Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
10. okt 2009

no asi idem radsej k telke, aby ma nenapadlo citat blbosti.

beadz
10. okt 2009

krpcek, a sup fandit nasim. 😉

katka.ott
10. okt 2009

ahojte, dnes mam za sebou katastroficky den. Terezi mi spadla z postele a teraz lezi na JIs na Kramaroch. Odskusavam si pocit monomatky a najhorsej matky ☹

A stale plati Lepsie ist 100x zbytocne ako raz neskoro.

katka.ott
10. okt 2009

Teda nie je to nic vazne, nechali si ju tam na pozorovanie, ale predsa.

skorvankova
10. okt 2009

katka a krpy, stalo sa to uz nam viacerim.
aj mne maly spadol z kocika ,bola to moja nepozornost, tiez som sa tak citila.

este bude takych padov.
drzim palce aby bolo vsetko v poriadku

romanakatka
10. okt 2009

ahojte, nestíham čítať spätne tak čo tu nové??? Okrem pádov... Kati, je to hrozné no nie si najhoršia mamina, to sa môže stať hocikomu... hlavne keď sú tie dietky také živé a Ty máš predsa dve...

A čo sme tu už len sami ostali čo ešte nepapajú nič okrem mliečka??? 😲 no v utorok ideme do poradne tak myslím, že už aj my začneme 😵 od včera postupne prechádzame na 2 mliečko... inak MM už je máličko ☹ kojíme sa len raz za deň a 2x v noci... no v podstate je to na polovicu, lebo za 24hod papáme 6x (ráno, obed a večera je už UM)

beadz
10. okt 2009

kati, len sa neobvinuj. ja keby som mala dvojicky, tak jedno je stale v nemocnici. ved ja ledva ustrazim jedno. klobuk dole pred tebou ako to super zvladas. neviem si predstavit ako to robis. kym boli mali, tak este ako tak, ved len papali a spali, ale teraz...

katka.ott
10. okt 2009

bei, ved to. Terezi sa naucila kotulat sa a cuvat zaroven. a to som bola len flasky odniest do kuchyne. a teraz vecer nieco podobne predviedla danielka. nastastie v postielke

cikyta
10. okt 2009

Katka-Terezke posielame so Sisi cmuk 😲

beadz
10. okt 2009

zienky, ja na dnes koncim, idem si dat pivko a dopozerat ten hrozny futbal. majte sa a keby som sa zajtra nepripojila, tak krasnu nedelu.
papaaa

aine04
11. okt 2009

pekne uprsane nedelne ranko vsetkym 😉
co to tu citam o padoch... juj, hlavne ze su drobceky v poriadku snad to bolo len vylakanie a nic vazne. mne sa maly raz tiez poriadne vysmykol, len tak tak ze som ho zachytila ale nastastie sme boli nad postelou. ale ten moment.... zlakla som sa aj tak a poriadne. oni sa uz teraz na rukach vselijako krutia a nadhadzuju, tak uz len cakam, kedy sa nieco prihodi aj nam. teraz uz ziadne take ze jednou rukou drzim babo a druhou nieco robim...

baby zvolencanky, boli ste omrknut ten novy obchod s detskymi vecami co je v stop shope? ten kik. ja som bola vcera a bola som nadsena, kupila som malemu pancusky po 1.99 euro a maju aj klasicke cvernove. a inak maju fakt dobry vyber za velmi slusne ceny. uz vidim kde sa pojdem najblizsie vyburit 😀

jankaaa
11. okt 2009

ahojte babenky krasne uprsane rano prajem...

katka neobvinuj sa to sa fakt moze stat hocikomu a prajeme nech terezka je rychlo v poriadku a nech ju uz mate doma 🙂

krpy dik za link ano toto som myslela....a ako sabinka?

krpcek
11. okt 2009

ahojte.

tak sabca vyzera byt v pohode - ziadna hrca na hlave, vymysla tak ako inokedy. ale odteraz uz bude len na zemi, uz ju nebudem brat ani na sedacku.

aine vy tam mate KIK? ja tam rada nakupujem, ale musim chodit do rakuska, lebo u nas nikde nie je.

beadz
11. okt 2009

ahojte krasky. ako dnes ? ten kik je fakt dobry. ani my to tu nemame, len ked ideme do madarska tak tam zajdem.

aine04
11. okt 2009

krpcek to je super ze je sabinka ok. a mas pravdu, zo zeme uz dalej nikam nespadne 😀 😀

no ja som o obchode ako kik vobec netusila, ale jeden otvorili vo zvolene oproti metru, tak sme tam vcera skocili pozriet...

romanakatka
11. okt 2009

ahojte,
aine ja som tam už bola, máme to kúsok, lebo bývame dole na sídlisku 🙂 tiež som kúpila pančušky a nejaké body ale pre chlapcov tam zase teraz moc nebolo 😒 buď pre krpcov alebo veľkých čo sa mi páčilo... no určite tam budem chodiť častejšie... no boli sme v Poľsku a minuli na oblečko pre Timiho 4 litre, tak na čas zase máme vystaráno 😉

aine04
11. okt 2009

fiha katka, tak to ste sa riadne vyblaznili 😀 😉 . ale zato zaodiet tieto drobce na zimu, to ide pekne do penazi...
ale mas pravdu ze vacsinou boli chutnucke vecicky pre male babatka. ja som take normalne oblecko velmi nepozerala lebo teraz ma vsetkeho dost, ani nestihneme znosit, ale take veci ako pancusky sa zidu vzdy. aj osusku novu som kupila, aj deky maju velmi pekne... skor takato vybavicka je tam super.
ale vy mate vo zv dobry obchod aj bambino, mne sa to tam paci, maju pekny vyber oblecka.

beadz
11. okt 2009

kati, no pekne ste pustili zilou 😉 . ja som tiez minule bola v obchode a tam mali taku bozsku kozenu bundu, ze som neodolala. no, frajer je v nej brutalny. o cene radsej pomlcim. ale keby ze svagrina necaka chlapca, ze to bude mat kto zdedit, tak neviem neviem ci ju kupim.

romanakatka
11. okt 2009

aine, no ono sa to nezdá ale kúpiš pár súpravičiek a hlavne sme kúpili dva overaly na zimu a hneď padli dve tisícky... 😖 a krpec tak rýchlo zo všetkého vyrastá... nemáme už nič také zdedené a tak za pár týždňov bude zase treba čo-to dokúpiť 🙄

sabinazv
11. okt 2009

nazdaar zenske 🙂

uz mam navarene, napecene,upratane... navstevu absolvovanu, drobec spi a ja sup sem 😎

fiha, novy obchod kik? veru sme neboli... ale teraz mame snad vsetko pre drobca... akurat boticky treba... maju aj tie tam?

katka, v piatok som videla tvojho muzika s kocarom sa rutit namestim... ani ma nestihol zocit, aj ked som mavala... kdes byla ty? 😉

sabinazv
11. okt 2009

aha, opakuju superstar... no a vychodnare - ake vy tam mate fajne zastupenie 😉
jeden kus mame aj z BB... celkom vydareny... ale ti cesi u aj tak nejak lepsejsi, ze?

beadz
11. okt 2009

ahoj sabi. aj ja mam poriadene, obedik sa pecie, akurat ze maly nespi. ale ked pozriem na balkon a na susiak, tak sa mi dviha adrenalin. 🙄

cikyta
11. okt 2009

Ahojte.Práve vyrážame uspávať našu malu do Tulipu-obchodneho centra 😀 Vonku leje a doma ju nebaví spať za toho pána boha 😠 Aspon pozrieme a možno kupime aj autosedačku.Aj ked-neviem aku.Som z toho dilino. 😝
Pa a peknu nedelu zatím...

beadz
11. okt 2009

ciky, tak urob prieskum a potom podaj spravicku. papa

sabinazv
11. okt 2009

ahoj ciky, veru vyobzerajte sedacky... aj ja som vcera pozerala, ze aku a kde kupit...

sabinazv
11. okt 2009

a co vypekas, bea?

ja som piekla medovu babovku... lebo mi doma dosiel cukor a vonku prsi, tak som musela najst nejaky recept z dostupnych surovin, ale fajnaaaa je velice 😎

sabinazv
11. okt 2009

aine, ty chodis na nakupy do ZV a my sme boli vcera v BB v Tescu a to co sa tam stalo? Akoby bolo vykradnute... chcela som nejaku zeleninu - prazdne regale... malemu sme chceli nejaku hracku - prazne regale... to co???

beadz
11. okt 2009

sabi, zemiacky s maskom. ale rozmyslam co by som sladke urobila, lebo mam tvaroh a ked ho nepouzijem, tak o chvilu zacne chodit. ale musi to byt veeeelmi jednoduche

beadz
11. okt 2009

aine chodi preto nakupovat do zv, lebo tesco uz cele vykupila 😀

sabinazv
11. okt 2009

urob si termix - nahadz do mixera a mas dezert 😉

a tu na MK som videla recept aj na domaceho pribinacika... to budem drobcovi robit potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre