Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

luca33
2. jún 2009

pikino, hodim do albumu fotku, aby si videla ako ju v tom nosime 🙂

cikyta
2. jún 2009

Kiki,my sme teraz kupili malej to lehátko.KUK ALBUM.

pikino
2. jún 2009

ninnamoj uz planuje tenisovu karieru. 😀 ked jej to zafinancuje, nie so proti ale tiez neviem odkial na to vezme talent. 😀

pikino
2. jún 2009

aha takto ja som ju stale strkala do stredu. a potom som sabala ze ju zadusim. 😝

ciky vidis a oni svine sa na to spoliehaju ze to tie rodicky nechaju tak. mozno by si mala byt ta prva. ked uz nic aspon ich postrasit. akoze taketo chovanie to je neskutocne. 😠 keby to spravili mne tak moj muz ich povlaci po vsetkych sudoch. on sa neserie.

kiki5
2. jún 2009

jej ciky tak to mame rovnake . inak ja mam asi ine dieta ale ja ked ho tam dam tak on pozera a pozera aj hodinu potom zaspi. ja ho mam na rukach len ked ho kojim. a ked mrnči tak viem že chce jest. inak neplace- zatial.

majka_dk
2. jún 2009

ahojte,
my sme boli dnes v poradni a vazime 5275g cize sme za 3 tyzdne pribrali 700g 😀

pindula
2. jún 2009

caute...sorry, ze sem vtiiirram....iba chcem pozdravit lindulu3 🙂 ...ak ma nespoznavas z foto...to som ja LindaMG...FB 😉

sabinazv
2. jún 2009

ahojte baby,

moje dieta spi uz viac ako 3 hodiny a cez den, wooow, som oprala 2 pracky, urobila palacinky, najedla sa, aj film pozrela a on spi 🙂

luka, aj ja mam taky baby vak pozicany, ze na skusku, ci sa tam malemu bude pacit, ale uspech to zatial nemalo... on sa najradsej na mne vyvaluje... ja som jeho sedacka aj lehatko 😀

ciky, no tak to je sila... nemala by si to nechat len tak, aj ked viem, ze to nie je najprijemnejsia vec, ale takto sa chovat nemozu predsa... nikto si nezasluzi taketo chovanie... a to mna svagrova volala rodit do Martina... fuuha...

sabinazv
2. jún 2009

pridala som fotku drobca vo vaku 😎

majka, ja som dnes vazila maleho na nasej vahe - najskor ja a potom s nim... a mne to vyslo, ze vazi cez 5 kg... to by pribral 1,5 kg za 3 tyzdne... to bude daka haluz... 😅

pikino
2. jún 2009

sabi ale je v nom zlatucky. 😀

anemal na sebe nieco ine oblecene, ked si ho vazila?

majka_dk
2. jún 2009

no sabi mozno ste taky zruti 😀

sabinazv
2. jún 2009

piky, on je tam taky strateny... tiez som sa bala ho tam mat, ale to som ho tam celeho nalozila chudaka... no proste zle som to pouzivala... vyskusame este ine polohy 😉

no jasne, ze mal... u dokyny sa vazi holy a teraz je obleceny v overaliku a plienke... zeby mal tak vela nalozene v nej? 😀 idem kuknut, lebo uz sa zobudil 🙂

pikino
2. jún 2009

no nasa ked nalozi tak plienka ma aj polkila podla mna. 😀

cikyta
2. jún 2009

Sabi,tu v MT su výborní lekáry.Ale je ich tu 9 ten desiaty je K..T a vyfasovala som ho práve ja.Inak sestričky super.Nebyť tej jednej,čo som jej mala počas tlačenia hlavu vo výstrihu,tak prisahámbohu,rodím tam ešte teraz 😀
Kiki,to ja najprv uspím na rukách a potom vložím do hojdačky.Ešte aj v noci sme ju tam nechali spať skrz reflux,lebo nesmie leťať vodorovne-aj ked takto sa mi to tiež nepáči,kedže má chrbátik v oblučiku.

petusko
autor
2. jún 2009

ahojte 🙂
ciky, to je neskutocne!! 😠 mala by si im fakt aspon pohrozit nejakou staznostou 😒
baby ja vam tak zavidim, ked vam drobci spia v noci aspon 6 hodin. u nas to nehroi, max. 4 aj to len po kupani, kedy ja este spat nejdem, takze ja spim najviac tie tri hodky. 🙄 ten nas gastanko chce papat mensie davky a castejsie, darmo mu nukam viac, nespapa 😒 a najnovsie uz ani vkociku nechce spinkat, len pozerat, cely kociar mame ovesany hrkalkami 😀
pozerala som aj albumy, krasne rastu babuliatka 🙂 aj ja som pridala nove foto 😉

cikyta
2. jún 2009

Petusko,čo? 4? Tak ja ani to nepoznám.Nám vyhovuje hodina-dve.Viac nehrozí. ☹

OZAJ.Minule som tu čítala,že niekto používa borovu vodičku na očká.Kupila som si ju,ale tam je napísane,že deti pod 10 rokov ju nesmu !!!!!!!!!!

cikyta
2. jún 2009

Sabi,ked ste sa vážili,asi mal v brušku ešte nejaké papaníčko,lebo nás vážili v nemocke výlučne vyhladovaných a za 2 dni sme pribrali 50g,čo už brali ako: Fajn.Až moc dobre.

zanulienka
2. jún 2009

moja mala minuly tyzden mi v noci prespala aj 6 hodin-papat a zase spat,ale tento tyzden je kazdu hodinku a pol hore ☹ ,neviem co sa s nou deje a horsie je,ze nechce byt u nikoho len u mna.tak sme cely den nalepene na sebe 😖

petusko
autor
2. jún 2009

jemine ciky, tak si to fakt vyhrala vo vsetkych smeroch 😅 😒 ale neboj, Silvinka ti to vynahradi ked bude vacsia, bude dobrucka ako cukrik. 😉 inak v tych plavkach je rozkosna 😵

sabinazv
2. jún 2009

no, tak nalozene nebolo, len nacikane 🙂

ale my sme prve 2 t chudli - mala som tie teploty, pili sme ryzovy odvar atd...a potom od 2 do 3.t sme pribrali za tyzden pol kila !!! ale to bol vyhladovany chudak.... tak snad ten trend uz nemame... no uvidime o tyzden ideme znovu do poradne.. beriem s rezervou co som dnes navazila... je to ina vaha, aj obleceny bol a tak...

no musim koncit, lebo po tom vydatnom spanku je maly taky hladny, ze mi obcucava uz ruku 😀

sabinazv
2. jún 2009

a este dotaz, strihali ste uz drobcom nechty? moj ich ma take pestovane ako baba a skrabe vsetko s nimi, aj mna... hm?

petusko
autor
2. jún 2009

no neviem kam sa podel prispevok co som pisala 😕
sabi, ja striham kazdy tyzden, obidvom rastu velmi rychlo, kazdu sobotu im robm "kompletku" 😅 😉

pikino
2. jún 2009

ja som tiez uz strihala, dvakrat.

baby a na tu moju otazku mi ziadna neodpovie? ci stepotrebovali na prispevok pri narodeni aj potvrdenie od zamestnavatela a zo zdravotnej poistovne.

sabinazv
2. jún 2009

piky na ten najvyssi prispevok? tam treba len potvrdenie od gynekologa a od pediatra podla mna...

egyptanka
2. jún 2009

cikyta , aj ja pouzivam borovu vodu na oci a vsetko v pohode a aj je tam napisalne, ze nepozivat do oci, ale ja prechadzam vatovym tamponom len na po viecku, trocha zamrnci, ale je to v pohodicke.

skorvankova
2. jún 2009

Ahoj.
Tak my sme mali vcera strasny den, maly tak plakal ako este nikdy asi dve hod., ale az tak ze sa nemohol nadychnut
Uz sa to stalo aj vam, bolo to naozaj hrozne, som nad nim plakala aj ja. 😢

pikino
2. jún 2009

hej na ten, lebo dole na tom tlacive je ze co vsetko potrebujes a je tam a toto.

skorvankova
2. jún 2009

piki, ja som to nepotrebovala.

pikino
2. jún 2009

ok skorvi uvidim ked tam manzo pojde co mu povedia.

giuli
2. jún 2009

ahojte babuľky mamuľky a malé aprílovčiatka..
my sme boli dnes na poradni,máme 5400g a 60cm,dali nám recept na kúpu vakcíny proti rotavírusom,čaká nás očkovanie na pneumokoka a máme za sebov aj sono kľbov,sú ok,na široko baliť nemusíme a ani som nebalila....
rasstieme ako z vody a čítam ,že aj ostatné miminá sa majú k svetu.. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre