• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
kaitka...aj ja už čakám na chodák...už je objednaný...tak dúfam, že tento týždeň dôjde...lebo aj s fusakom má prísť...no našťastie hlásia oteplenie...
18. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato ho dnes dal do takých popruhov na učenie chodenia...majú také ako keby gaťuše...a nemusí sa tak ohýbať chrbát...a hojdal malého pred zrkadlom...noo to vam bolo smiešne...sa malý chechtal o dušu...
18. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solen, ja som tie stolicky pozerala este ked som bola tehu, potom som na to zabudla, a uz sme kupili v madarsku, takze v buducom zivote...
18. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamule tak ja sa lúčim...už sa mi oči zatvárajú...prajem dobrú a pokojnú nôcku...nech sa dobre vyspíme do nového týždňa :dizzy_face:
a ja som tu sama, co nechcem chodak ?
dobru ninna, ja cakam este na particku a potom pojdem aj ja do hajan.
18. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solen, ja som hlavne pozerala tu postielku ich. perfektnaaaaa
18. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea niesi. U nas to nebolo nutne, tak sa zaobideme bez neho aj teraz.

nina dobru.

Ten detsky smiech je balzam na dusu. :slight_smile:
18. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea hej, postielka je super, akurat ze za tie prachy jej kupim ojazdene auto :grinning:
18. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea aj ja sa pridavam - nebudeme mat chodat. doktorka nam ho "zakazala", ze je to na nas, ale ona to nedoporucuje. My mame vsade koberce tak aj tak by sa asi len prekacoval na zem
18. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
solen, no ved to, ze to stoji neskutocne prachy :frowning2: . ale tie detske izby vyzeraju spickovo.
adya, my mame koberec len v obyvacke, ale aj tak nechcem. ved ked ma zacat chodit, zacne aj bez toho. akurat je to dobre mozno na to, ze by som ho nemusela stale strazit ked prave nie som s nim v izbe. takto odbehujem kazdu chvilu a neurobim poriadne ani tuk.
18. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas je taky isty, neznasa ked je v miestnosti sam a my sme spolu inde. Zacne vykrikovat a koniec....kde su tie casy ked sa napapal a spal :slight_smile: Ked som sama doma tak ho mam stale v kuchyni v lehatku alebo na podlozke na zemi vzdy tak aby mi videl do tvare, lebo ked ho mam za chrbtom tak sa mu to nepaci a vresti tak, ze musim zatvarat okna, lebo si ludia mozu mysliet, ze ho bijeme :wink:
18. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymyselnici su to. ja porobim ked mala spi, pripadne ju mam vzdy pri sebe na zemi alebo na kuchynskej linke v lehatku. Ale povacsine jej robi aupairku ta starsia. Sice musim jednym ockom dohliadat ale super sa spolu zabavia.
18. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata lucim sa, dobru noc.
18. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, aby som pri ranajkach o piatej bola fit :slight_smile: dobru
18. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru kocky. ja dopozeram particku a padam tiez
18. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
tak dnes bola noc nanic, Marcel si o pol druhej zmyslel, ze je hladny a potom sa chcel hrat :rolling_eyes: zato teraz je vysmiaty ako leco.
idem s nim dnes k dr., ma na lickach nejaky skaredy ekzem. :unamused:
my choditko mame, ale nejako sa stale neponahlam ho vytiahnut. pamatam, ze petko uz pobehoval v jeho veku v nom, ale teraz ma to vobc nelaka. nechavam vsetko na neho, ked sa bude citit, ze chce stat alebo behat, zacne aj tak. ale myslim, ze ho vyuzijeme, len asi neskor.
solen, tvoja starsia je dobra au-pair, aj Petik by bol, ale z Marceliho sa stava maly vyryvac, akonahle pride Petko k nemu, tak ho zacne sklbat, stipat a Petko sa nazuri a je po bratskej laske :sweat_smile: Nemozu byt spolu pri sebe, lebo Marcel hned utoci :grinning:
zanu, krasna nevesta si bola! este raz blahozelam :slight_smile:
19. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

tak marcelko je takyto maly vyryvac? to je zlate :sweat_smile:
Nuz vydobyja si miesto na zemi :wink:

Solen, ta stolicka sa mi paci... hlavne ze zabera tak malo miesto, wooow... ale na SK ju asi nezozeniem, ci?
Lebo nejak som ju nenasla nikde... :unamused:
19. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,ta posledna foto je moja svokra :angry: .k jazyku ja z malou kecam po madarsky-slovensky,manzo-rodina po baskitsky,kamosky a ostatny ludia-spanielsky-chaos :sweat_smile:
19. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-my mame taku stolicku v ikea a ked ju mame tu tak aj na svk musi byt
19. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu stoke? vraj ju maju v kike... hladam... este som ju nenasla... len take podobne... aku je aj tuto vpravo reklama na MK
19. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasla som ju v kike za 169 euro... to je veeela :fearful:
19. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-vsetko drevene je drahe
19. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám 20 min. tak som prišla trošku zrelaxovať :wink:
19. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://detskahracka.sk/-c-58_77_79.html tato podobna stoji o 100 menej :sunglasses:
19. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, tak veselica bola riadna... splnila všetky očakávania? Ešte raz gratulujeme a tfuj, tfuj, tfuj, nech Vám to takto krásne spolu svedčí ešte aspoň sto rokov :wink: :sweat_smile:
19. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo katka... maly hadze 20 min spanok? aj Danko dnes kratko spal... teraz sa zliepa po hrazde... snazi sa na nu vyliezt ci co :sweat_smile:
19. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seva sabi, no veru, myslím, že ma ani dnes neprekvapí :grinning: tiež sa vieme zliepať po hrazdičke... a... nesklamal... dokonca sa interval skracuje....
19. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate aku stolicku katka, kupili ste v polsku ked ste boli?

uz je hore? :sunglasses:
19. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru už vstal... šupla som ho pod hrazdičku tak som zvedavá koľko vydrží...

stoličku sme zatiaľ nekupovali.... a možno ani nebudeme ... asi zdedíme, myslím že si na to obdobie vystačíme aj s takou, no uvidíme ešte...

Inak náš krpec ako sme začali dávať zeleninku kakoší po každom papaní :confused: a mrkva vraj zapeká... :rolling_eyes: a posledne má taký hlúpy zvyk, že keď je na brušku búcha hlavičkou o posteľ :rolling_eyes:
19. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok