Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

komisakpd
16. okt 2009

tak s malym uz su doma..mame kvakpy nasivin, fenistil, sirup mukosolvan..antibiotika dobrat..cize denne do neho dame:
3xATB, 2x3biogaia, celasko, Bkomplex, vigantol,a este fenistil, nasivin a mukosolvan..uz len si to vsetko zapamatam a nezabudnut podat pravy liek v pravy cas..

beadz
16. okt 2009

elfi, citim aj horne trochu ze idu a aj spodny, ale nie hned vedla tych co ma, ale ob jeden.
komi, tak mate toho fakt dost. nech je cim skor zdravucky

petkapo
16. okt 2009

Ahojte!

Komi 😒 Drzim palce Maximkovi, nech to rychlo prekona! A aj tebe aby si to zvladla s nim!

My mame dnes mimoriadne uplakany den. Nevie to moje dietko nijako raz zaspat, takze ho najprv 30 minut vlacim na rukach a on potom 15 minut spi ☹ Uz si chrbat necitim....

beadz
16. okt 2009

tak ja som ho teraz konecne uspala. uvidime do kedy mu to vydrzi.

petkapo
16. okt 2009

Bea - ty si pisala o hojdacke z kiky? Dobre si pamatam? Mozes dat nejake blizsie info o nej?

beadz
16. okt 2009

petka, ano ja som pisala. a co by si chcela vediet ? zatial ju nemame doma, az pod stromcek ju dostaneme. ale cosi pamatam...

petkapo
16. okt 2009

Je to taka ta hojdacka co sa zavesi medzi dvere a je ako keby na gumicke? Ze babatko v nej kvazi visi v takom ''miesku'' a odraza sa nozkami od zeme alebo ta klasicka - ktora sa hupe dopredu a dozadu a babatko na nej klasicky sedi?

beadz
16. okt 2009

nie je to ta klasicka, ale sedi v nom babo v takom ako pises "miesku". myslim ze to je plastove. a hupe sa to 360 st. stale nieco vyse 50 eur.

petkapo
16. okt 2009

Super 🙂 Dakujem za info. Taku som hladala - chcem drobcovi kupit na Vianoce. Aspon budem mat dovod ist do KE a obzrat sa v McDonalde 🙂)) Sa tesim,jupiiiii 🙂))))

daanka85
16. okt 2009

Ahojte, ste tu toho zase popisali... Ani nemam cas citat...
Male dnes dava "kvapky".. Neviem prist na to, co jej je... zeby zubky uz??? Uz 2 týždne sa ,i zda, že dasienka zbulnateli...
Doobedu pospala len hodinku... Ani sediet, ani ležať, ani spať, ani spievať, ani jesť- cicu jej tiskam, bo dajak nechce a ako budem do 1,5 roka kojiť, ked nebude tahat 😀 😀 😀
Ale nie, uz som jej aj navarila, ale už bola taka nespokojna, že som ju skusila dat do postielky a zahajala... Tak aspon snad hodinku dve sa jej podari... Ja na posteli vstky komplet veci zo skrin som vyhadzala-uz vcera daco, ked sa uz to počko "pošalelo"... Tak snad dnes si to dokoncím...Letne von, zimne dnu 😀
No, dajak sa mrvi...Idem kuk.. zatial pa 😉

beadz
16. okt 2009

petka, niet zac. dufam ze ju este maju, lebo my sme ju kupovali uz asi pred mesiacom

jankaaa
16. okt 2009

babenky dakujeme za gratulacie 🙂

ja uz mam navarene,upratane drobec pred chvilou zaspal tak dufam ze aspon hodinu pospi uvidime...

komi tak len nech ste rychlo v poriadku...chudacik drobcek....

nany100
16. okt 2009

ahojte babule, ja som vo vyhnanstve u našich, manžel zatepľuje a obkladá balkón, tak sme ušli do teplúčka...ale po ceste mi v aute zaspala a keď som ju u našich vybrala z vajíčka a chcela vyzliecť, tak sa prebrala a celé doobedie bola hore...konečne som ju násilím za veľkého vresku pred hodinou uložila, juj ale som už bola napálenáá...no našťastie teraz spinká, nikto nie je doma, tak tu má kľud 😉

ste sa niektorá pýtali na kozmetiku Johnson...my používame aj do kúpeľa, aj mliečko po kúpeli a krémik na tvár a som spokojná...pekne vonia a má jemnučkú kožičku z toho...keď som ju umývala len mydielkom bola vysušená ako pergamen 😖 ...asi bude mať po mne citlivú pokožku, potrebuje mastiť 😉 ...no baba sa nezaprie 😀

idem pridať fotky mojej polročiačky 😉

nany100
16. okt 2009

ozaj a kupovali sme včera malej k polrôčiku penové puzzle v Dráčiku...stáli 7 EUR a keď máte kartu Dráčika, tak 6,50 EUR...je ich 10ks, takých väčších a sú tam čísla od 0 do 9...maličkej sa veľmi páčia...mali aj také menšie, bolo ich viac kusov, ale mne sa viac páčili tieto veľké 😉

komisakpd
16. okt 2009

a aby som nezabudla k tomu je uplakany a nervozny..nechcespat a je zamamkany..

mame my ale stastie 😀

sabinazv
16. okt 2009

a sme tu, boli sme spaciren vonku a danko ma za sebou aj mrkvu... dostala som do neho viac ako minule,ale potom pil mlieko, akoby nic nejedol 😅

komis, panecku.... to mate strasne vela liekov 😒

sabinazv
16. okt 2009

a kdeze mame nasu nevesticku? 😎

nany100
16. okt 2009

komis, rýchlo sa uzdravte, držíme palce a blahoželáme k pol rôčku 😉
aj jankinmu jakubkovi

aj som rozmýšľala, že keď už mala včera pol rôčka, či začať mrkvičkovať, ale počkáme do utorka na poradňu a uvidíme...veď viac-menej mám naštudované, tak môžeme ísť na to, ale nech nám to pani doktorka odobrí 😉

inak dankaa, tú indulonu do šušulky kto dáva??? ja by som to ani sebe nedala, nie to ešte maličkej babuľke...veď tam je prirodzené ph a každý zásah by mohol viesť k nejakému zápalu...to som fakt ešte nepočula a isto by som to nerobila

zanulienka
16. okt 2009

TU SOM 😀

miavin
16. okt 2009

zanu - ako sa cítiš pred svadbou?

ivetka5
16. okt 2009

Ahojte, dlho som tu nenakukla,a akosi nestíham, keď aj škola🙂 Chceli sme popriať všetko naj k polrôčku detičkám🙂))

elfi1
16. okt 2009

bea - presne, aj mne sa zda akoby mu dole isli tie trojky - drakulovske 😀 . ale to neviem, ci tak moze. to by bol srandovny. a uz ozaj hotovy upir. uz teraz je jak mala pirana, len sa hadze po nas a rovno sa zakusne

my mame tiez fusak Emitex kraaaasny tmavomodry s bledomodrym. som spokojna, je mu tam teplucko. len neviem, ci ozaj vydrzi do 3 rokov. som myslela, ze mu bude teraz stacit ta mensia cast a figu. musela som dat aj spodok, co som ho nevedela zapnut - nohy natrepane tam mal.
inak ja neviem, co mu budem obliekat v zime, ked uz teraz je vo fusaku a uz mal aj zimnu bundu. ja som hrozna zmrzlina a tak babucham aj jeho aby mu bolo nu nu nu - teplucko 😀

krpcek
16. okt 2009

ahojte, tak sme spat doma. . . .som bola doobeda u mami, potom hodinu aj pol vonku, lebo malej sa dobre spalo. teraz jej varim zeleninovu polievocku a ona krici v postielke na kolotoc. 😀 😀 😀

elfi ja malej teraz obliekam, body, pancuchy zimny overal a jeseny fusak. . . este nie je tak hrozivo zima, aby som davala aj zimnu vlozky do fusaku.

sabi inak ti poviem, ze dnes som uz aj rukavice mala pri kocikovani a vazne uvazujem nad tym mufim, co som sem vcera hodila.

elfi1
16. okt 2009

tak ja mam len tento jeden zimny fusak. a az dnes mi prisiel overal co som z MMB obiednala, ale ten mu je este velky. mne by sa pacila taka prechodna bundicka, co neprefuka. lebo mam len 2 zimne.
tak ja obliekam body, tenky svetrik a hrubsi svetrik, alebo tu zimnu bundu, pancuchy a teplejsie nohavicky - teplacky.

a dnes mi prisli aj super zateplene menzestracky na tracky - vlastne take dupackoidne to je - len bez spodnych noziciek .

krpcek
16. okt 2009

aj malej je ten zimny overal este velky - ale aspon ma schovane aj rucicky a nozicky. 🙂

zanulienka
16. okt 2009

mia-ved teraz si cely ten cirkus len zopakujeme pred 85 ludmi 😅

sabinazv
16. okt 2009

zanu, tak na teba budem zajtra mysliet... riadne pofot vsetko a potom hodis k tomu komentar 😉

ked sme pri tom foto... dnes som sla cela nadsena do fotolabu po fotky... a o 10 min som ich vracala nazad, reklamacia... vobec neboli kvalitne... normalne objekt co je blizsie je ostry a pozadie zrnite... baba sa so mnou hadala, ze to mam tak odfotene, reku jasne, mam doma zrnitu stenu... a ja fotim digitalnou zrkadlovkou s vysokym rozlisenim, tak nech mi nevyprava, ze to mam zle odfotene... tapa, nedala som si prvy krat v zivote robit fotky... vraj este nemali reklamaciu... nuz niekto je mozno menej narocny a vykaslal by sa na to, ale ja chcem pekne fotky... a toto mala byt premium kvalita !!! no a ja som u nich uz 2x reklamovala fotky... predtym som ten obraz reklamovala... Chvalia sa spickovym laboratoriom, ktore je plneautomatizovane... ale teda nemaju sa velmi cim...
Cize s fotolabom koncim a uz im nebudem robit ani na tomto mieste reklamu, howk 😀

komisakpd
16. okt 2009

zanu aj my budeme na teba mysliet..pozehnany cas prajeme

beadz
16. okt 2009

dievcata, viem ze to je veeeeelmi skoro, ale teraz to mam, tak to dam a az chcete tak si to ulozte...
Recept na domácu "EKO plastelínu"
15 dkg hladkej múky

7,5 dkg soli,

300 ml teplej vody - v nej rozmiešajte trochu potravinárskeho farbiva

1 lyžica oleja a 2 lyžice octu

1.Do teflónového hrnca dajte sypkú zmes, potom vmiešajte mokrú zmes, všetko pomaly miešajte na miernom ohni pokiaľ sa neprestane hmota lepiť na varechu a vyzerá ako plastelína. JE NUTNÉ NECHAŤ PLASTELÍNU NA SPORÁKU DO ÚPLNÉHO ZHUSTNUTIA, LEPÍ SA NA VARECHU A vlastne nedá sa už miešať. (Ak by ste skončili skôr, tak sa Vám po vychladnutí bude lepiť na prsty.)
2. Necháme vychladnúť a poriadne vypracujeme. Z damého množstva je možné urobiť aj dve farby.
3. Uchovávajte v chladničke buď v igelite, plastovej fólii alebo plastovej nádobe..
Krásne modelovanie 🙂)).

beadz
16. okt 2009

a chcela by som vas poprosit, co som vam posielala tie nepecene kolaciky milion stran, mate to este niektora ? neviem to najst, mozte mi to poslat ? dziak@extel.sk
diiiiiikes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre