Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
16. okt 2009

presne som toto vravela nadranom muzovi, ze sme pekne na hromadke 😀 ono je to sice krasne, ked ti deti funia do ucha, ale trochu nepohodlne 😅

dooscoby
16. okt 2009

baby uz vam deticky lozia...moja sa len pretaca zatial a zacina v lahu na chrbte dvihat hlavu a nohy ako keby sa chcela posadit..sama este nesedi a jedna doki nam odporucila nedavat ju sediet ale polohovat na brusko co najviac

sabinazv
16. okt 2009

petus, treba vacsiu postel... taku na pol izby - letisko 😅

ja tiez sa chystam vonku... ked drobec vstane... vcera sme fajne zmokli 😠

zuul, nas maly priberal kilo za mesiac a bez prikrmov... 😉

solen
16. okt 2009

Ahojte po dlhsom case.
Sabi to kojenie neskor uz nieje tak narocne, pretoze hlavna strava je uz ine, takze babo tolko nesaje. Tazka veta, ale dufam, ze chapes 😀 Ja uz teraz citim, ze mam nadbytok mlieka, kedze uz mame menej kojeni cez den, takze aj malicka sa rychlejsie naje a netaha o zivot 😉

Peti aj my sme ako tapakovci. Styria v jednej posteli 😀

dooscoby moja sa len odsuva po podlahe. Podla skusenosti so starsou sa takto budeme pohybovat dlhsie, pretoze nieje nutena lozit. Keby sme mali koberce, tak to je ine kafe.
A inak ja som ten pripad, ze po 6 hod po porode som isla domov z nemocky 😉 Kedze bol porod lahky, bez problemov, tak si to neviem vynachvalit 😉

elfi1
16. okt 2009

ahojte, my sme spinkali celkom dobre. vacsinou sa budime 2x, alebo len raz a potom az o pol siestej a uz sme hore. ale dlho nevydrzi, este sa mu drieme. len mame potom uz velky problem zaspat. to uz je boj

a uz sa hlasuje za zlaticko roka🙂
nasla som tam macikovu Ninku, tak som dala hlas.
ma mame len v najokatejsej kategorii. lebo maminka nevie riadne citat 😀 a do dvoch dalsich kategorii sme dali ine fotky a to mala byt len vzdy ta ista.
inak sranda ako niektory rodicia napchali do vsetkych kategorii deti a potom v smejkovi aj plackovi maju tu istu fotku a to uz sa tam potom predsa vobec nehodi

dooscoby
16. okt 2009

solen tak to si neviem predstavit....skor na druhy treti den by som sla ale nie par hodin po
mame doma tiez parkety ale ona taky lenivcek aj pretacat sa zacala cca. v 5 mesiacoch...nechavam to nanu
inac doky nam odporucila pit caj s medom a citronom 🙂 ...vraj cukor clovek potrebuje k zivotu

sabinazv
16. okt 2009

solen cavkooo 🙂

no uvidime ako sa rozje toto dite... ale tvoju ideu som pochopila 😎
A co robis s nadbytkom, odsavas?

Ja by som tiez brala, ze ak by bol druhy porod ok, tak hned domov... ucit ma uz nic nemusia a zeby ma nejak extra sledovali nemozem povedat...

sabinazv
16. okt 2009

dooscoby, ten caj mas pit ty, ci mala?

dooscoby
16. okt 2009

mala...davat dietatu v 6 mesiacoch citron juj med este ak v rodine nie je alergia mozno ...juj co lekar to iny nazor

solen
16. okt 2009

dooscoby to malickej med s citronom do caju?

sabi to som rada, ze chapes, niekedy mam problem sa vyjadrit 😀 Neodsavam, daj pokoj. V mrazaku mam polrocne zasoby, musim tie minat. Zatial je to OK, keby moc tlacilo, tak musim odsat ale radsej dam malej nech odpije 🙂

dooscoby
16. okt 2009

jojo a podla nej aj granulovane caje su okik..podla mna su hnusne sladke 😖 ...vraj nas tym tiez cpali a sme fit tak ja neviem...druhy den skusame taky sypany cajik ale nevie drzat a cucat flasku...je rozkosna ako sa s tym trapi

sabinazv
16. okt 2009

no tak to je napad, odporucit davat miminu med a citron - alergeny ako vysite... ta tvoja dokyna si moze s mojou ruku podat 🙂

bambina
16. okt 2009

ahojte.
vcera rano som plakala, dnes sa smejem.
Simonka sa zobudila asi 3x tak som sa vyspala do ruzova. a spali sme do 7.15 a teraz si dava svoju klasicku pol hodinku. tak kavickujem a citam.
vcera aj dorazil fusak, v najvacsom lejaku som isla na postu, no katastrofa. ale je super, velka spokojnost.
sabi, vdaka za tip.

sabinazv
16. okt 2009

asi ma akcie vo firme co vyraba granulovane caje... 😎
aj podla mna su otrasne sladke... ja sa budem snazit vyhybat cukru, aby dieta nebolo zavisle na cukre ako moj synovec ked bol maly... jeho jedina strava boli sladkosti... nic ine nechcel jest 😖

sabinazv
16. okt 2009

bambi a aky si si vybrala, farbu?

lebo ked som kukla aky ma ciky, tak nas je zasa iny... nemame snehuliaka na tej kozusinke... ale mame vysity vzor emitex v rohu na sustakovej ciernej casti... vyfotim ho potom a dam sem...

solen
16. okt 2009

sabi vidim ze sa viaceri cudujeme 😀 Teda ja niesom extra citliva co sa tyka prikrmovaciek ale co je vela to je vela 😕

Baby som zla mama. Moje dievky dostali tie granulovane caje a ja som jednu krabicu vyzrala. Len tak nasucho. 😅 😎 😀

bambina
16. okt 2009

aj ja sa chcem co najviac vyhybat sladkostiam a cukru. ani mne a braskovi nasi nekupovali vela sladkosti. len sa mi velakrat nepaci ako cudzi vynukuju. uz teraz by jej dali hocico olizat. ja som to nikomu nerobila, viem, ze na tieto veci su rodicia. a ked kupujem detom darceky, snazim sa uzitocne veci napr. farbicky, knihy...

sabinazv
16. okt 2009

solen, to aj mne chuti... aj granku a sumienky mam rada v sypkom stave 😎

moje dieta je srandovne... tam dam ho pod hrazdu, pohra sa... zaspi, ale drzi sa hracky ako v autobuse cely cas... nepusti ani za nic 😀

solen
16. okt 2009

sabi mozno sa mu sniva, ze cestuje v MHD 😀

sabinazv
16. okt 2009

hej, to moze snivat... realne este necestoval 🙂

bambina
16. okt 2009

solen, to ti chutilo 😀

dooscoby
16. okt 2009

solen aj mne chutia tie granulovane caje mame feniklovy ale jem ho len ja mnami mna 🙂 ...ale odporucam leros sypany bylinkovy na priedusky je chutny aj vonavy

sabinazv....a to nehovorim este o propagacii johnson vyrobkov..vraj nato su najvacsie alergie...pouzivate ich dakto a aku mate skusenost

juj som zla mama malu mam v lehatku a cumi do telky 😀 a strasne sa jej to paci...na zimu sme kupili v mothercare tu v ba overal ale neznasa ho ...reve ako tur ked ideme vonka a zistila som ze malokory nam sadne...dlhy trup a kratke ruky 🙂

solen
16. okt 2009

sabi najvyssi cas ho zobrat 😀

bambi ja ziadnemu decku nedam nic bez povolenia rodicov. V dnesnej dobe alergii nikdy nevies, co taky cukrik moze narobit.

solen
16. okt 2009

bambi joooj a ako. Normalne sa musim ovladat, aby som sa nepustila do dalsej 😀 Ale ako vidim niesom sama 😉

dooscoby
16. okt 2009

sabinazv...to zavidim...moj krpcek zaspi bud na ciciku alebo s dudlom...momentalne tu skreci z lehatka 😝 ...tym detom sa stale daco sniva...nasa minule zaspala na nosiku a ked som ju otocila dudlik mala v tlaceni v polke ocka 😝 som sa zlakla ci este dycha

sabinazv
16. okt 2009

ja nepouzivam pre maleho ziadnu kozmetiku.. akurat detske mydlo do kupela a krem na ritku proti zapareninam... ja mam teoriu cim menej, tym lepsie...

dooscoby, pridala fotku - chvalim 🙂
a prihod aj drobca do albumu, prihodim ju aj do toho polrocneho potom ...

dooscoby
16. okt 2009

ja som zavisla na granulovanych cajoch..piskotoch a vyzivach...taky sunarek ovocny je mnamka 😉

bambina
16. okt 2009

sabi, nezaregistrovala som aky ma ciky, ale podla opisu mame asi rovnaky. farba cierna/lila a je tam snehuliak. strasne krasny a hodi sa k nasmu sivemu kociaru 🙂

solen, sumienky som milovala, furt som mala cerveny jazyk, ale tie caje som este neskusala 🙂

dooscoby
16. okt 2009

ako vytvorim album

bambina
16. okt 2009

inak ked pridavate foto do albumu polrocne babatka, mi to velmi pripomina ako sme postupne rodili a prihadzovali do to tabulky. nas ten polrocik este len caka.

sabi, kolko lyziciek mrkvy davas malemu? pridavas postupne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre