Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
11. okt 2009

caf ciky...
ty si vymyselnica... 😀

a este je mi luto vsetkych padov..budte vsetci ok... 😔

cikyta
11. okt 2009

Katka,to mala krvnu zrazeninku? Asi som to tu nejak nechtiac prehliadla.Juj drobčuriadko.Zvládnete to 😉
No idem do sprchy a potom skusiť hajať,ak mi tu zase nebude niekto robiť hodinove budíčky ako poplach na vojne 😠

macikjm
11. okt 2009

no ciky...to aby si nevysla z cviku...na dobre sa lahko zvyka...sisinka vie co robi... 😀
ale nie...spinkajte sladko... 😝

katka.ott
11. okt 2009

ciky, ja som to tu velmi nepisala - ma 10cm prasklinu na lebke, konkretne za uskom a medzi mozgom a lebkou sa jej trocha zrazila krv.
ale je uplne v poriadku. dr, ktory ju vysetroval nas preventivne poslal na rontgen a az tam sa to zistilo. pripadala uplne normalna. a teda aj je. len jej musia nieco pridavat do stravy lebo ma mala totoalne na haku ked som ju bola pozriet. hadzala hrkalky po zemi, objedala infuznu hadicku, robila traktor, ... - smiesko

sabinazv
12. okt 2009

dobre ranko, aj ked uprsane prajem,

fuha katka, to vyzera podla opisu hrozivo, ale nastastie je drobcek v poriadku, zelam rychle zotavenie 😉

ciky, vyfot hafana v tych capackach, to musi byt super pohlad 😅

komisakpd
12. okt 2009

baby,tak mi stale teplotujeme...aj teraz rano mal 38,5tak uz ma v sebe diazepan aj panadol..ideme k lekarke ked vstane tak som zvedava ci nepojdeme zase do nemocnice..KE alebo PO?? stale dilema..

sabinazv
12. okt 2009

fuha... chudatko male, veru chodte do poriadnej nemocky, nech mu zistia co ho to tak dlho trapi... 😒

cikyta
12. okt 2009

Sabi.Mám to v albume. 😀
Komi,Katka držím silno palčeky aj so Silvinkou.

sabinazv
12. okt 2009

ciky, ta je rozkosna 😀
a silvinka paradnica krasna, ako inak 😉

komisakpd
12. okt 2009

kde by ste sli vy..do tej istej nemocky alebo do inej? (ina-ini doktori, iny pohlad, ine moznosti..) ta ista no neviem co by este robili..to iste co doteraz,..

ina-dalej od domova a tym horsie pre mna..aj ked maxim je doleziejsi moja psychika potrebuje posilu..

sabinazv
12. okt 2009

komis, ja by som sla skor do vacsej nemocnice, kde su (mali by byt) lepsi odbornici, lepsie pristroje a aj ten iny pohlad...

a mozes tam stretnut mamicky s podobnym problemom... to moze byt psych.posilou

krpcek
12. okt 2009

ahojte.

maximom prajeme vsetko dobre k meninkam - vela lasky, stastia a mliecka 😀 😀

komisakpd
12. okt 2009

ja velmi uvazujem o KE..len sa bojim..ani neviem coho..len chcem aby uz konecne zistili preco uz skoro mesiac s malymi prestavkami horuckuje a ako je mozne ze ma vsetky vysledky ok..a ze aj po silnych atb horucky pretrvavaju...som z toho na ..

komisakpd
12. okt 2009

krpcek vdaka..no my oslavujeme iny den, lebo dnes je maximiliana🙂..my oslavujeme na cikrevneho maxima 13.8. 😉 ale VDAKA ZE SI SI SPOMENULA

baska19
12. okt 2009

mia a zanu blahoželám k polrôčku 😉

komisakpd
12. okt 2009

my sme mali vcera pol roka 🙂

krpcek
12. okt 2009

komi tak vam teda aspon k polroku blahozelame . . a prajeme skore uzdravenie. 😉

sabinazv
12. okt 2009

komi no ved prave, nech uz zistia pricinu...

a blahozelam k polroku... nemate novsiu foto do albumu?

komisakpd
12. okt 2009

potom to poslem foto..

miavin
12. okt 2009

ahojte dievčatá - maminky
baši - ďakujeme pekne
maximom prajeme všetko najlepšie a veľa zdravíčka.
my si ideme dnes užívať polrôčik - zanu - všetko najlepšie elaie....cmuky 😉

bambina
12. okt 2009

vsetko naj babatkam k polrociku.
komi, ja by som asi do Kosic, neviem ake detske v PO, ale zvysok nemocnice katastrofa

sabinazv
12. okt 2009

mia, zanu - gratuliren 😉

petusko
autor
12. okt 2009

ahojte kocky, tak sme aj my medzi tymi, co uz okusili nemocnicu 😒 v sobotu v noci marcelik strasne zvracal, tak sme s nim isli na pohotovost, nechali si nas tam, chvalabohu nas vcera vecer pustili, lebo mn by odtial odviezli rovno do blazinca. bolo to strasne 🙄
malinky je uz v poriadku, uz ani v nemocnici nevracal, tak je to dufam za nami, lebo uz je toho vela u nas. stale sa o kruti, raz jeden, raz druhy, mne tiez nie je bohvieako... 🙄
idem vas trochu preictat a potom padam spat, kedze v nemocke sa nenasla ani postel pre mna, krcila som sa len na kresle. vcera na obed nas prelozili na inu izbu,kde uz postel bola, ale o spani nemohlo byt ani reci, tie deticky, co tam boli same, stale ale stale plakali a volali o pomoc. srdce mi trhalo😢

miavin
12. okt 2009

bambi, sabi - díky

petusko
autor
12. okt 2009

precitala som jednym okom, prajem skore uzdravenie vsetkym chorym, neteplotovanie a ziadne pady.
a hlavne ziadne sebaobvinovanie. 😉 zo mna sa tiez jedna Pani Mudra v nemocnici snazila urobit simulantku, kedze malemu uz tam nic nebolo. ze si mam nabuduce lepsie premysliet, kedy s malym vyrazim na pohotovost. tiez som si vycitala, ze som robila zbytocnu paniku, ale nakoniec som si povedala, ze radsej zbytocne ako neskoro, tak ako katka napisala. 🙂
no padam do postele, tatik sa stara o chlapcov aj obed nam vari, zlaty 😵

petusko
autor
12. okt 2009

jaj a este vseko naj dnesnym oslavencom aj meninovm aj polrocnym 😉

sabinazv
12. okt 2009

fuha petus, tak to je teda zdravotnictvo ! no comment... ale uz je dobre, nech sa mackovi malemu uz len dobre dari ...

baska19
12. okt 2009

petusko to čo za nemocnicu my ked sme boli tu u nás v nemocke tak našťastie bol nadštandard voľny aj na detskom ale tiež som si tam nepospala lebo vedľa sme mali dojčensku izbu a tie drobce tiež vkuse plačkali a ked nie oni tak sestričky na chodbe debatovali ale našťastie sme tam boli len jeden deň lebo sa vtedy nič nezistilo

korelka
12. okt 2009

ahojte baby!

no hrozne veci sa deju babatkam-prajem vsetkym skore uzdravenie 😵

zanu-tak potom neviem co este poradit... ☹

komi-urcite do KE, ale dufaj, ze to nebude potrebne!!! 😉

vsetko naj, naj, naj oslavencom!!! 🙂

katka.ott
12. okt 2009

takze: terezku prekladaju na normalne oddelenie, v nemocnici ostava az do stvrtka . dnesnu noc bude s nami aj danielka, zajtra dojde moja mama a danieli bude s nou doma .

teraz ma caka prebalenie celeho kufra, kedze som zbalena na 2 dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre