Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
12. okt 2009

aj my sme dali foto...
😉

beadz
12. okt 2009

tica ahoj, petrzlen by sa mal az po roku vraj.
my papame zatial len kasicku a zeleninku (zemiak, mrkva, zajtra pridame karfiol) ideme na to veeeelmi pomalicky. niet sa kam ponahlat. potom nastupi masko a az potom ovocie.
a na recepty mozes pozriet aj tu na koniku je tema. skusim najst a poslem link

beadz
12. okt 2009

jeeej macik, aka je ninka rozkoska v tej capici 😵

tica
12. okt 2009

dky bedz

macikjm ako si si upravovala fotky lebo ja ich neviem tam dať
mi to nechce niejako ísť

tica
12. okt 2009

macikjm som pozerala fotky zlaatunká je taký malý smejo ako vidím
beadz inač ja ten petržlen nedávam vo veĺkom množstve to len miešam s mrkvičkou a karelabom a zemiakom taký mix mu robím a ešte mi nevieš povedať že prečo by nemali jesť? a ešte k tomu mi to poradila lekárka ale povedala že mám dať viac petržlenu a menej mrkvy lebo malý ma problém so stolicou že by mu to malo pomôcť
beadz aj tvoj šimonko je krásny a šikovný ako vidím

cikyta
12. okt 2009

Tica-Šimonko sa nádherne smejká.Tak srdečne! 😉

cikyta
12. okt 2009

Macik-Ninuška a Silvinka budu určite sestry 😀 Kuk album

tica
12. okt 2009

ciky dik aj silvinka je zlatá som pozerala fotky inač porad mi ako mám pridať fotky lebo chcem ich pridať viac ale nedjú mi išla mi len táto jedna som nahnevaná

beadz
12. okt 2009

tica, neviem, ktosi mi to povedal, ze je to velmi aromaticke. ale vies ako to je. niekto povie tak iny uplny opak. tak ked to simonkovi nevadi, tak si myslim ze v pohode mozes davat.

cikyta
12. okt 2009

Tica,asi máš velké tie fotky.Musíš si ich najprv zmenšiť (teda,ak ti píše,že su väčšie)Inak nevidím dôvod,prečo by ti to nemalo ísť.
Ja mám všetky fotky fotene mobilom a mám tak pokoj so zmenšovaním.(Aj tak to neviem.Iba orezať 😅 )

Ozaj:Mám otázku.
Tie mamičky,čo máte dievčatá...Dávate im do šušky indulonu? 😒
Lebo minule mi kamoška povedala,že či ju tam dávam,že to už v nemocnici kážu a vraj to jej kamoška,čo je sestrička na novorodeneckom hovorila. 😖 Podla mna je to blbosť a počula som to 1.krát.

cikyta
12. okt 2009

Dobru nôcku........ 😔

daanka85
12. okt 2009

Ahojte mamičky... Tak a nám ktosi povedal, že aj karfiol by sa až po 8. mes. mal dávať... A tak akosi aj petržlen...
Ale ako píše Bea. každé dieťatko je iné.. Niektorému to vadí, inému nie...
Ja som malej asi 3x dala cumlík do medu (sa mi zdala lepšia varianta ako práškový cukor) a som sa dozvedela, že med až po roku... Ze je alergizujuci... No, ale malej chválabohu nič nebolo... Takže tak...

Akasi pohoda, ticho, klud... Mala spi... Som zvedava dokedy... Ona už o 19,00 by chcela chrr... A napr. včera už o 23, bola hore a potom do polnoci sa chechtala a tak zaspala do 6,00.. Spala pri mne- manžela mám v práci, ale nezvyknem to aj tak robiť... no včera krizový režim... Neviem, či to už fakt tie zubky sa tisnu... Ale sranda, som sa prebudila na to, ako mi mala cmula nos 😀 😀 😀 Som jej cecík podsunula a sme do 8,00 ešte hajali, takže fajn celkom.. Cez den to je vsak s nami už horšie...

Ináč, som aj ja konečne pridala novšie fotky malej... A idem aj tie vaše KUK... 😉

daanka85
12. okt 2009

Ciky, o tej indulone si ma riadne prekvapila 😕

Neviem, ja ale viem (pýtala sa mamička, čo mala po 3 chalanoch dievčatko), že im to tam netreba vytierať (obruskom napr. pri prebalovani)- to také biele- neviem, či je spravne pomenovanie -hlien??... Ze je to dolezite precprirdzene prostredie... No neviem s tou indulonou, to akože tam kde idu cikanicky???

cikyta
12. okt 2009

Tu indulonu vraj dnu do šušky. 😒
Moja tam nemá žiadny hlien.Iba trochu zo sudocremu a občas kaku 😀 Ale to je háklive miesto.Tam nemá čo hladať ani krem,ani mydlo.

cikyta
12. okt 2009

Inak s tým nosom Dankaa,to muselo byť rozkošneeee 😀
Pa...

daanka85
12. okt 2009

Aj ja si myslim Ciky... ze tam nic a už vobec nie indulonu 😀
A nie hlien, neviem, ako to pomenovat, dakedy take biele tam ma....
dakedy...
A super to bolo s tým nosom 😀 😀 😀
Tak dobru, idem aj ja....

beadz
12. okt 2009

no, ja som prave zozrala jednu sojovu tycinku, tak mozem ist chrniet. zajtra sa idem konecne strihaaaaaat. hura, hura, hura. drzte palce, nech to dobre vyjde. a poobede mame plavanie, takze sa ozvem az vecer. zatial davajte pozor na chrustikov. papaa

sabinazv
13. okt 2009

dobre ranko a kde ste vsetci?

krpcek
13. okt 2009

ahojte. 🙂

bea zatial sa mi paci
tato
http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=3...

alebo tato
http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=8...

pojdem do predajne a vyskusam, omakam a potom sa rozhodnem. mozno nakoniec zvytazi uplne ina, tak ako pri kociku. 😀

sabinazv
13. okt 2009

ano ano, concord je dobra znacka 😅 ... uz som ich pozerala aj v madarsku kde sme boli po kocik kolko stoja, ale tento tip co si dala, som u neho nenasla... 😒

sabinazv
13. okt 2009

zeby tato? http://www.price-killers.com/index.php?mact=Pro... ked som to preratala vyjde okolo 161 eury

sabinazv
13. okt 2009

nechce to zobrat... tsss

krpcek
13. okt 2009

sabi a ty si spokojna s vajickom? a s kocikom?

ozaj tebe sa da dat sportak do lahu? asi nie, ze? 😅

bambina
13. okt 2009

dobre ranko maminky,
ciky ja len jemne vytieram, hlavne ked tam ma sudocrem alebo kaku ale nepocula som, ze by sa tam mala davat indulona. podla mna je to hlupost, ved tak ako u nas, posva si vytvara svoje vlastne prostredie. menej je viac, tak urcite by som jej tam nic nevtierala.
idem popozerav vase fotecky a prihodim aj nejake nase nove

sabinazv
13. okt 2009

krpcek, s vajcom spokojnost, len uz je male ... aj s kocikom, akurat sa neda dat do oboch smerov, ale mne to nejak neprekaza, uz som si zvykla... ani uplne do lahu, ale ani to nevadi, malicky sa v nom vie pekne vyspat... praveze mi to aj vyhovuje, ze sa aspon nepretaca takto, lebo co doraba v postielke, tak nonsens... ani spat nemoze, lebo je ako vrtulka 😅

sabinazv
13. okt 2009

to s tou indulonou je riadna haluz... to si snad niekto robil srandu, nie? nechce sa mi verit, ze to naozaj niekto aplikuje... 🤐

krpcek
13. okt 2009

ja to tiez malej len vytieram, a ked ju kupem poriadne vyplachnem, ale nic tam nedavam.

sabi tak my by sme tam spat nemohli, lebo my spime na brusku aj v kociku. ale strasne sa mi tie concordy pacia - tak mozno pri druhom. 😀

misha666
13. okt 2009

ahojte kocky... moja emmka vcera zalomila az o 22hej spala ceeeeeeeeeeeeeelu noc az do 7.30...ma zapchaty nosik a asi dva krat si tak tazko vzdychla a ja uz som bola na nohach 😀 kuknem na nu a ona spi 🙂 teraz zase zalomila...sa jej necudujem v tomto pocasi 😖 hrozneeeeee ...

co sa tyka tej cikulky...tak mne dokyna povedala ze tam trebaic ine, nechat ten prirodzeny mazik a ze nic ine nedavat iba ked je zaparena tak ten kremik na zapareniny...ale to len na vrch nie dnuka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre