Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
12. okt 2009

ááá pridali sme polročné foto.....
ja stále nemám vybratú autosedačku, keďže nemáme v aute uchytenie isofix, tak len nejakú obyčajnú. má niekto sedačku značky zoot???

skorvankova
12. okt 2009

mia,krasny, a ked sa modli je chutny 🙂

miavin
12. okt 2009

skorvi - ďakujeme - rastie ako z vody a stále niečím prekvapuje. 🙂

miavin
12. okt 2009

skorvi - veď pozerám aj na vášho Šimonka - on má normálne zvodný pohľad - úžasny je 😀

skorvankova
12. okt 2009

ze zvodny pohlad 😀
mia, inak gratulujeme k polrocku. 😉

skorvankova
12. okt 2009

a tvoj drobec uz sedi?
mojmu sa akosi nechce ale na nohy to ano, len mu to zakazujem

pikino
12. okt 2009

ahojte micky.

kym som vas precitala tak den za mnou 😀

co tu stvaraju tie vase babatka, sama choroba a nehody. hruuuza. nech su rychle vsetci zdravucky. 😉

a gratulujeme k polrociku oslavencom.

a my sa musime ochvalit dnes sme mali konecne ukazkovu zltucku kaku. huraaaaa 😀 😀 😀 😀

krpcek
12. okt 2009

ahojte.

bei ta sedacka je sice najbezpecnejsia, v testoch obstala najlepsie, ale je zo strasneho materialu (teda ak je to taky isty ako vajicko). mala sa tam nehorazne poti - v lete, ked som ju odtial vybrala tak mala cele body prepotene a to mala po sebou aj plienku a na sedacke mam normalne flaky od toho jak sa potila. vobec to nedycha ten material.
takze ak tuto - treba si nieco vymysliet, aby sa drobec v nej tak nepotil.

miavin
12. okt 2009

skorvi - nie nesedí sám - stále ho ťahá do predklonu - tak ho ani nedávam sedieť, ale dvíha riťku do luftu - takže nožičky má silné. no hej - zvodný pohľad má Šimonko - aspoň na fotkách je to super. a ďakujeme za gratuláciu
piki -žltučkú kaku? my sme takú nikdy nemali - my máme hnedú - sem tam oranžovú od mrkvičky....sem-tam zelenú od špenátu - podľa toho čo papaáme 😀

skorvankova
12. okt 2009

mia, dakujem.
ako robis malemu spenat?

miavin
12. okt 2009

skorvi - ja som na test kúpila hotový - príkrm, ale budem normálne variť - trošičku masla - roztopiť zamrazený špenát - doliať vodou , štipôčku soli.... asi tak nejak 😒

pikino
12. okt 2009

ano mia konecne po mesiaci krvavych hnaciek a kopcu soplov. aka mala chyba k detskej radosti. 😀

nasa sa tiez vo vajku poti musi mat plienocku za hlavkou.

miavin
12. okt 2009

piki - tak to je super, gratulujem, nech vám tie "kakoše" dlho vydržia také aké majú byť 😀

krpcek
12. okt 2009

piki a co mate za autosedacku?

lebo ja som pozerala aj ine a tie neboli take hrozne - toto vobec nedycha. 😠

pikino
12. okt 2009

my mame gesslein. jej sa tam strasne poti hlava, inak je v pohode.
inak som sa nastvala. kupili sme nove auto a ma take kratke pasy, ze to vajce tam nezapnem 😠 a teraz co mam robit?

krpcek
12. okt 2009

piki , mne sa tam poti cela. 😠 😠 😠

tak to je haluz s tymi pasmi? normalne by som ti poradila, ze vymen auto, ale to pochybujem, ze by slo. 😖

ninnaricci
12. okt 2009

...musím pochváliť Beinho Šimiho...to už je malý cestovateľ...už dostal vrtulku do zadočku 😀 a krásne si hopká...jednoducho šikula
...náš Maximko hodil spiatočku...čiže cúvame...alebo robí kolečká... 😀

...ináč tiež už dosť dlho obzerám autosedačku...u nás zatial vyhráva táto
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale zatial ešte nekupujeme...kedže ešte nám ju netreba...a nechcem sa unáhliť tak ako s kočiarom...a možno prídu nové farby...nejaká dobrá akcioška...hoc aj toto už je super cena

beadz
12. okt 2009

krpcek, aj v mojom vajci sa poti, ale to je podla mna trochu ine, predsa je to mensi priestor. a okrem toho, ved aj ja ked sadnem v sto stupnoch do auta tak sa spotim. nie ? a u tejto pisu ze ma vetranie.
ty si drzala v ruke ten material z coho to je ?

krpcek
12. okt 2009

bei, ale taky maly clovek sa nepoti tak ako velky - a malu som odtial vyberali uplne s mokrym trickom.
tu co si sem hodila som este na zivo nevidela, ale mam Romer vajce a ak je to ten isty material, tak sa je na co tesit.

http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=1...

ja mam tuto.

beadz
12. okt 2009

asi pojdem do obchodu a premakam ich vsetky. 🙄
a ty si definitivne rozhodnuta tu co si minule davala link ? mne sa vidi ze tam je dost slaba ochrana hlavicky. nie ?

anib
12. okt 2009

ahojte, som tu opat 3 dni nebola, idem Vas chytro precitat, u nas nic nove, v stvrtok ideme k dr a kedze nas asi opat nebudu ockovat - pravdepodobne nas poslu na plucne, /z prveho ockovania do noziciek jej hnisa pliecko po ockovani 😒 / ach, pretacame sa malo, sediet sa nam paci, samozrejme s oporou a uz vystierame nozky a vydrzime par sekund za pomoci stat

elfi1
12. okt 2009

ahojte, nestiham citat ale vsetkym choruckym a bolavuckym babatkam prajem skore uzdravenie a zahojenie boliestok

ja mam doma hrozneho sintra. on nevydrzi chvilku byt v klude. kupat ho musim vzdy s niekym, lebo by mi zletel hned do vane z prebalovaku. a vo vanicke sa mi najnovsie pretaca na brucho a robi tam vyvrtky, ze ho nemozem riadne ani umyt.

no a najnovsie sa ho snazime naucit aby sam zaspaval v postielke, ale uuuuplne bezvysledne. nehrozi. to co on tam stvara, to je sodoma-gomora. len na styroch byt, stverat sa po tyckach, tahat snurky z mantinelu, tahat baldachyn a popritom vykrikovat, alebo vrieskat.
som zistila,ze on je ako-tak dobry asi len preto, ze ho vzdy o 10-tej pride zobrat mama a kocikuje ho kym nezaspi. a potom sme uz u nasich nanho traja, tak sa mu vzdy niekto venuje, zabava, nosi na rukach a uspava v kociku.
mna v zime asi drbne, ked sa nebude dat vzdy ist von 😠

aj na neho skriknem, aj sa potom hrozne trapim, ale nic si nepomozem s nim.
a zas ked potom place niekedy za mnou a zbada ma a hodi na mna usmev, tak som uplne namako a by som ho len mojkala.

zanulienka
12. okt 2009

kocky,pridala som fotecky moj maly cert sa dneska postavil sam v postielke 😅

elfi1
12. okt 2009

zanu - tohoto sa troska aj bojim. Domco este sam sice ani nesedi, ale uz teraz neviem co s nim. vsade sa hrabe, stvera, prelieza ....

beadz
12. okt 2009

inak kocky, chcem sa opytat, aj vase dietky tam piskaju a kricia ? ved ja sa uz bojim ze susedia zavolaju na mna socialku 😀

beadz
12. okt 2009

jeeej zanu, krasne stoji. a ona uz sedi sama ? alebo sa ti rovno postavila ?

zanulienka
12. okt 2009

bei-ja sa cudujem,ze este ma hlas,ved to je nezmar 😀

zanulienka
12. okt 2009

sama sedi a teraz sa mi uz aj sama postavila.asi zajtra uz aj chodit budeme

macikjm
12. okt 2009

ahojte kocky....

komi...drzte sa...nemocnica v prešove je krajsia a su tam lepsie podmienky pri hospitalizacii mamky s babom...
ale dufam, ze to zvladnete aj bez a budete uz len a len zdravucki...

zanu....vau...mate sikovnicu nadhernu... 😀

vsetkym oslavencom gratulujeme.... 😵

tica
12. okt 2009

ahoj takže zase po dlhom čase sa ozývam ani vás nestíham čítať ako rýchlo tupíšete normálne sa aj čudujem že to pri drobcoch stíhate
ten náš Šimonko je strašne aktívny a ja už neviem čo mám na neho vymyslieť vôbec mi nechce spať ani poobede ani poriadne v noci .... cez deň mu stačí aj 5 min. spánok maximálne polhodinový a už je fit
teraz sme kúpili chodak a on len tam chce byť ale ja ešte veľmi nechcem ešte je podĺa mňa na to malý ... ale inač je poriadny smeje ....
už aj prikrmujem ale ak môžete tak mi poradte niejaké recepty lebo ja vážne neviem čo mu mám dávať niekedy mu dám kašičku potom mu dám výživu no a už som mu varila zemiačik, mrkvičku petržlen karelab aj jablčkom papal banánik a to je asi všetko
čajiky veľmi nemusí ale v noci keď mu dám tak ani nevie že ho vypil
takže tak to je s nami idem prihodiť pár foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre