Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
11. okt 2009

čaves sabi, no v piatok letel k zubárovi a starká mala krpca kočíkať v meste, ja som chcela ísť pocvičiť, lebo mi odchádza chrbát ale akosi som sa pozabudla pri varení... a potom už boli doma...
Inak holky ja malému neviem obuť nič okrem našuchovačiek alebo nízkych capačiek... všetko čo je vyššie nad členky si vyzúva 😒 neviem čo budeme nosiť...

sabinazv
11. okt 2009

kati, ja mu chcem nejake snurovacie kupit... lebo take na suchy zips su uplne nanic, hned vyzuje...

romanakatka
11. okt 2009

sabi lenže ja keď ho chcem do takých vyšších obuť, tak on si natiahne špičku a má takú vystretú nôžku, nechce ju dať normálne a tak sa nevieme vôbec obuť... a inak posledný týždeň mi robí pri prebaľovaní také, že sťahuje nôžky k sebe a nechce sa zabaliť... má z toho hroznú zábavku... no ja s ním už vôbec nemôžem pocvičiť s nôžkami pred prebaľovaním ako kedysi... dúfam, že nebude mať niečo s jadierkami 😕

skorvankova
11. okt 2009

AHOJ.
Tak uz je navarene, upratane, manzel sa isiel vozit na motorke, Šimon sdpi a aja mam chvilu volno. huraaaa.
Aj ja by som chcela take kozusinove-capackove cizmicky, neviete kde take zohnat?

beadz
11. okt 2009

ahoj skovi. tak ako ? cvicili ste ? ja som teraz uspala maleho a idem si dat doporiadku nechty a dnes to vidim na jednu vaznu vanu.

beadz
11. okt 2009

kati, neboj, nic nebude mat s nozkami. no holt, uz to nie su male babetka, ze sme ich dali lezat a oni sa ani nepohli a v pohode sme ich prebalili...

komisakpd
11. okt 2009

baby som hotova..zase ma teploty nad 38..a to sme sa v pia vratili z nemocnice..

skorvankova
11. okt 2009

bea, ano cvicili ale spal, zle, aj dnes sme cvicili.
maly mi zas spadol ☹

komisakpd
11. okt 2009

a stale sme na antibiotikach.. ☹ ☹ ☹ ☹

beadz
11. okt 2009

komi, joooj, to ma mrzi ☹
skovi a pri cviceni ti spadol ?

cikyta
11. okt 2009

Ahojte.
Tak autosedačku už máme.(KUK album)
Kupili sme ju v Alltoyse.Je to Baby point Zenith od 9kg do 25kg.

Komi-je mi luto Maximka.Držkajte sa a želám skore uzdravenie!!!!!!!!!

cikyta
11. okt 2009

Stála 125 €

cikyta
11. okt 2009

A kupili sme plienky babylove-skusime ich.

beadz
11. okt 2009

ciky, pekna je. a ma viac poloh ? a potah sa da prat ?

komisakpd
11. okt 2009

baby v KE poznate dobru detsku nemocniciu, lebo uvazujem ze ked budeme musiet ist opat do nemocky ze pojdem do KE, lepsi odbornici..

cikyta
11. okt 2009

Bea-píšu,že 6 polôh,ale to také mini polohy.
Poťah sa dá prať na 4O°C ručne , nežmýkať, nežehliť.

korelka
11. okt 2009

ahojte!

komi - je mi hrozne luto co sa u vas deje, ale niekde len ten problem musi byt... ja som v novej nemocke nelezala nastastie zatial s malym, ale chodime tam na odborne vysetrenia a som spokojna... mozno Bea by ti mohla poradit, ona tam rodila. 😉

beadz
11. okt 2009

komi, tak ja skusenosti zatial nastastie nemam. na porodnici su dobri lekari, ale detskych nepoznam. skus urobit taku temu na koniku, mozno bude viac bab vediet poradit.
ciky, a aj do lahu ide ?
ci panecku ludia, dnes si simon vybral den blbec, ja neviem ci to je dosledok ockovania este, ale tolko co dnes vrieskal a piskal a enegie az po nebo...

komisakpd
11. okt 2009

som pocula ze dobre na terase...hmm..neviem..dufam,ze tam vobec nebudeme musiet ist...

beadz
11. okt 2009

no, na terase je nova nemocnica, tam kde som rodila a o com pisem. okrem toho je tam jedina novorodenecka jis-ka v ke, takze ja si myslim ze to hovori za vsetko. ale nemaluj zatial certa na stenu.

komisakpd
11. okt 2009

dobre..no malemu dnes davam antipyretyka na striedacku..tak ja by som velmi rada uz do nemocky nesla ale pre istotu zistujem..lebo ked pride ta chvila vela casi na rozmyslanie nie je...ta nova to je zaroven aj fakultna nie

misha666
11. okt 2009

ahojte kocky... moja emmika ostala s mojou mamou lebo ja mam zajtra ceeeeeeeely den skolu 😖 uz teraz mi hrozne chyba... ze vraj bola smutna ked sme s muzom odisli,ze uplne bez nalady bola 😢 no ale co uz urobime musi mamka dostudovat...mala som ju dat k jeden pani ale zacala mi pokaslievat a ta pani ma 1,5 rocne dievcatko tha som nechcela aby ju nakazila, ale vo stvrtok ju tam uz dam...

som nejak straaaaaaaaaasne unavena...neviem ci vobec dopozeram superstar lebo tie reklamy ma nicia...

bea...povedz svagrinke ze sme sa s muzom rozpravali a ze to opatrovanie nechame tak lebo nech si zvyka len na jednu tetu emmka...a kedze svagrina nemoze cely den tha tamtej ju budeme nechavat....

komi...v novej nemocnici je specializovane novorodenecke oddelenie pre predcasne narodene deticky...ale ako je to uz s takymi vacsimi tak to neviem ☹ drzim vam palceky...viem si predstavit tvoju bezmocnost ☹

beadz
11. okt 2009

komi ano je to aj fakultna.
misha, ani jej to nehovorim, lebo mi volala ze asi to nepojde, lebo maly ma horucky ale aj tak, ze si to premyslela a ze by to asi nezvladla, lebo on prave zacal chodit a ze to je ...

zanulienka
11. okt 2009

korelka-ked dam malej cipok vtom momente sa mi poserie 😒

bambina
11. okt 2009

ahojte,

komi, drzte sa.
ciky, pekna sedacka. uz aj my by sme sa mali poobzerat.
romankatka, aj my zatial len mliecko 😉

a pozor na vsetky babatka a ich pady a buchnaty

macikjm
11. okt 2009

ahojte...

komi...juj..co sa deje s maximkom???drz sa...taka bezmocnost...vela sil vam prajeme...
a co sa tyka DFN....je tam I. a II. KDD....neviem presne kde by vas hospitalizovali...ci by vas dali na II. ako respiracnu diagnozu alebo na I. ako horucky z neznamych pricin...na II. sa hospitalizuju deti s dychacimi och., hnackami, na I. deticky s och. obliciek a moc. ustrojenstva, cysticke fibrozy, refluxy...takto len v skratke...

no a co sa tyka odbornikov....asi ako vsade...najdu sa lepsi, horsi dr., ale urcite pomozu... budte zdravucki...

jedine co vam mozem odporucitm ak sa bude dat a museli by vas hospitalizovat, pytaj si nadstandardnu izbu, ak bude volna...inak takto tam je hrozne...je tam vela ciganov...a byt na izbe s 5 dalsimi deckami a ty a tvoje babo...a mat tam len roztahovaciu pohovku...pri tebe sestricka, medici...praktikanti so SŠ a Vš... ☹
neviem, ako to bolo teraz, ked ste boli v nemocke...

dufam, ze ti este nepridavam...drzime vam silno palce...maximkovi posiela ninka sladky bostek...nech je zdravucky...chrobacik maly... 😔

macikjm
11. okt 2009

zanu...a sirupcek nechce???

cikyta
11. okt 2009

Bea-uplne do lahu nejde.

cikyta
11. okt 2009

Ked sa mi prechádza po plávajucej podlahe hafo,tak strašne bucha nechtami a Sisu to budí.Tak som jej (psovi) ala na labky Sisine malé capáčky a je pokoj! 😀

katka.ott
11. okt 2009

ahojte,
tak terezi je moja krv - bojuje statocne. zabava vsetky sestricky. normalne popri nej nestihaju ostatne deti. a vraj je velmi ziva. no to zivsie dieta mame doma, terezi je popri danieli uuuuuuuuuuplna pohodacka.
takze krvna zrazenina sa vstrebava, tuto noc este stravi na JIS a zajtra by ju mali prelozit na normalne oddelenie. potom este 24 pripadne 48 hodin pozorovanie. takze idem opat na vylet do nemocky. len neviem, ci zobrat so sebou aj danieli alebo ju nechat doma s ockom a babkou (co velmi nechcem) alebo nechat teezi v nemocnici samu... a "uzivat" si monomaterstvo

inak, mat jedno dieta - pohodicka, pohoda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre