• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
elfi, to nemusi byt od cokolady. my sme to tiez mali, simona zapekala mrkva, ale poradili mi slivkovu kasu od nestle a homeopatika. a super to pomohlo.
ale puci sa niekedy aj teraz, je to ine ked uz musi pouzivat ritku a nie len pustit riedke kako.
18. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola aj krvicka bea? nechce sa mi utekat k dr. ked viem z coho to je. ja som mala ten isty problem ako decko
a tu slivkovu kasu pozriem. ja mam doma same ryzove a to akurat este viac zapeka. mrkvu sme vcera napr. nemali, ale ano, ta tiez zapeka
a homeo ake?
18. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz mal aj krvicku, trolinku. ale to sa pucil asi pol hodky a hrozne aj plakal pri tom. a homeo sa vola alumina. 10 guliciek nechat rozpustit a pocas dna to podavat.
18. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky bei.

ideme sa kupat a dufam, ze rychlo aj spat
18. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze ti to pomoze. papa
18. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

zanu blahozelam a prajem vela stastia :slight_smile:
nas drobce este sam nehopka :frowning2: ale som pozerala foto no niektore deturence tak krasne hopkaju same
18. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zanu, tak sa tesim ze svadba vysla podla predstav, na fotky sa tesime moc :wink:

rozoberali ste kako...tak Danko ide s jesenou, zo zelenej bola zlta, teraz je taka oranzovozlta (z mrkvy), no je to zaujimave vzdy... a denne priemerne 3x ... :sunglasses:
18. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hops... som sa zabudla prehlasit :confused:
18. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.
zanu, gratulujeme.

Mame prvy zub, tak sa tesim.

To mu pojde aj ten vedla?
18. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorvi dankovi asi tyzden po prvom vysiel aj druhy... ale gratulujem selme malej :wink:
18. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zanu - srdečnááá gratulácia k svadbe - nech sa vám darí minimálne tak ako doteraz - veľa lásky hlavne, zdravíčka a radosť z detičiek. hrooooozne somm zvedavá na fotky - teším sa. Elaia je šikovnica, keď to tak ukážkovo zvládla - je to super....
18. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo on uz ho ma vonku, ale stale je nervozny, tak ci sa tam este nieco nedeje.
18. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia a za kolko ste tu autosedacku ultimax kupili? lebo prave ju pozeram, ze sa da dat aj v protismere jazdy a pozdava sa mi...
18. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... zanu...jeeej...tesim sa s vami, ze to dopadlo super...zite si stastne..lubte sa stale viac a viac... :wink:
18. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby kuknite nevesticku zanu u mna v albume aprilove babetka 2.cast... friskom, kym to nevymazu admini :wink:
18. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej stihla som to. kraaaasna nevesta. :wink:
18. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,pekna nevesticka :wink:
18. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skovi, gratulujeme k prvemu zubceku. nasmu prve dva vysli skoro bez zaplakania, len viacej slintal a do vsetkeho kusal ale teraz je to na slucku. taky je nervozny ze az.
18. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som stihla... :wink:
kraaaaaasna nevesticka zanu... :wink:
18. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som pridala dalsie,tak kuk
18. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...

jejda mrk aprílové bábätká a tam zanu :slight_smile: zlatá nevesta a družičky, gratulujeme :dizzy_face:
18. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este zubky nemame...ale uz je mrzutejsia moja ninuska...
aj v noci sa castejsie budi...chce ma mat pri sebe...bud jej dam cumel alebo cicu a spinka dalej...tak neviem z coho, ci to bude to budenie u polrocnych deticiek...zubky nevidiet...

sedkat vydrzi asi minutku pekne, ale potom sa zvali ako taky klatik... :grinning: nedavam ju velmi sediet...len tak trosku...

ale toci sa na brusku ako vrtulka...dviha ritku...na 4 sa jej trosku podari, ale cuva... :grinning: podarena je...
18. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dalsie... :sweat_smile:
18. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kazda pidavate fotky, tak aj ja :wink:
18. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zanu, cica, ty si to tam riadne roztocila. chvaaaaalim
18. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thuj thuj zanu...kočanda...vám to sekne s drahým :grinning: tak ešte sto rokov to tak pekne potiahnite :sunglasses:
18. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei...noo zajtra necvičíme...aj som rozmýšlala či ísť..lebo Maximkovi sa včera spustili sople...tak to vyriešili za mňa
18. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svadba ako sa patri... dufam ze aj bitka bola :grinning:
18. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninna, mna to velmi netesi. uz druhy krat :angry: . ale uz mam nahradny program. idem zajtra kupovat vianocne darceky.
a vecer ideme na ukazkovu hodinu anglictiny pre babetka. tak som veeeelice zvedava.
18. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bitka bohuzial nebola :astonished:
18. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok