Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

aine04
15. okt 2009

inak mas straaaaasne zlatunkeho drobca. krasny je. 😵 😵 😵

pikino
15. okt 2009

haaadajte kto dnes nechal tri hodiny kluce vo dverach zvonka. zanu mozem k tebe do klubu? 😀

dooscoby
15. okt 2009

ahojte kocky...ako spatne listujem tak nie som jedina co uz je chronicky nevyspana 😠 ...okrem toho ze sme chytili nadchu tak sa stale budime aj 5 krat za noc hrozu..spavala lepsie ked bola este uplne mimi.....ja som este zacala len zo zeleninkou a tej spapa tak 4 lyzicky max. cize kojime a kojime do zblbnutia hoc s touto rymou je to tak vseliak...uz som rozmyslala nad kasou na noc ale vraj ta moc nezabera...ake mate skusenosti

sabinazv
15. okt 2009

tak babovka napecena a skoro aj cela zjedena... sme sa do nej pustili - sme mali veceru 😝

dooscoby a co davas na nadchu malej? my sme mali pamycon a uz je po soploch... ale mal tiez strasne vela...

zanulienka
15. okt 2009

piki-vitaj 😀

daanka85
15. okt 2009

Miavin, dakujem veeelmi pekne za ten link... 😉

Sabi, takže chutná babovka? Ja som sa k nej ešte nedostala, no asi počkám na mužíka, na dalsi týžden príde, tak mu upečiem... On je na bábovky, najviac mu tá zo zakysankou chutí z Receptov zo života... Ale skusime 😉

No, baby, sme popozerali fotky s maminou v tom polročnom albume, tak som sa z nej smiala, bo každý drobec sa jej s tou našou podobal 😀 😀 😀
Ale vravím, že apríl (my skor marec) má svoje čaro 😉

Dooscoby, aj my sme mali Pamycon, no mne sa zdalo, že nám nepomohol, nám osobne pomohol až otrivin baby care- ampulky... A kaša aspoň kus pomohla na noc- viac ako MM...

A ináč s tým papaním, tak ja našej nemeriam kolko zeleninky poje na obed, ale jej chutí, dakedy ani zapiť nechce ☹
Kojím ju večer pred spaním, v noci ak sa zobudí, hned ráno ako sa prebudí, potom max. ešte raz... A cez den už pomenej... ☹ Ona nechce, ona chce jesť!! Výživku, jablčko, sem tám večer jej dám z obeda, alebo kašu urobíme...
Sa bojím, že prídem o mliečko, ked nechce cez den cicať... Mám jej merať príkrm? Existuje max davka??? 😒

DAKUJEM, a ako ste tu niektoré už písali, aj ja som veeelmi rada, že som tu a možem byť tu s vami...
Aj ked máme niekedy nejaku tu odmlku, kým sme u svokry a ani nevravím, že som prečítala vždy komplet všetko, ale som rada, že tu možem byť 😵

jankaaa
15. okt 2009

ahojte babenky vas precitat tak to teda ma clovek co robit 🙂

moj drobec je tiez taky mojkos maminkin tiez by sa stale nosil len na rukach nebavi ho byt ani v postielke ani pod hrazdou len na rukach alebo som ho skusila dat do choditka tak aj tam sa mu paci 🙂 nestiham niekedy nic lebo akonahle ho dam do postielky tak plac musim sa mu stale venovat

my sme zatial papali mrkvicku, zemiak, karfiol, brokolicu a od hipka karotka s jablkom...zatial mu celkom chuti tak uvidime co bude dalej.

mirip blahozelam a prajem vela zdravia a zanu tebe tiez vsetko dobre nech vam to v sobotu vyjde....

nas drobec zatial este sam nehopa ani sa neposuva len pretaca zatial....

dooscoby
15. okt 2009

sabinazv...tiez nam dala pamycon a odporucila kupit sinupret a este nam predpisala solmucol...dufam ze coskoro sa z toho vystrabime...juj idem kuk spravy a potom do hajan...uz chodim spat so sliepkami 😉 inac v noci nevstanem

jankaaa
15. okt 2009

co sa tyka postavy tak aj ja chcem novu hlavne prsia teraz to je katastrofa a este moje male ☹

a darceky na vianoce tak my sme sa dohodli ze medzi sebou si nebudeme kupovat len deturencom takze fajn...nasim som dala urobit kalendar 🙂

sabinazv
15. okt 2009

Dani, babovka je famoozna, naozaj... a to ja nie som babovkovy typ 🙂
ten pamycon zabral u nas az ku koncu... na ten 6-7 den 😎

u nas mrkva uspech nema... usta zavrete na zamok ked vida oranzovu 😎

ni.kolet
15. okt 2009

Ahojte. Pred 4 rokmi som sa vydávala. 🙂

miavin
15. okt 2009

nikolet - gratulujem k výročiu 😉
no ja som rada - náš drobec spapá naozaj všetko - dokonca mama robila ryžový nákyp s čučoriedkami - zmixovala - a zjedol aj to.....vývar s kolienkami - no ja keď som to ochutnala, dvíhal sa mi žalúdok, ale on fakt skoro všetko spapá, tak som rada...

pikino
15. okt 2009

ahojteeee pridala som nove fotky 🙂

kotol je uz opraveny huraaaa. kebyze neni konika tak je doteraz pokazeny. kamoska zo snaziliek mi poslala kontakt.
manzo bude musiet poopravit nazor o nasej sekte. 😀

nikolet gratulujem. 😉

zanu pekne dakujem. a vcera som zabudla vypnut plyn na sporaku. 😝

my mame na nadchu amycon, ambrobene, a physiomer a vysavame uz ma nastastie soplu menej. a pamycon je svina jaked som si ho davala tak mi velmi pomohol ale jeho vedlajsim ucinkom je uplna strata cuchu a chuti aspon na tri tyzdne. 😠

ok ideme spinkat, pekny vecer zajtra osm tu ako na koni. 😀

daanka85
15. okt 2009

Nikolet, všetko naj, hlavne veľa lááásky 😵 😵 😵

Chcela by som malej kupit penové puzzle... Som myslela, že kvoli tomu, ked sa po zemi vala, dek jedna sa mi zda tenke, ak jej dam paplon, tak sa jej tam ťažko pretáča ☹ Tak som chcela to penové puzzle dať...
Som kukala na nete a toto som našla...
http://www.alinka.sk/c/nebezpecny-vyrobok-penov...
Myslite, že to len tento druh? Ci??? ☹

miavin
15. okt 2009

dani - viacero puzzloch soika neodporúča - zakazuje.... ja som myslela, že aj tie čo máme my, ale chvalabohu nie.... treba to naštudovať

daanka85
15. okt 2009

Mia, prave som kukala do vaseho albumu... MAly je taký chutný 😵 😵 😵 šuhaj riadny už z neho 😉
A ty mas ake? Ak to neni tajne 😀 a mohli by sme si aj my také "požidit" 😀
Aj ja som malej kupila také čižmičky, len svetle kremove 🙂 A idim, že MAM cumlik mate... U nas len tento ide 😉

daanka85
15. okt 2009

Mia a odkedy ten váš fešak tak vo vani "pláva"??? AJ ja som rozmyšlala, ale som sa bala ešte...
Asi najvyšší čas začať 😉

miavin
15. okt 2009

Dani - no my sme kúpili v Dráčiku a v hračkárstve - ale značku nepamätám.... 😖
hej duduša od narodenia len MAM - iné ani bohovy - aj keď ešte pocucal také rovné od fisher price... ale už su mu malé...no rastú nám tie dietky ako z vody, nie???? pred rokom sme tu preberali, kto ma čo vo výbave už, kto bol na akom vyšetrení a čochvíľa sú tu vianoce, nový rok - apríl a naše dietky budú mať rôčik......

miavin
15. okt 2009

danka - no my sme začali s takým plávaním, čo nám zuzik odporučil a prezradil - vo vaničke - len sa tam už nezmestí - tak mu napúšťam trošku vody... a čľape sa sám - boli sme teraz u maminy - oni majú takú normálnu vaňu - aj sa pretočil - trošku sa zľakol, ale pohodička, ľúúúbi vodu a na budúci týždeň by som s ním chcela ísť na plaváreň, ak mi ostane auto doma

miavin
15. okt 2009

tak mesiac určite 😀

miavin
15. okt 2009

dani - ale tá vaša Emka je teda šikovnica a aká je krásna... aj v tom mamkinom pyžamku 😀 😀 😀 úžasne sa smejká.... super, a také papučky máme aj my, len sú asi veľké ešte..... 😀

daanka85
15. okt 2009

A ake plavanie od zuzik? TO ja akože kde som?? ☹

daanka85
15. okt 2009

Mia? nevies naaahodou kolko stalo to puzzle??? TO mate 2 balenia???

miavin
15. okt 2009

zuzik 25 mi dala nejaké tipy - ako plávať s bábätkom a ešte jedna kámoška čo chodila na kruzy, ale už nepláveme - len sa člape vo vodičke..... no obidva stáli cca 280 sk myslím.... a sú rozdielne - na jednom sú čísla - na druhom dynosauri

miavin
15. okt 2009

bože píšem jak mongol - jedno balenie cca 280 sk....

daanka85
15. okt 2009

Jasne mi došlo, aj tak dobra cena...
JA som včera v tescu kukala, no hruza des ceny... 480 sk a len 6 ich tam bolo 😠

daanka85
15. okt 2009

Mia? Ty si z KK? Dobre pamatam??? Kde chodite nakupovat oblečko???

miavin
15. okt 2009

Dani - áno z Kežmarku - no my máme veľa podedeného po našich krsniatkách a keď kupujem, tak body v polsku, pyžamká v tescu - a máme tu taký dobrý obchodík Leo - tam majú krááásne a kvalitné vecičky, len niekedy drahé... no a teraz uvažujem nad tou zavinovačkou zimnou do autosedačky.....

miavin
15. okt 2009

Dani - no ja som puzzle tu v KK kúpila jedny puzzle a druhé v PP v dráčikovi a bolo ich tam 10 ks......

daanka85
15. okt 2009

Sak u nas 2 obchody, ale drahe jak 😠
my tiež radi v tecsu nakupujeme... Minule, že do Popradu ideme... Ze lepsi vyber jak v KK v Tescu... Ale v PP ako vykradnute... a cestou spat v KK sme sa zastavili a sme tam nakupili, body, pyžamka, bundičku...
my tak vela autosedačkou nechodíme... Ak, tam jej overal... A dnes sme zdedili aj fusak, takže mame po problemoch, no jeden sme si taky flisovy aj objednali...
Musim do dračika zajst...
Ak budu dakedy v tescu vypredaje, daj vediet prileziem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre