• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
krpy, citam ze to mame rovnake.
15. okt 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som.

vsetkym dnesnym oslavencom prajeme vsetko NAJ! :dizzy_face:
15. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze vas mam, uz by som skakala z balkona. takto viem,ze v tom nie som sama :wink:
15. okt 2009 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nie si v tom sama. :wink: trpime spolu :wink: a este toto debilne pocasie do toho - cista depka :angry:
15. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vsimla,ze cim je starsia tym menej spi den-noc
15. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas snezilo a teraz prsi... fasa fasa...
15. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neodoslalo mi prispevok :angry: uz sa mi nechce vsetko odznova, tak len v skratke, Terezkam vsetko najlepsie a baby nebojte sa dat drobce k babkam, hlavne, ak oni su ochotne pomoct. budu vam chybat, ale na druhej strane chytite druhy dych. prvy krat tu bude o nervozite a telefonatoch, ci je vsetko o.k., ale potom ich tam aj sami zanesiete. viem o com hovorim :grinning:
15. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy vdaka.
inak haluz tyzdna. vcera som otvarala postarke branu (stale zvoni k nam lebo vie, ze som doma) a potom som si nasla oznamenie o ulozeni zasielky v schranke. ma islo porazit. asi sa jej nechcelo slapat na druhe poschodie a ja dnes musim utekat na postu. konecne dorazil fusak
15. okt 2009 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam problem ju dat mame, len neviem ako ju uspi, ked nekoji :sweat_smile:
15. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som hned dala. svokra by aj chcela. ale co z toho ked kojim
15. okt 2009 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kebyze tu byva moja mamina tak jej by som ju bezproblemov dala,ale svokre nieeeee.elaia bude asi lavacka vsetko chyta lavou rukou
15. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak to ja mam lepsiu story.

postarka zazvonila svokrovi, on sa s nou pri brane vykecaval a ked som isla von som si nasla oznamenie. . . . prislo mi nieco z roboty, co mi predtym kludne on preberal. (ale sme sa pohadali, a odvtedy ani nevylezie von, ked som na dvore ja) :grinning:
15. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas babky nefunguju... :unamused:
15. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som svokre nedala. sme tam boli v sobotu a ta by ju uz husacou pecienkou chcela krmit.
15. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-preco?
15. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi fusak je velky balik, take postarky nevlacia domov :wink:
15. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo maju starosti sami so sebou... mam ale segru, tej by som ho zverila neskor... ale ona sa furt niekde flaka, slobodna vies ako....
15. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no večer už bolo lepšie... len ten nepríjemný pocit a to počko to znásobuje... proste sa to nejako nakopilo... manžo pomáha veľmi, len Timko spí v noci biedne a mne sa už cez deň nedá oddýchnuť, takže únava robí svoje... aj sme si povedali, že sa budeme striedať cez deň pri ňom, ale to zase nebudeme spolu...inak to asi nepôjde :unamused: verím, že to zvládneme, dôležité je že to chceme a máme sa radi
15. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Dnes sa na to kašlem! :angry: Idem von,aj keby tanky padali.Ved tá moja žabka sa za 2 dni naučila žiť len na rukách! A ked tam nieje,tak spí... :frowning2:
15. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aspon ze sa mozte cez den pri nom striedat. moj robi rano o deviatej vypadne a vrati sa az vecer po siestej - takze som cely den sama ako prst. a v tomto pocasi sa ani nikam ist neda. :angry:
15. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tak strasne boli hlava,ze az vracat mi treba-to je asi migrena
15. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, ja som vcera isla aj v dazdi. a ked bolo najhorsie, tak som sa prechadzala pred obchodom pod strechou. tiez ju mam len na rukach, tak hoci som vymrzla aspon na chvilu som vypla
15. okt 2009 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu a kava by ti nepomohla?
15. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez cely den sama, no niekedy to je uz na psychiku. nehovorim o tom, ako vyzera moja domacnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera bola len v obchode, ale dnes asi na chvilu pojdeme . . . hoci malu davam spat aspon na terasu, ked sa neda ist von .. . . ale uz aj ja potebujem ist von.
15. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby aspon ten vietor nefukal.
15. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si dala,urobila este horsie z mojim zaludkom
15. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu tak nejaku tabletku? alebo si ist oddychnut.

aha co som nasla pre nas na zimu
http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Teutonia-Polarbear
15. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy-oddychnut?co to je?
15. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zanu to som niekde pocula. . . najdem v slovniku cudzich slov. :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok