Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

baska19
9. okt 2009

nany aká je to ta knižka ja mám jednu Receptár zdravej výživy predojčatá a deti a je v nej kadečo

miavin
9. okt 2009

ahojte babenky
baši - ani ja ho nechcem učiť na našu posteľ, ale už o pol 5 buntošil - tak si ho vezmen na seba - a zabubá, tak ho preložím, ja som tiež taká unavená - tak sme potiahli do 7 - potom po 9 zaspal - teraz sa hrá, na obed sa napapá a zase bude bubkať a poobede odchádzame do PP - ideme k našim,
ozaj chytila ma nejaká choroba - fúj, je mi hnusne zle....ani sa nechcem k malému približovať, tak mamka sa postará dúfam......

nany100
9. okt 2009

baska, volá sa to Jídelníček kojencu a malých detí 😉
mia, rýchlo sa uzdrav, je to des starať sa o drobca keď si chorá ☹

macikjm
9. okt 2009

ahojte...
jankaa...a odsledovala si si, co si mu dala papat alebo si jedla ty a zacal mat tie kozne problemy???nemoze to byt nieco spojene so stravou???moja ninka mal tiez take ekzemiky na lickach, ale to som ja zhresila cokoladou, tak u nas to bolo tym...aspon myslim...vyradila som coko uplne, aj ked som jej urcite nejda na kila...ale co uz...a uz je ok...
fenistil kvapky mu davas???

mia...skore uzdravenie prajeme...

skorvankova
9. okt 2009

pridala som foto
😉

catusca34
9. okt 2009

Ahojte babenky,
tak sa hlásime k malým oslávencom. Naša Karolínka má dnes pol rôčika 😀 😀 😀 . Juj, ani sa mi veriť nechce, ako rýchlo to ubehlo. 😉 😉 😉 My sme tiež mali hroznú noc. Zobudila sa o pol štvrtej a už bola vyspatá. Ešte hodinku mi tu rozprávala a nakoniec spustila neskutočný plač, že si ju nevšímam. Som taká uťahaná ako kôň ☹ . Keby som nemala toľko roboty, tak by som si ľahla k nej.
Ozaj baby, moja malá už povie "mama". Normálne pekne. Určite sa jej to len tak podarí, ale som veľmi prekvapená, že tak skoro. Isto nevie, čo to znamená, ale som z toho nadšená. A vraveli, že detičky s rázštepom majú problémy s rečou a taaaak.... bla bla bla.... No my sme šikovnice a asi bude aj skoro rozprávať. Sa mi zdá. 😲
Prajeme všetkých chorým skoré uzdravenie a oslávencom všetko najlepšie... 😀 😀 😀

macikjm
9. okt 2009

skorvanko...nadherny simonko... 😉

elfi...domco tiez... 😉

catusca34
9. okt 2009

skovi, malý Šimonko je krááásnučký 😀 a všimla som si, že máte takú istú podlahu ako my... 😉

catusca34
9. okt 2009

tiež som pridala zopár fotečiek.... 😉

nany100
9. okt 2009

catusca, karolínka je naša bojovníčka a šikovnica malá...blahoželáme k polročku a prajeme veľa milých slovíčiek 😉 ...zlatúšik je to malý 🙂

catusca34
9. okt 2009

Juj baby ešte som vám niečo zabudla napísať,
v utorok sme boli na kontrole na plastike s tou peričkou a dokyna nás pochválila, že sa pekne staráme o jazvičku, masírujeme a že sa pekne zahojila. A ostala som v šoku, lebo nás už aj objednala na ďalšiu operáciu, tentokrát podnebia. 11.11 máme nastúpiť do nemocnice. Minule sme sa bavili o tom, že ju budú operovať až ked bude mať rok a teraz mi týmto uplne vyrazila dych. Už teraz sa bojím, čo nás zasa čaká... ☹

Držte nám pršteky, aby sme neboli choručký a nech to máme čím skôr za sebou... 😉

zanulienka
9. okt 2009

catusca-ja myslim,ze cim skorej tym lepsie,skorej sa hoji-skorej sa na vsetko zabuda.ona je este malinka,rychlo sa hoji jazva a neberie celu operaciu tak dramaticky ako my dospely.drzim palce a hlavne tebe pevne nervy 😉

catusca34
9. okt 2009

vdaka zanu, ja si tiež myslím, že neskôr si nebude z toho nič pamätať. Čim skôr, tým lepšie... Veru tie pevné nervy budem potrebovať. Ale my to zvládneme. Však my ženy sme veľké bojovníčky a veľa toho znesieme. 😉

nany100
9. okt 2009

catusca, držíme palčeky a prajeme nech sa rýchlo zahojíte...chúďatko malé, čo si všetko musí preskákať, ale pamätať si to isto nebude 😉

zanulienka
9. okt 2009

catusca-velakrat som stala za dverami operacky a cakala kedy mi vytlacia dceru-hrozny pocit

catusca34
9. okt 2009

zanu a ked sa môžem opýtať, čo je tvojej dcérke???

zanulienka
9. okt 2009

len take zbezne detske urazy mala,detske choroby,nic vazne,ale ten strach tam vzdy bol aj bude

zanulienka
9. okt 2009

aj teraz napr.domca odisla na vylet zo skolou v stredu a uz vcera mi volala ucitelka,ze sa hrali deti na skryvacku.domca utekala a nevidela strom pred nou,ma na cele otvorenu jazvu od cela cez oko az po lice,aby som sa nezlakla ked ju dneska uvidim

bambina
9. okt 2009

ahojte,
nanny, super. som rada, ze sa Ti kniha paci, aj ja som velmi spokojna.
krasne polrocne babatka 😉

bambina
9. okt 2009

maminky, aku zimnu vybavu ste nakupili pre deturence?

miavin
9. okt 2009

ahojte
catusca - krááásne fotky, Karolínka je kočka - a držím pršteky na tú operáciu - neboj, dopadne to takto skvele ako prvá - nevidno na nej chybičky - krááásne sa smejká - držte sa a daj vedieť potom hneď ako ste dopadli.
skorvi - krásne fotky takisto
čo fotka to nádherné aprílovčatko... sa vytešujem
bambi - no ja mám len podedené vecičky - ale už dnes beriem zimný overál pre malého, pretože tu pod tatrami sa urobila taká zima že až.... tak nech malý nemrzne....

misha666
9. okt 2009

ahojte...

k zimnej vybave len tolko ze ja este nekupujem nic, az ked bude naozaj zima, len z netu som jej objednala taku mencestrovu bundu, moja Emmka mala este len raz oblecene puncosky odkedy je tak chladnejsie.,..ja ju nehulam, skor ju obliekam na lahko aby sa trosku otuzila... ale zase nie tak aby jej bola zima...fusak nekupujem, kupim kombinezu...

dnes ideme k mojim rodicom, a budem cely vikend bez draheho lebo on ide s mojim ocom a bratom na ryby, tak budeme doma len ja, mama a emmka...

cikyta
9. okt 2009

Ahojte.Hlásim dalšiu otrasnu noc a vstávanie každu hodinu.Ja už asi pôjdem k dr.s nou! 😠 Len vidím,že nič jej neni,tak je to trápne... 😠
Ja už mám fusak-hlavne skrz sánky.Tam by som ju bez neho neposadila tuto zimu.Potom mám kombinezku od segry a nakupila som hrube pančucháče,botičky,čiapku,rukavičky a vetrovku.

cikyta
9. okt 2009

Ale všimla som si,že čo začala otrasne spávať vnoci,tak spí lepšie cez den.
Ale to mi je prd platné.Ja potrebujem spať vnoci a nie cez den v parku na lavičke 😠

zanulienka
9. okt 2009

ciky-ved normalne si aj ty lahni na lavicku-travu,zober deku

cikyta
9. okt 2009

Zani a zamrznem.Dnes by som ani psa nevyhnala von,ale idem aj keby sekery padali.Musím obehať lekáren.

cikyta
9. okt 2009

Ale zase,ked vezmem kvalitný spacák....nooo 😅

korelka
9. okt 2009

ahojte!

no ciky, nezavidim s tym spankom, ale skus ju cez den budit, lebo uz vie, ze aj ked nebude v noci spat, tak dospi cez den - vyskusaj, u nas to pomohlo... 😉

zanu - viburcol pomohol?

vsetko najlepsie malym oslavencom!!! 🙂

zanulienka
9. okt 2009

korelka-este sme nevyskusali,lebo bola chora a mali sme ine tabletky,ale ked doberieme vyskusam.
ciky-my mame este teplucko,kratky rukav to isti 😉

krpcek
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 dnes oslavujeme 😵 😵 😵 😵

aj karolinke a taminke prajeme vsetko naj, naj, naj. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre