Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
14. okt 2009

beadz tak im skus kupit take darceky aby s nimi museli nieco robit. trebars pre dievcatko koralky aby si mohla robit naramky 5 rokov je uz dost velka. alebo skrecka to spravis radost najma rodicom hehe. 😀

beadz
14. okt 2009

piki, tak to by ma minimalne zabili ak nie aj tyrali pred tym 😀

sabinazv
14. okt 2009

bea skus.... ale myslim, ze hej... lebo mne to napocitalo 99 fotiek a ucet bol 9,90,takze si myslim, ze moze byt aj viac aj menej ako 100... ja som potom este jednu dala urobit 2x, tak to bolo 100 za 10 euro... v nedelu som objednala a dnes pisali, ze su hotovson 😉

pikino
14. okt 2009

no ja som to tak robila ako decko. som si objednala na sviatok zviratka a rodicia museli byt ticho. 😀

dooscoby
14. okt 2009

ahojte...sme tiez narodeny v aprili..mozme sa pridat do klubu 🙂

pikino
14. okt 2009

ahoj doo mozte 😀

krpcek
14. okt 2009

baby pomooooooooooooooc!!!
mala tak zacala vystrajat pri zaspavani. o siedmej som ju okupala, isla som jej dat papat, tak sa trosku nasosala a spustila strasny krik, tak som ju dala do postielky a ona chytila uplny hysak. tak sme ju pol hodinu skusali ukludnit, menili polohy, drzali cumel pri pusinke a ona furt revala. nakoniec som ju dala na cecok, tak sa ukludnila a spi.

drbne ma. . . uz tak pekne zaspavala a tak to sa to pokazilo. 😠 😠

zanulienka
14. okt 2009

krpy-vitam ta v klube unavenych,nevyspatych mamiciek 😀

sabinazv
14. okt 2009

krpcek, my sme tiez mali vecer revy... co nebyva zvykom... z podvecerneho slofika sa zobudil s revom a nic ho neukludnilo, a ked tak len na chvilku... potom trosku grcal... asi mu nesadol olovrant - mlieko, vela spapal... a tiez potom len prso zabralo... a uz sa potom rehnil a cely stastny... neviem co to bolo... Ale som ho dala do postielky a spinka pekne... uvidime aka bude noc...

krpcek
14. okt 2009

sabi ja som ju dala so postielky a ona spustila akoby som ju tyrala. 😠 neviem, ci len vydiera alebo co . . . ale uz piaty den po sebe mame taketo zaspavanie 😒

sabinazv
14. okt 2009

hm neviem, mozno chce byt pri tebe ked zaspava... nas maly nie je taky tulivy... on zaspi sam v postielke...
A brusko ju nemohlo boliet? davas kasu na veceru?

ninnaricci
14. okt 2009

ahojte
krpy...pripájam sa...Maximko najnovšie tiež protestuje pri večernom zaspávani...už pekne zaspinkával v postielke...hoc s fľašou mlieka...noo teraz ho musíme uspať na rukách ináč sa nervuje v postielke...krúti sa...noo desnéé
...čo sa to porobilo neviem 😒

beadz
14. okt 2009

dooscoby vitaj. kde si bola doteraz 😉 ?
tak maly je v postielke, ale kedy zaspi, tak to je otazne... dnes tak plakal pri kupani, ze nechapem. ved miloval vodu a teraz toto. uz aj v utorok na plavani vymyslal a sabi, aj simon sa dnes pogrcal, ale ani sa nedivim, lebo on sa nevie zastavit, len by jedol a jedol. nema dna.

zanulienka
14. okt 2009

ja som dneska elaiu pchala vsetkym piskotami,bananmi,jablkom,rohlikom teraz cela flaska kase.v noci mi zacala jest aj 3-4 krat,ved to je chore aby pol rocne dieta tolko jedlo v noci ako mesacne

sabinazv
14. okt 2009

zanu, ale ked elaia ma taky zrychleny rast, sa ani necudujem... vsak uz bude cez vikend sama chodit, potrebuje energiu 😎

zanulienka
14. okt 2009

sabi-ale potrebujem uz spat viac ako 3 hodky,ved uz niekde odpadnem a zaspim

zanulienka
14. okt 2009

aj teraz mi vytrhla kolac z ruky a normalne ho zuje ja z nej raz umriem 😀

sabinazv
14. okt 2009

fuha, v Modrom z neba rodiaaa.... ty koksoooo

misha666
14. okt 2009

ahojte kocky

sabi ja som tlacila s nou 😀 ale urcite mala epi, lebo ani nekricala od bolesti jak ja 😀 ja som tiez mala epi ale tu hodinu a pol najvacsich bolesti som si uzila 😖

sabinazv
14. okt 2009

presne misha, tiez som zirala ze len tak potichu... ja som hucala na celu nemocnicu...

normalne ma rodidla rozboleli, ked som to videla 😀

bambina
14. okt 2009

baby, ja som tiez pri porode velmi nekricala. a sla som bez epi.
to moj muz teraz riadne vrestal, ked si dali poliaci gol. zabudol, ze vedla spi mala. som ho skoro zabila

sabinazv
14. okt 2009

ja som tiez myslela, ze nebudem... ale to co prislo to som necakala... 😎

miavin
14. okt 2009

ahojte - darčeková téma - to ma baví - absolútne neviem, čo kúpiť.....a čochvíľa máme s manželom prvé výročie svadby - a nemám nápad, vianočné darčeky už tobôž nie
ste pozerali modré z neba???? normálne som pri tom pôrode plakala - ja som mala takých 180 stupnov - v opačnú stranu -nik o mňa nezakopol ☹

miavin
14. okt 2009

baby - tak čítam - to vám naozaj bábenká zaspávajú s takým krikom????? a len na rukách????

krpcek
14. okt 2009

ja som si konecne pozrela ako porod vyzera.

ale tiez som vrestala na celu nemocnicu. 😀 😀 😀

sabi myslim, ze ju nebolelo, lebo kasu mi ani nechcela papat a aj si grgla po papani.
zanu mne sa mala stale budi aj 8-10x za noc.

normalne zacinam rozmyslat, ze jej nedam napapat pokazde ako sa zobudi. jaaaaaj keby sa uz len jeden krat budila. 🙄

sabinazv
14. okt 2009

mia, chces na to vyrocie nieco romantikus?
vsak ak nie, tak si kupte nieco spolocne pre vas... 😉

ja som pri tom porode neplakala... ja som sa hambila aj za nu... ze ju toci telka v takej VECKOVEJ polohe a situacii 🙂

krpcek
14. okt 2009

fuuuj som sa nazrala jak prasa - boli ma brucho 🙄

miavin
14. okt 2009

sabi - ja som si poplakala - všetky tie zverstvá a tie bolesti mi prišli na rozum..... no hej , niečo romantikuš by sa hodilo, mamina mi navrhla tričká - pre mna, alexa a alexíka - s rovnakou fotkou - ale niečo ešte k tomu - čas sa kráti....raďte!!!

sabinazv
14. okt 2009

krpcek... tak tento porod bol nejaky zrychleny a zostrihany... takto to teda realne nevyzera 🙂
ale mozno aj hej... u tych stastnejsich 😅

bambina
14. okt 2009

inak co sa postavy tyka, ani ja nie som so sebou velmi spokojna. vahovo to je ako predtym, ale tie tvary... najhorsie na tom je, ze mi posledne velmi chuti sladke. musim s tym zacat nieco robit.
a darceky... ach jaj, musim zacat nad tym uvazovat. ja rada kupujem knihy, ale moja rodina nie je taka scitana ako ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre