Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
14. okt 2009

joooj a zabudla som. mirip veeeeeelmi blahozelame aj so simonkom 😉 , hlavne nech su zdravucki obaja

zanulienka
14. okt 2009

bei-ale flaska mu zostane cela a jemu samemu

beadz
14. okt 2009

zanu, blaznis ??? a ja co ?

sabinazv
14. okt 2009

bea, gratulujem k vyrociu, riadne to rocte 😎

beadz
14. okt 2009

zienky, taka som nasrata. som dnes riadila a zlomila som dva nechty. tak som sa tesila ze na piatkovu oslavu budem za kocku 😠 . ideme kamoske do brezna na 50-tku. blby vysavac 😠 😠

beadz
14. okt 2009

sabi, dikes. dufam ze sa dopracujeme aj k tutu-mutu, lebo uz ani nepamatam kedy bolo 😝

sabinazv
14. okt 2009

fiha, vidim, ze mi vypadli zo slova "roztocte" pismenka, ale vidim ze si ma pochopila spravne 😅

beadz
14. okt 2009

dnes som tak rozmyslala ako to bolo ked sme boli este "v ocakavani". taka nostalgia ma chytila ze az. a spomenula som si, ze sme rozoberali okrem tehu aj ineeeee temy. co keby sme sa k tomu vratili ? ja uz sa nevladzem rozpravat stale len o detoch 😕

sabinazv
14. okt 2009

pridala som foto z dnesneho prveho prikrmu 🙂

bea, no ja som za... mozme skusit, nahod temu 😉

beadz
14. okt 2009

sabi 😀 , danko je na zozratie. a co si davala ? mrkvu ?
tema: vianoce. co komu kupujete, tipy na darceky. moze byt ?

sabinazv
14. okt 2009

bea, tvaril sa akoby sme ho sli otravit... 🙂 a to si pre tuto prilezitost tatik zobral v praci volno 😅

dobra tema... este som vobec nerozmyslala... ale idem mat narodky cobydub a ja som v koncom ze co by som chcela... nejak nemam vlastne zelanie pre seba, vsetko sa tyka maleho... sila, nie?

beadz
14. okt 2009

chvalim tatika 😉 ak je to len trocha mozne je to super ze pri takychto momentoch su tam aj ockovia.
ja som si na narodky zelala more a bolo mi slubene a uz je to aj zabudnute. 😀
ja by som jedno zelanie mala, ale neviem ci by som z neho mala neskor aj radost. chcela by som jednu opatrovatelku 😀 ale to sa vlastne tiez tyka maleho 😀 😀
ale mna sa aj pytaju ze co malemu na vianoce a ja ani to neviem. jedine som mu dala kupit taku hojdalku v kike. je to na zarubnu a je perfektnaaaaaa. dufam ze sa mu v nej bude pacit

petkapo
14. okt 2009

Caute!

Bea - super tema! 🙂 A este dodavam podtemu - ako nakupit darceky a pritom nezostat na mizine 😠

Sabi - ja som tento rok chcela na narodky zehlicku. Nakoniec som si ju kupila sama - 5 mesiacov po narodkach 😒 Ale vlastne som dostala ten naj naj naj darcek tento rok - moje male slniecko 😀

sabinazv
14. okt 2009

bea, zabudla som odpovedat - ano, bola to mrkva - tatik mu to predvadzal ze ako sa to je a tvaril sa pri tom velmi nadsene, skoro mu to cele zjedol, taky bol zapaleny pre vec 🙂

bea, ja mam tiez zelanie take nerealisticke pre teraz... ze domcek, auticko pre mna... a tak podobne 😎
skromna baba som ja inac... 😅

opatrovatelku? chystas sa niekam, ci len tak na oddychnutie ?
ozaj a ako sa vyvijaju mrazacikovia?

sabinazv
14. okt 2009

petka, kde sa flakas? baci baci dostanes 😀

inac super darceky nakupim z nasho rodicovskeho prispevku... to aby som zacala nieco sama doma vyrabat... mozno vytiahnem ihlice 😅

petkapo
14. okt 2009

Mali sme teraz take trosku naprd obdobie, tak som len sem-tam nakukavala, ale nestihala som pisat 😒 Tak hadam uz bude lepsie......

Moj muz si musel zobrat aj druhu robotu aby sme vysli nejako.... hypoteka na krku, tak sa chudak ma co obracat ☹ A ked si predstavim, ze darceky kupujeme pre 13 ludi....... 😠 Jedine, ze by som z plasteliny nieco.... 😀 😝

beadz
14. okt 2009

petka, musis vyriesit nejaky privyrobok 😀
sabi, domcek chcem aj jaaaaaa. auto mi staci to co mame. ja som skromnejsia. ale chcela by som napr. novu, stihlejsiu postavicku. nemusi byt 90-60-90, ale nieco lepsie ako mam teraz. 😝 . takze aj ja som asi z tych skromnejsich 😵
inak mrazacikovia su zatial v mraze, tento rok to uz asi necham tak ale potom to uz budeme riesit.
a opatrovatelku len tak. isla by som niekam von, "vyvetrat" hlavu. len sa obavam ci by som aj tak nemyslela na to co sa doma deje...

sabinazv
14. okt 2009

juj, tak tatka vela teraz doma nemate, ze?

a ako sa ma drobcek? aj vas ockovali minule?

ja tie kalendare chcem dat urobit v happyfoto pre starych rodicov... ostatne nejak domyslim neskor... este je to strasne daleko... A vy ked kupujete tolkym, tak to len tak symbolicky nieco... iste pochopia, ze ste mlada rodina a nemate koruny nazvys...

zanulienka
14. okt 2009

peto-co nezrusite kupovanie darcekov?my uz len detom a hotovo.pre rodinu nie

sabinazv
14. okt 2009

bea, auto aj my mame v poho, ale siklo by sa aj pre mna este jedo, ked je chlop v robote, aby som bola nezavislejsia s malym...
Postavu chcem aj ja... ak niekde uvidis dobru akciu, tak mysli na mna... kupim 😅

beadz
14. okt 2009

petka, tak to vas je teda habakuk. ja som to radsej tiez nepocitala. ked vezmem vsetky tie deti... asi vsetkym kupim prezervativy aby to nabuduci rok nebolo zase viac 😀

petkapo
14. okt 2009

Drobcek je taky dost nervny posledne dni, stale by sa len po rukach nosil, nevie sam zaspat a hlavne stale ma tie hlieny v nose 😠 Uz som z toho uplne na nervy.... Ockovanie dopadlo napodiv dobre - len jeden den mal teplotu, potom uz OK.
Danko mal dnes svoj velky prikrmovy den? 🙂 Gratulujeme!!!! 😉

zanulienka
14. okt 2009

aj ja chcem super postavu,zlte lamborgini,silikony....

beadz
14. okt 2009

zanu, ty si z nas uplne najskromnejsia 😵

petkapo
14. okt 2009

Zanu - mne to tiez napadlo a velmi rada by som to aj tak urobila, ale niektore veci sa niektorym clenom nasich rodin prosto nedaju vysvetlit.... 😠

BABY! Aj ja chcem novu postavu! Ved toto cudo co zo mna zostalo po porode....to nie som ja!!! 😠 Som videla na kolegoch z prace ked som sa s nimi stretla, ze pozeraju ako puky.... A hovoria mi....''vyzeras tak nejako inak...tak mamickovsky...''. Dilinovia!

zanulienka
14. okt 2009

petko-nie mamickovsky ale ZENSKY

sabinazv
14. okt 2009

nam presli sople nastastie... bud ten pamycon zabral, alebo cibulovy sirup, ale to bolo len na spicku lyzicky raz, tak asi nie 😎 Aj kako je uz pohoda...

Dakujeme za gratulace... vela tomu ale nedal... uvidime zajtra, sme boli kupit aj mixer, tak zajtra skusime inu konzistenciu 😉

zanu, ze silikony... ti dam 2 cisla z mojich...

zanulienka
14. okt 2009

ja som normalne prestala kupovat a teraz ako byvame 2400 km od svk tak aj rodicom len nejaku malickost,ktora sa zmesti do kufra

beadz
14. okt 2009

inak, jeden dobry tip - kupila som simonovi cd s pesnickami detskymi a stale mu na nu tancujem. nechcite vediet jak dychcim na konci... a to si dovolim tvrdit ze mam kondicku ako poslednych dvadsat rokov nehrozilo.

zanulienka
14. okt 2009

sabi-pisem adresu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre