• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
zanu - mne to príde neskoro - chcem aby do tej 8-pol 9 spal.... my kúpeme po 7... no možno to po nedostatku spánku zmením
ciky - a duduš nechce, čo???? skús nejaké tvary pomeniť.....lebo náš sa tak budí - mrnčí - keď sa zbadá že nemá dudu - keď je po ruke, tak si ju šupne sám do pusy.....
jani - nevyčítaj si - ja som dala dnes malému po ručke - tiež mi to príde ľúto, ale tie naše ratolesti nás vedia vytočiť do neprítomnosti. Tatino ho naučil pľuť - ale tak už s jazykom robí bzzzzrrrr - no a dnes sme papali mäsko s jablčkom a zeleninkou - 3 lyžičky - a šup s plnou pusou..... je to všade, na stene, sedačke o oblečení ani nevravím..... tak som ho dala na zem, že tam môže trucovať a revať, tak na mňa pozeral, že či mi nešibe a o chvíľu sa rehotal.....
8. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ved to ze niekedy ma vie tak vytocit ze to je az neskutocne

a k noci sa ani ja nevyjadrujem ja mam pocit ze je vkuse hore a vkuse sa mrvi vobec nema kludny spanok neviem ci to je zubkami alebo aj tym co ma po tvaricke take cervene na licku a hore na hlavicke a asi ho to svrbi....a na kozne nas objednali az v stredu :frowning2: a ja neviem ako mu mam pomoct
8. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani vas nejdem citat, lebo kym to stihnem, tak tu zas nikto uz nebude

Domko este sam nesedi, ale ani ho nijako nepodkladam. sedkava v jed. stolicke, ale to mu davam na pololezato a len co sa sam pritiahne a je tam len chvilku.

nie je to dobre urychlovat. velakrat to potom maminky olutuju, ked zacnu mat neskor deticky problemi s klbikmi.
8. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kupeme tak o pol siedmej a tak o siedmej uz spinka
8. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - a čo to??? čo sa vám spravilo - ekzém? či alergia??? a nejaký fenistil na ukľudnenie nepomôže??? alebo niečo iné, čo môžu bábätká???
elfi - ahojky, ja som tiež toho názoru - dieťa si samo povie.... ja som sa tu doteraz sťažovala, že sa malý neotáča - a raz to okúsil - a krúti sa jak vrtuľa - ale lezie opačným smerom - dozadu, tak ho miesto na puzzloch nájdem pri prahu dverí na podlahe :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez niekedy maly vytoci, ale teraz uz je to troska lepsie. snazim sa ovladat. ale niekedy to nejde. tiez sa potom trapim :confounded:

ja si pri nom nic nespravim. ledva si dam rano jogurt - aj to po mne pozera, ze preco nedam aj jemu. a potom sa uz len jeduje s hrackami v stolicke - cokolvek mu dam, tak sa po chvilke rozzuri
8. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja som sa uz naucila pri detoch kontrolovat svoj hnev-chce to vela praxe :grinning:
8. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - takže veľa detí??? :grinning: :grinning: :grinning: že pri treťom budeme odolne??????
no ináč náš drobec vie tak žobrať..... normálne sa napapá - ale akonáhle sa idem najesť ja alebo niekto iný - tak ústa otvorené a uprený pohľad - no to je neskutočné - akoby to nikdy nevidel - a potom presne ako elfi píše - ten pohľad - "mne nedáš"????§!!!!! tak mu dám vždy ochutnať - ak to môže papať
8. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo s tebou prehlta,len elaia vzdy naprazdno.dneska mi dokyna hovorila,ze ked bude tak pozerat po mne mam jej dat pri ustocka a ona sama ak chce olize
8. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas by vocpal do pusy uplne vsetko. aj po nasom psovi ide :grinning:
8. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - no veď to ja robím - ak nepapaám niečo pikantné alebo vyprážané... vždy mu dám ochutnať, aj pribináčika už ochutnal... aj mu chutil.... aj jogurtík, ale to tak na koniec lyžičky len....
8. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia neviem co sa nam urobilo dufam ze to nie je ekzem...

nas maly tiez tak naprazdno prehlta taky je zlatunky pri tom :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davala som mu na to ten holtov krem tak sa mi zda ze trosku to zmizlo ale este stale nie uplne
8. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elaia dneska jedla jogurt taky co ma cukriky,asi 5 lyziciek
8. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - fíha, tak ty jej už dávaš také detské papkať? ja som tiež rozmýšľala, ale neviem... či hej, či nie... myslím, že je dosť veľký už...
8. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked chce,tak ano,nema z toho ziadny problem,ani hnacka,vracanie-nic.velku si grgne akurat
8. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď aj náš by už všetko papal - náš pije cez deň len 120 ml mliečka, ale mamina mu minule dala polievočku - a zdruzgal 180 len tak zahučalo :astonished:
8. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som nejake fotky z mobilu :grinning:
8. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi-su super :grinning:
8. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to ze ma pol roka, je to riadny nezbednik :grinning: . ale niekedy sa riadne nasmejeme
8. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak?my sa smejeme na nej a ona na nas
8. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi - krááásna foto - aj my máme takú v košíku - to tiež moja mamka ho tam posadila - očividne sa mu tam páčilo.....
krásne fotky, naozaj. šinter malý
8. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme mia - je to riadny šinter. ešte som pridala jednu - tam je na prvy pohlad vidiet, čo je to za číslo :grinning:
8. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi - náááááádherný pohľad - nádhernééé očká má Domčo - úžasný je..... mi hrozne pripomína jedného skvelého človeka - krásne očkáá...fakt sa podaril :slight_smile:
8. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme si dali zalezat :grinning: .
chcem poslat nejaku okatu aj do tej sutaze na Lesk.sk
8. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.

Tak po mesiaci mozem napisat ze sma mali dobru noc.
boli sme hore len 2x a vstalki sme o 8.
ukazkove spanie aspon pre mna. :slight_smile:
9. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
skorvi -tak gratulujem.... super bubkanie :wink:
9. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte elfi super fotky :grinning:
tak ja som sa dnes tiež super vyspala síce vstala o 1 a vyhnala ocka z postele ale potom sa jej už bubalo perfektne do pol 5 trošku pocucala a bubala zas do pol 7 to tiež len tak cucla a spala ešte do 8
Len ju nechcem dávať spať do našej postele aby si na to nezvykla len teraz som bola tak unavena že mi to už bolo jedno.

a momentalne spí zas :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mamulky.
tak my sme v stredu oslavili polrocik a v sobotu bude mat Emmka taku malu oslavu, uz som aj tortu upiekla.
so spankom to byva ´kadejake, raz spi celu noc, inokedy sa budi kazde 2-3 hodky. a najnovsie spava na boku a ked sa niekedy rychlo prevali na chrbat, zlakne sa a uz je hore.

teraz tiez spinka, tak mam chvilku free.

dnes idem s kamoskou vyberat svadobe saty, druhe kolo, bo este sme nenasli tie prave, takze ocinko sa bude poobede starat. a som sa rozhodla, ze malu berieme na svadbu so sebou a berieme aj maminu ako aupair, rezervujeme izbu a budeme kludni vsetci (kedze svadba nie je blizko nas).

a boli sme v poradni a mame uz 8040 g, takze buchticka nasa krasne pribera. akurat ze papat uz tuhu stravu odmieta.
9. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, skorvi gratulujem k noci...my sme takú mali tú predtým, tá dnešná bola horror...vkuse pišťala, akonáhle som sa len pootočila na posteli už bola hore a revala za prsom...o 5:00 som ju zdrapla a vzala do obývačky, nech sa manžo ešte chvíľu vyspí a ja som s ňou chvíľu bojovala aby vzala dudlík, ale kdeže...ona vôbec nechápe na čo je to...hryze ho ďasienkami a jazykom vytláča, nevie že to má sať...no super...už máme 4 typy cumľov a ani jeden nechce

inak giulin samko, dvojičky terezka a danielka, baškina barborka a aj ostatné bábätká sú nádherné...na schrumnutie :slight_smile:

bambi, tá kniha o papaní a príkrmoch, čo si ju odporúčala mi už dorazila a je super...veľmi sa mi pozdáva, už som čosi aj stihla prečítať a som spokojná...a sú tam aj fajné receptíky...vrelé dík za tip :wink:
9. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok