• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
krpy ved aj to ze ked ma kusne ja bud zjojkne alebo sa zlakne a on potom sa tiez zlakne a zacne plakat
13. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpy-vyskusam aj ja ten recept,ale dam mensiu porciu,ak nahodou nechuti...
13. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ja som jej capla do ritke alebo na nu zvysila hlas a uz to nerobi.

zanu aj ja vyskusam najprv mensiu davku. ovocia mam doma a len vyzivy sa mi robit nechce. :rolling_eyes:
13. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja to sterilizovanie-to mi je take cudne,ze len otocim flasku dole hlavou :confused:
13. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpy a nerozplakala sa?lebo ja ked zvysim hlas tak on sa rozplace...a ja aj tak citim ze uz nemam velmi mliecka.....a ako mala sabinka?ma sa dobre?
13. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial sa majte, ideme na chvilu k svokre a maminka si aspon chvilu oddychne :slight_smile:
13. okt 2009 o 15:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje koťátko mi práve zjedlo záručný list od autosedačky.
teda-ruzžulo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambi to je tak krasne, ze to je skoda schovat do kocika. toto jej kupim az na rok, ked uz bude behat a bude to ukazovat po vonku.

zanu ja som sa tiez divila - ale mama mi povedala, ze to je nejaka hovadina, ze ak to chcem sterilizovat, tak to mam aspon 15 min. povarit.
13. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, tak teda... sme dokukali albumy vase... no kraaasne tie nase babatka... jedno krajsie ako druhe :slight_smile:))
Juuuj, ale nam za ten polrok vyrastli ... Az mi je luto dakedy, ze uz nemam doma take malinke babatko... Ale dobre, ze uz su... Ako ako vravia "kolegyne" z porodky... To najhorsie mame snad za sebou...
A veru kosa jak hrom!!!
Ja dnes s malou som bola v Polsku- len tu nedaleko od nas.. Sa tam pozriet v jednej nabytkarskej firme, kde dvere robia... lebo sa mi zda, ze neludske peniaze vsade chcu- aj za nie masivne!!! A nam treba 3 siroke zarubne, takze hruza.... DRAHE jak...
Uvidime eštre ako sa rozhodneme...
13. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
všetkým Natálkam a oslávencom polrôčka prajeme veľa zdravíčka a šťastíčka.... :wink:
13. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ježiš baby - chápete aká som blbá ???? som u našich a že tu idem napísať - pozerám do kalendára a že dnes má meniny Natália..... a naši nemali pretočený kalendár :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa ospravedlňujem - sa mi zdalo, že Natálkam sme už priali :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia tak toto bolo super. . . :grinning: :grinning: :grinning:
moja drahy si tu robi nejaky IQ test, a mi hovori, ze za chvilu ho budes robit ty - tak na neho pozeram, ze ci mu nesibe, ze ja som na materskej ja uz nemam IQ. :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpy - to sú dôsledky materskej - nemám pojem o čase a dátume :grinning: :grinning: :grinning:
ešte raz sorry
13. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daanka...a kde v polsku ste boli???my potrebujeme bezpecnostne dvere...aj take tam maju???
13. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj žienky, čo tu nové?

My sme dnes mali poradňu, tak vážime 8600g a už môžeme začať s polievočkou... vraj zemiačik s mrkvičkou a rozmixovať, dať len pár lyžičiek, potom pridávať lyžičky... neskôr aj zeleninku ... zelenú a potom bielu a nakoniec mäsko biele a keď už bude mäsko, tak nemixovať ale pučiť zeleninku... Tak zajtra skúsime navariť polievočku... ale si to neviem predstaviť, to akože jeden zemiak a jednu mrkvičku len mám??? A v akom množstve vody???

Sabi si tu??? Potrebujem jednu radu....pls...
13. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mam spravu od mirip......

Ahoj volam sa Bianka, narodila som sa 13.10 o 22.50 s mierami 3800g a 52 cm. Mamu som trapila od 15.00 a mama s ockom su velmi stastni
14. okt 2009 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

mirip srdecne blahozelam, dockala sa vytuzenej dcerky :dizzy_face: prajem obom vela zdravicka a nadhernych spolocnych chvil :slight_smile: :wink:

my sme boli vcera na kontrole s Marcelim, vsetko nastastie v poriadku. len sa chudak spamatava z nemocnicnej diety, raz ho zapeka, potom ho prezenie :confounded:

ja sa dnes chystam tiez povyberat zimne veci, Petik uz isiel veru v zimnej bund do skolky, nastastie mame nejake zasoby od sestry, tak nemusime nakupovat vsetko.
Marcelkovi poskusam bundicky po Petkovi, ci mu budu pasovat.

Vcera nam prisiel kocik, ani som neobjednavala :sweat_smile: Len som sa pytala, ci taky maju a on ho hned poslali, ale nevadi, aj tak by sme sa asi pren rozhodli. Je paradny, tesim sa z neho :slight_smile:
aj Marcdelikovi sa v nom paci, si ho obzeral vcera, sedel tam ako peciatka :grinning:

ani som vas necitala, len poslednu stranu, neviem co je nove, ale dufam su drobce zdrave. :slight_smile: a hladne, kedze sa tu prikrmovanie rozbehlo. drzim palce, nech im chuti :slight_smile: nam trvalo vyse mesiaca, kym sa naucil normalne otvarat pusku, aj teraz niekedy strajkuje, ale je to uz lepsie.
14. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky... tak moja Emmika sa rozhodla ze uz bude buvat celu noc ...aspon dufam ...lebo vcera spala celu nic aj dnes spala od 19:45 do 7mej :dizzy_face: a uz na mna kric z lehatka a tvari sa ze by si bumsla zase...ale este ju necham aspon do 9tej nech sa potrapi...bude lepsie spinkat...pri takom pocasi sa jej ani necudujem...

vcera som s nou musela po strasnom vetre ist do skoly...som myslela ze mi vytrhne kocik z ruk jak fukalo...
dnes k nej pride kamoska a ja si idem kupit bluzku na promocie ...ja tak nerada chodim po obchodoch ked musim nieco sebe kupovat :confounded: lebo vacsinou vsetky pekne veci su po cislo 44 a mne treba 46... :rolling_eyes:
14. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
misha, super, nech to emmke vydrzi to spinkanie :slight_smile: :wink:
ja idem poschovavat muskaty, lebo mam pocit, ze dnes aj u nas padnu prve snehove vlocky :confused: ale sa mi nechce do tej zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.

petusko ja som kvety schovavala este vcera vecer, dnes este postahujem do kuta tie co mozu zostat vonku, pobalim sedenie z terasi a hotovo.
malu som dala teraz spat von - strasna zima.

a nasa noc, taka ako vsetky ostatne - 10x hore. :rolling_eyes:

mirip gratulujem.
14. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...
miska..super spinkanie...

nase chrapkanie sa pokazilo...zaspala sice pred 20.00 ale bola hore kazde 2 hodky...neviem, ci je to vekom alebo mame laktacnu krizu...ja ju sice nepocitujem...alebo je to spominany zvyk...neviem...uvidime ako dalej...ale vyspata som...zatial to zvladam v pohode...resp. este vcera spala ok...tak asi to bude kazdy druhy den...lebo predvcerom bolo to co dnes...ale to som pripisovala navsteve u svokrovcoch... :grinning: :grinning:
uvidime...urcite bude dobre...

mirip...gratulujem aj ja...jej take male mimi...nadhera...

u nas snezi ako dive...fuha vietor...hruza...a to dnes mame ist do prešova...mam stretko zo SŠ po 5 rokoch... :sunglasses:
14. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuha vietor.... :grinning: :grinning: fuka...
14. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, u nas sneh este nist, aj vetrisko zatim slaby... drobec mi zaspal na kolenach... dnes ma velky den, ide papat... tak aj Timko dnes zacina? super, budeme na vas mysliet :sweat_smile:

macik a ty si aka mladica... ze stretko po 5 rokoch :sunglasses:
14. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som mladica... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
strasne pocasie.

minuly tyzden este leto a teraz zima jak fras. :angry:
14. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpy-spravila si papanicu?ja ano,ale je nejaka husta :confounded:
14. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, dobre ranko.

drzime palce pri prikrmoch.
macik, po 5 rokoch? mna uz caka po 15 :slight_smile:
14. okt 2009 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja budem mat buduci rok stretko po 15 :fearful: :sunglasses:

krpcek, kosa veru... vcera uz mal premieru aj fusak... maly tam cusal ako pena :sweat_smile:
14. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zanu etse nie - na obed budem robit. . . takze ma to caka az o chvilu.

sabi my uz ho asi tyzden pouzivame . . .ale zatial bez zimnej vlozky.
14. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok