Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

daanka85
6. okt 2009

Ahoj lea...

macikjm
6. okt 2009

no a to ja som chcela zacat prikrmovat az od ukonc. 7 mes. 🤐
ale nechavam tomu volny priebeh....ked sa bude dat, ninka bude pekne aj nadalej priberat, tak hej ak nie, t

macikjm
6. okt 2009

nedopisala som a uz mi to nejaky skriatok odoslal.... 😀

no ze ak nie, tak zacneme papat aj skor...po ukonc. 6.mes.

ale uz sa tesim na jej grimasky...dufam, ze jej bude chutit a bude pekny papkos...

daanka85
6. okt 2009

Ved to je predsa jasne 😉
Kazde dietatko je individual...
Ono samo ukaze...

daanka85
6. okt 2009

Nasej uz len MM fakt nestacilo, bola nervozna, mrzuta, vkuse ku prsniku sa tahala, "kricala", ja som to samozrejme pripisovala zubkom, no bol tom HLAD 😀

daanka85
6. okt 2009

Vy ako? Mate uz nejake zubky?

macikjm
6. okt 2009

my este niesme zubate....vy uz hej???

daanka85
6. okt 2009

ani my... zatial bez zubkov, ako som pisala, my sme neboli mrzutí na zubky, ale boli sme hladni 🙂
Ani to nevyzera nejak bezprostredne na zubky...

daanka85
6. okt 2009

Maci, Ninka to uz tiez riadna kocka...

Idem lahnut, daco som tu pokukala... O tých prikrmochm, tak uvidime...
Dobru nocku, dakedy zas nabuduce, ked uz budete papkat, ze sa podelite so zazitkami 🙂

macikjm
6. okt 2009

jasnacka dani....tesim sa, ked zabadneme do partie papajucich babatiek... 😉

dobru nocku...

zanulienka
7. okt 2009

dobre ranko,baby idem sa pochvalit dneska som spala v noci az 2 hodiny a 17 minut,uplne uzasne 😠 jebne ma

miavin
7. okt 2009

zanu - fíha a čo sa dialo????
ináč aj my sme boli od polnoci do 1 hore....

zuul
7. okt 2009

ahojte maminky,
aj my sa hlásime 😀 čítam čítam ale nemám šancu všetko.

tak na prechádzky aj my chodíme v športiaku samozrejme tak dávame pančušky, nohavice, body s krátkym rukávom na to s dlhým a čiapočku a capačky. a brávam aj dečky zo sebou keby niečo.
a samozrejme 5ks podrabníkov 😀

my papáme už všetku zeleninku. ráno sa zobudí okolo 6,30 dostane didu, potom o 9,00 pred spaním zasa didu. okolo 10,30 výživku - to zje celú, tiež kupujeme tú hami frutapa. potom okolo 13,00 obedík - včera a dnes karfiólovu polievočku zahustenú kašou ryžovou - mňam, potom didu, okolo 17,00 výživu celú a dve sušienky rožmolí a spapá a potom už po 19,00 kašu - najnovšie je mňam jablková od hami, obe didu a šup spať.

inak obedík aj ja varím ale občas máme aj hippky, tie mu hrozne chutia, ak keď pre mňa je to fuj

dnes spinkal od 20,00 do 23,30 potom dida, potom o 3,00 a ani neviem od kedy je hore lebo som si ho vzala do postele po 3,00 a okopával ma dosť dlhú dobu. teraz zalomil na 45minút.

elfi aj my robíme to isté s tou vystrčenou riťkou na kolienkách a ručičkách, je to pre neho veľká zábavaaaaaaaa

silvinke nech rýchlo ubehne ten mesiac a verím, že potom už budú kĺbiky dobré.

bei aj mňa na začiatku kúsal zúbkami, teda bolesť ako hovado, len som vždy tak zhýkla. teraz ma už chvíľu nekúše. ja si neviem predstaviť, že by som ho odstavila. veď nevie piť ani z fľaše tak ako by som mu dávala mliečko?
🙄

zuul
7. okt 2009

ozaj a stoličku na papanie sme kúpili fábulu, tak sa v nej vie blázniť a tiež chodítko chicco. to je radosti, vpredu ma rôzne klavírky a hračky, tak je tam spokojný a všetko odtiaľ obchytkáva 😅

misha666
7. okt 2009

ahojte kocky... mne dens emmika spala od 19tej do 6.10rana potom sa najedla a spala este do 7.30, vcera ju ukladal muz lebo ja som bola v skole, ale neokupal ju,len prebalil a prezliekol , nakrmil , ze vraj strasne plakala tak uz nemohli na mna cakat...teraz sedi v lehatku a pozera herkulesa a zuzle hrkalku....vonku je tak hnusne...najradsej by som si lahla a spala ☹ asi ked ulozim malu pojdem aj ja zalomit este 🙂

krpcek
7. okt 2009

miska provokujes? 😠 😀 😀 my sme za noc hore 3-5 krat. . .a to som cela nadsena, ze iba tolko. 🙄

inak ahojte.

baby kamoska mi hovorila, ze nie je moc dobre davat detom len kupovane vyzivy. nejaka jej znama to tak riesila a maly jej nechce nic ine papat ani teraz ked ma dva roky. . . vobec do neho nedostane varenu stravu. 😲

zuul ako je mozne, ze ti misko spapa celu vyzivu? mne mala zje tak max. tretinu pohara. 😕

miavin
7. okt 2009

krpy - no ono každé dieťa je iné podľa mňa - ja kombinujem - to je taká zlatá stredná cesta 😀
no náš na desiatu tiež spapá celú fľaštičku príkrmu a o 12 - tej mliečko - obedík.....
zuul - už chodítko??? to nie je nejak skoro??? my sme nad tým ani neuvažovali
ozaj baby - máte už kúpené alebo vyhliadnuté sedačky 9-36 kg???? dajte tipy nejaké

zuul
7. okt 2009

krpy preto mu aj varím, fľaškovú jeme keď sme niekde.
krpy on zje za deň dve výživy
😀 😀 😀

zuul
7. okt 2009

mishi to bolo spaníčko 😝

mia ale on nedotiahne na zem ešte len ho nechávam sa tam hrať. včera tam bol až 5 min a stačilo.

mia ževraj sú bezpečnejšie 9-18kg to je do cca 4 rokov. takže mi kupujeme romer trendline. už sme ju boli omrknúť. tak do 6tis výjde.

už musím,, miško už nevie čo zo sebou na mojich kolenách 😲

zuul
7. okt 2009

dievčatá neviete o nejakom baby cvičení v ba? okrem miracle štúdia

krpcek
7. okt 2009

ja som si vyhliadla dve sedacky . od 9-18 aj od 9-36 a uvidime ktoru potom.
http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=3...
podobna je aj do 36kg.

zuul ja mam teraz romer a nie som s nou spokojna.

ja som prave pozerala stolicku na krmenie.
http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=3...

tato sa mi paci - si pamatam, ze taku sme mali aj doma, ked sme boli my male. 🙂

krpcek
7. okt 2009

musime ist von, lebo mi tu skrieka. paa

miavin
7. okt 2009

fuj no pozerala som tú stránku : nemyslíš - zaplatíš.cz - to je hroznéééé fakt to asi netreba podceňovať.... až mi je mäkko ☹

misha666
7. okt 2009

ja tiez uz kombinujem stravu....minule som jej robila polievocku zo zajaca,s kelom karfiolom a mrkvou zjedla tolko az som ostala prekvapena,,, dnes jej urobim kel s brokolicou samozrejme tiez varene,,, ved treba uz aj varit, lebo to je strasne 1euro jedna vyzivka a ona by uz zjedla aj dve naraz bez problemov...tak pekne varim 🙂

mia...aj ja som to videla, ale este ked som bola tehu...a som si povedala ze hoci len na 1km cesty ide mala vzdy do sedacky

jankaaa
7. okt 2009

ahojte babenky chcela som sa vas spytat vy tie prikrmy deturencom mixujete?polievocku ked uvarite potom to vsetko rozmixujete?

baska19
7. okt 2009

mia my sme kupovali sedačku od 0-18 kg ale už tak neskôr takže vajičko sme ani nemali ale tu v tom veľkom hračkarstve je celkom dobry výber skus pozrieť a cenovo porovnateľne ako na nete 😉

baska19
7. okt 2009

inak po včerajšej kašičke spinkala od 20.15 do pol 2 čo som bola veľmi rada už dávno takto nespala ale po sediačky kašičku nechcela jesť musel ju ocko na ruky a tak sme sa krmili 😀

beadz
7. okt 2009

ahojte.
riesite sedacky ? asi aj ja budem musiet popozerat. sice my mame do 13 kg ale uz teraz mu je dost tesna.
jani, ja sice este polievky nerobim ale co robim, tak mixujem.

jankaaa
7. okt 2009

dik bei ja tiez co robim tak mixujem...len som chcela vediet ako robite aj vy

elfi1
7. okt 2009

misha a kolko maska davate do toho vyvaru? alebo tie co davate uz aj masko. ja som len take tri malinkate kusocky cca dala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre