Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
8. okt 2009

cafte baby,idem pytat radu 😉 .svagrinina sestra ma taky mensi bar,kde podavaju obed-veceru.potrebuju vypomoc na piatok-sobota-nedela.piatok-sobota od 19.00-23.00 a nedela od 11.00-15.00,su to 4 hodky cez vikendy.neviem ci mam alebo nemam.manzo hovori,nech idem aspon sa dostanem medzi ludi a on bude z malou,co nie je vela,pretoze je skoro cely den v robote.je to 400 eur mesacne

sabinazv
8. okt 2009

zanu, tak ak ta to laka a muz sa postara, tak ti to moze dobre padnut takto vypadnut zo stereotypu... a ten financny efekt je tiez dalsie plus 😉

zanulienka
8. okt 2009

no to bude moje vreckove 😀 .vies niekedy mam pocit,ze tie deti su len moje,pretoze niekedy je manzo tak pohodlny,ze som radsej ticho,lebo by som mu vedela take povedat...v utorok mam brusne tance a vtedy je z malou.ani som nevstupila do dveri a uz mi hovori-nemal som cas ani vecerat.wau,no nehovor

zanulienka
8. okt 2009

a druhe nemusim k svokre na nedelne obedy-to myslim hovori za vsetko 😉

sabinazv
8. okt 2009

jaj toto poznam... moj je podobny v tomto, ale to je asi tym,ze chlapi nevedia robit viac veci naraz 🙂
Ale ked niekam idem mimo domu a jemu necham maleho, tak maly mu skoro cely cas prespi... minule som utekala od zubarky rychlo aby som dosla do dalsieho krmenia a maly spal 4 hodiny !!! nechapem co s nim robi, ale jemu takto pekne pospi vzdy 😎

zanulienka
8. okt 2009

asi aj maly vie,ze radsej bude lepsie ked spinka

sabinazv
8. okt 2009

ale zas take zle to nie je 😎

ozaj, petkapo sa tu davnejsie neukazala... halllooo, co mate nove, peti?

zanulienka
8. okt 2009

mne pisala ip,maly je dost umrncany,ale maju sa super

zanulienka
8. okt 2009

elaia ked je z manzom tak je asi horsia ako somnou,zo svokrou ked je tak sa hra na tiche,kludne dievcatko 😀

anib
8. okt 2009

ahojte 🙂

sabinazv
8. okt 2009

tak fajn, ze sa maju dobre 🙂

joj volala som doktorke... a zasa super som sa dozvedela... no to mozem ist robit aj ja pediatricku, fakt...

rozmyslam, ze kvoli tomu kaku zacneme skor prikrmovat... tu mrkvu, lebo ta zapeka... a ryzovy odvar maly nechce... robim mu to bez cukru a to mu nebere... ani sa velmi necudujem 😉

bambina
8. okt 2009

Ahojte, tak som sa k vam cely tyzden nedostala. Ako sa mate?
My tie noci mame otrasne, vikend bol uplne hrozny, myslim, ze som ani nespala, potom utorok dobre a zasa nic moc.
Vcera sme mali poradnu, vaha 7660 g, vsetko OK a mam Simonke zacat davat mrkvovu a jablckovu stavu na lyzicku. Kazdy den pridat o jednu lyzicku viac a ked budeme mat 20 tak zacat davat aj tu samotnu duzinu. Len musim zohnat sklenene struhadlo. Pouzivate ho aj vy?
Co tu noveho?

zanulienka
8. okt 2009

kocky ako sa robi mrkvova stava?

solen
8. okt 2009

ahojky.
sabi a co mate stale zelenu kaku? a co tie vysledky??

bambi nepouzivam sklenene lebo nemam. Poziva sa najma na ovocie aby sa vraj neznicili vitaminy. Ja som zacala varenou zeleninou. Na tom skle narajbes tak jabko ale mrkvu surovu tazko. 😒

bambina
8. okt 2009

no mne povedala dokina, ze mam na sklenenom struhadle postruhat mrkvu a tu stavu co z toho vytlacim dat Simonke na lyzicku.

sabinazv
8. okt 2009

tak ja sklenene struhadlo mam ha 😎

bambi, a co mate zapchu? lebo mrkva surova je na to a z varenej zapeka 😉

ja neviem solen preco je zelena... vysledky su ok... ale bohvie co za rozbor to robili... ideme zmenit tu Dr. uz isto, dnes bola posledna kvapka... tak asi tu co ma Katka skusime... 😒

nany100
8. okt 2009

ahojte babule...dnešná noc o trošku lepšia ako predtým...ale nejdem to zakríknuť, boli sme hore len asi 6x...a to si podudala a zaspala...nemala tie 10 min. spánky, ale spala aj 2 hod. vkuse...paráda...a snívalo sa mi, že sme mali tretie dieťa...ale kedy a ako sme preskočili druhé, to neviem 😀
sabi a čo Ti doktorka dnes povedala, keď si sa už rozhodla vymeniť ju? inak super fotečky má Danko
😉
bambi, simonka má pekné miery...my ideme o dva týždne, bud.týždeň má pol roka a potom ten ďalší utorok máme poradňu...

sabinazv
8. okt 2009

nany, dobry sen 😀

no dr. povedala, nie ze je hladny, ale ZE JE VELMI HLADNY a ze by sa ho zislo znovu prevazit... ma z nej uz picne... a som sa pytala na tu mrkvu , ze ci by nepomohlo... tak ze aj hej, alebo aj banan ze je na to dobry... no chapes, mam nieco nastudovane o zavadzani prikrmov ale nikde sa nespomina, ze zacat ovocim ... naco mi je taka lekarka, ked jej rady neuznavam?

bambina
8. okt 2009

sabi, nie zapchu nemam. tu stavu nad odporucila ako prvy prikrm. tiez som prekvapena. kolko lekarov, tolko nazorov.

bambina
8. okt 2009

sabi, a ako zistili, ze je velmi hladny.aj Simonka mava zelene stolice. ak babo prospiva. ved keby bol taky hladny, tak by plakal. ci nie?

solen
8. okt 2009

sabi tak tvoja mudra si v 65tom ked skoncila skolu nastudovala, ze zelena stolica je ked je dieta hladne a dodnes s tym machruje. A dokonca velmi hladny. To by mal asi aj ine prejavy hladu nie?? 😠 Ako ma Danko tu kaku? Uplne zelenu jak spenat? Nema vobec take blede kusky ako v prazenici bielko? Som zvedava, dufam,ze ti to nevadi.

bambi asi by som si to takto nekomplikovala, uvar mrkvicku popuc a skus tak. Co ja viem, tak prve prikrmy ci uz zelenina alebo ovocko maju byt uvarene. Ale hold. niesom lekarka 😉

nany tak ty hned na tretie? Nejak to beries zhurta 😀

pikino
8. okt 2009

ahojte.

sabi asi urobi s najlepsie ked sa zariadis podla seba a hotovo.

ja som si pre istotu nakazila dieta. nojo. ma sople a je taka zachripnuta myslim ze ma aj zapalene hrdlo ale ked do toho jej krku neni vidiet. dnes ked revala tak som jej do pusy svietila baterkou 😝 tak to mala cervene. no uvidime
dnes tam bola dokina len do jedenastej a to sa uz nestihala tak musime ist zajtra. co uz.

nany100
8. okt 2009

keby bol hladný, bol by nespokojný a nepriberal by a celkovo by neprospieval...no to mi je za doktorka ☹ ...a s tými surovými šťavami som ostala tiež prekvapená...veď sa má začínať varenou zeleninkou...no neviem teda, každý lekár má asi iný názor...bambi, nie je to nejaká dôchodkyňa, tá tvoja lekárka?

giuli
8. okt 2009

ahojte babuľky...prišla som vás pozdraviť po dlhšom čase...my dnes máme polrôčik...a konečne sme pochopili ako sa má pretáčať z chrbátika na bruško...zúbok žiadny,choroby nás klop-klop zatiaľ obhádzajú....a papáme jedna radosť...chutí mu snáď všetko...babuliatka ako? 😵

solen
8. okt 2009

piki tvoja mala tak grckala ze? Este stale? Lebo moja tiez rada grcne a zacali sme prikrmovat, som myslela ze to bude lepsie ale teda utieram uz zeleninove tycky, nielen mliecne. 😒 Neviem,ci jej dat tu zeleninu hustejsiu ci co.

bambina
8. okt 2009

nany, nasa pediatricka je mlada pani, som velmi spokojna. len vcera ju zastupovala jej svokra, dochodkyna, presne ako hovoris, nanny. tiez sa mi to nezda. som si kupila jednu velmi dobru knihu o kojeni a prikrmoch a vsade pise, zacat varenou zeleninkou. tak neviem.

pikino
8. okt 2009

solen ano, ale uz dlho tak negrca. sem tam jej ujde, vcera sa napriklad pogrcala ale to preto ze som ju natriasala po jedle. 😝 tak dufam, ze jej nebude byvat zle ked zacneme prikrmovat.

bambi ja by som sa riadila asi tou knizkou. fakt co lekar to iny nazor takze pokazit nemozes nic. 😀 😉

pikino
8. okt 2009

jaj a ma napadlo vcera sme boli v datarte a maju tam rozpravocky po 1-2 eurach. som si kupila dve disneyovky.

solen
8. okt 2009

piki jaj ty este neprikrmujes. uz mam v tom chaos. U nas je to tak, ze pokial ju nenecham po jedle vygrgat tak zarucene si neskor vygrcne. Co s nou,ked nevie normalne jest. Hlce ako diva, ved uz ma 8,3 kg 😕

sabinazv
8. okt 2009

bambi, no len zo zelenej stolice na to prisla... ale zaujimave je, ze do ockovania to bola ukazkova prazenica !
ved uz aj ja viem, ze zelena moze mat rozne priciny a ak dieta prospieva tak hladne nebude... no coment
😠

giuli vitaj 😉 fotku pridam , samko rastie do krasy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre