Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
15. okt 2009

no inak mne pri marcelikovi velmi leti cas... pri petkovi som ratala hadam aj dni kolko ma a teraz nechapem , ze macinko uz ma cez pol roka. ja ho mam stale za babatinko, tak mi ani nepride cudne, ze este niektore veci nerobi, ktore uz napr. petik v jeho veku vedel 😅
no ideme sa babusit, pojdeme do skolky. sa mi nechce ani nos vystrcit, pojdeme autom. 😝

anib
15. okt 2009

aine, nany - naj by bolo ak schvalia ten rodicovsky do 2 rokov - vyuzit to do 4/2011 a potom druhe, ale ak by prislo aj skôr nevadilo by, ja by som bola za - keby sa podarilo tak okolo leta 2010 😉 co Vy nato kocky? pridate sa a zalozili by sme aj forum april 2011? 😀

aine04
15. okt 2009

anib my sme to tu uz raz so sabi planovali. ja som jednoznacne za, bodaj by sa aj zadarilo... tfuj, tfuj 😀

pikino
15. okt 2009

nam lekar zakazal, terez bude ste par rokov jedinacik

sabinazv
15. okt 2009

ja tiez ja tiez, len objednavam kalendare, tak nepisem, ale suhlasim 😅 😅

anib
15. okt 2009

no teda, to by bola parada,
inak baby, dnes sme boli na poradni , mala ma 7,390kg a dr vravela,ze ked len kojim, môzem pomaly zacat prikrmovat, zeleninkou a potom maskom, tak teda neviem, ci este pockat , ci uz zacat teda, lebo tato moja mala si pyta kazde 2 hod furt papat, celkovo 9x za den, a tie prikrmy by mali asi viac zasitit nie? 😒

sabinazv
15. okt 2009

trochu vela uctuu postovne... ze 2,60... nesklamali... ale nevadi, darecky sa robia

aine04
15. okt 2009

ano po prikrmovani by malo babo vydrzat dlhsie...

ozaj sabi, ako vam to islo? chutila danuskovi mrkvicka? fotky som videla a tvaril sa vselijako 😅

miavin
15. okt 2009

sabi - doplnala si album polrôčku???

korelka
15. okt 2009

anib, alex ma okolo 9kg, papa najneskor kazde 2 hod., uz aj prikrmy davam, kasicky, ale nejako to nepomaha - malokedy sa podari, ze vynechame jedno kojenie... 🙄

sabinazv
15. okt 2009

mia, kto tam chyba, v polrocnom albume? ja priebezne doplnam, ked zistim noveho polrociaka...

aine, no vela tomu nedal... mozno 2 lyzicky do seba dostal, ale tvaril sa ze bleee... aj ho natiahlo chudaka... skusim to urobit este redsie zajtra...

miavin
15. okt 2009

ja sa len pýtam ide urobiť kukuk 🙂

miavin
15. okt 2009

náááádherné sú naše miminkáááá

anib
15. okt 2009

sabi tak uz aj vy papate? nej recepty pls kde?
xx

anib
15. okt 2009

ayWAS Q

sabinazv
15. okt 2009

anib papame, lebo ze ma take riedke kako, tak nech ho mrkva trochu zapecie... no ale este nezapieklo 🙂)

aky recept by si chcela? mam fajny na medovu babovku... naozaj je vyborna, lepsiu som este nejedla 😎

anib
15. okt 2009

mmmmmmmmmmmymcfxmyžggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggcccsssssssssssssssssxxxxxxxxxxxxxxxxxxm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmn
w xwrs

anib
15. okt 2009

TOTO VAM MALA POSLALA POZDRAV 😀 TO HORE

sabinazv
15. okt 2009

dakujeme a tiez zdravime... a idem hadam spravit tu babovku, ked ju tolko pretriasame 😎

aine04
15. okt 2009

sabi no tak s maminkinym mlieckom sa mrkva neda porovnat, to je jasne 😉

zanulienka
15. okt 2009

spravim aj ja neskor tu babovku,nemam tolko medu,musim kupit

daanka85
15. okt 2009

ahojte, tak aj my spravime babovku... 😉 medu máme... včielky na záhradke... 😉

baby, mate sneh? boli ste už s drobcami von???

a riesili ste tu ešte tu indulonu do šušky??? 😒

ideme vás kuk... len s malou na rukách je to horsie....

daanka85
15. okt 2009

Sabi? mala prosba... nedas do albumu aprilove babatka , napr. 2. časť link na album polročniakov 😀 ??
dakujem 😉
neviem ako sa tam "rýchlo" dostat...

jankaaa
15. okt 2009

ahojte babulky akurat som sa vybrala ze si idem troska pocitat co ste popisali noooo ale drobec mi to zrusil uz je hore 🙂
tak dufam ze vecer sa tu konecne dostanem

romanakatka
15. okt 2009

ahoj holky, nálada už lepšia 🙂 Timík bol dnes zlatúšik, boli sme vonku v tej kose a spinkal TRI HODINY 😵 😵 😵

romanakatka
15. okt 2009

A mrkvička so zemiačikom nám strašne chutia, otvárame veľké ústočká 😵

Inak sa chcem spýtať, či keď dávate polievočku tak potom aj mliečko a koľko? Zatiaľ papáme len pár lyžičiek ale on by zjedol aj viac, len sa mu bojím toľko dať... a potom keď už bude papať väčšie dávky tak to mliečko úplne vynecháme? Ďakujem za rady, akosi som sa to zabudla spýtať dokyny

miavin
15. okt 2009

no nám minule spapal príkrm cca 200 ml - veľmi mu chutí domáca strava - mliečko dávame potom najskôr o 2 hodky

aine04
15. okt 2009

katka, ja som dlho este "dokojovala". zhruba mesiac. ale matusko bol mladsi ked sme zacali, bala som sa mu dat na obed plnu davku prikrmu. ale myslim ze ty mozes dat Timkovi toho prikrmu kludne viac, pokial mu chuti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre