci a potom kazdu chvilku az ju da k nam do postele kde ju mam po ruke a cumlik to zachranujm.

ale ine, mam uz pomenej mliecka tak sme od minulej stredy zacali davat zeleninku, docela je to chuti, ale chcem sa spytat davate uz aj ovocie pripadne dake ine mliecko kasu?

cikyta
5. okt 2009

Ahojte.Tak hlásim,že od včera skušame prvý príkrm-mrkvičku.
Včera mi žula lyžičku a z mrkvy ju napínalo.Dnes už zo 3 lyžičky mrkvy požula a asi aj zjedla. 😅Uvidím ráno v keke 😝
Sobota noc bol horor.Každu hodinku hore 😠A v nedelu v noci som si povedala,že jej nebudem ponukať každu hodinku na zaspanie cicu,ale čaj.Tak som si ho navarila a tá krpatá somnou vybabrala tak,že vstala až ráno! 😅
Ked nespí , tak v kuse skáče.Samozrejme ju držím a ona sa musí odrážať , skákať a vískať 😀

krpcek
5. okt 2009

macik 😀 😀 😀

nase spanie je rovnako katastroficke. uz to ani neriesim.

ja som dnes navarila spenat, tak zajtra sa idem tym krmit obe. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre