Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
20. okt 2009

baby, tak mi napadlo - nemohli by sme si navzajom zahlasovat za nase deticky o zlaticko roka? len tak mi napadlo... 😵

romanakatka
20. okt 2009

tak dnes ste sa rozhodli provokovať so spaním??? Naša noc zase úbohá, od šiestej sme definitívne hore a cez deň sme to tiež nedobehli, spal 2x po 30minút 😖 sme sa teraz okúpali a dúfam, že zaspí a pozriem si v kľude ordináciu 😝

miavin
20. okt 2009

no ja som musela kúpať už o 6-tej, lebo sme zle rozplánovali spánok a od tej 7 spí.....
korelka - no môžme, ja som posielala takú krásnu fotku - a nevyšlo to, tak som na skúšku poslala takú o ničom a som čítala, že len jednu môžeš dať... no idem mrknúť.... zahlasujeme....

anib
20. okt 2009

ahojte, nikol ja len MM a este som tiez nedostala 🙂 , sabi dufam,ze do jula dostanem 😀 😀 😀
nasa noc, mala vcera papala len 8x, a nie 9, takze v noci sme boli hore 0,40 aj 3,40 a potom 5,40 a spali sme do 7,20
2x som skusila dat zemiacik s MM, pekne papala - chutilo, ale este nejdem vymyslat, pockam este 1 mesiac
my sme kupili autosedacku Chicco Proxima a som spokojna, akurat tu vlozku sme uz dali von,lebo v tom uz bolo Bianke tesno
a este nie sme ockovani, mame do bud.tyz 1x za den Framykoin masticku potierat pliecko a prist na kontrolu,tak sa uvidi 😒
tot novinky

petusko
autor
20. okt 2009

ahojte 🙂
hlasim, ze Holtov krem je zazrak 😀 smrdi ako fras, ale zabera takmer okamzite. Marceli uz spi, som velmi zvedava na dnesnu noc, ale radsej sa chystam, ze zase budeme hore. ale nachystala som vodu do termosky a zarobim mu mliecko hned ako sa zacne mrvit, mozno sa tak nepreberie. rano napisem, kto z koho 😅
dobru noc vsetkym babatkam aj maminkam 🙂

elfi1
20. okt 2009

zienky a v akych kategoriach mate drobcekov a na ktorej strane? my sme v najokatejsom na 7. ale tiez je tam taka narychlo poslana a potom som nasla kooopu este lepsich a okatejsich

miavin
20. okt 2009

elfi my sme v najmilších - ale netuším kde...idem hneď zahlasovať

miavin
20. okt 2009

elfi - už som hlasovala 😀

bambina
20. okt 2009

ahojte.
tak aj my už druhý deň mrkvičkujeme. zatiaľ len tak málinko, testuje nové chute 🙂

elfi1
20. okt 2009

dakujeme 😀
potom zadaj suradnice, nech aj ja mozem zahlasovat 😀

romanakatka
20. okt 2009

my sme to zlatíčko nakoniec neriešili... aj tak neverím takýmto súťažiam (o niektorých viem veľmi dobre ako fungujú 😠 ) takže by sme sa asi naklikali... ale Vám všetkým klikneme ak chcete, tak dajte strany 😉

No iné som chcela... krpec zaspal nakoniec pred hodinkou no on má taký ľahký spánok... keď ho idem skontrolovať tak vidím, že mu behajú očká a stále sa prehadzuje... to aj Vaše zlatíčka takto spávajú?

miavin
20. okt 2009

hmmm my sme na 41 strane,
elfi - ale vy už máte fajne hlasov.....
bambi - tak prajem dobré chúťky, nech Simonke šmakuje

bambina
20. okt 2009

mia, dakujeme. no som sa nasmiala ako sa pri tom tvarila. a po mrkve sa tesila na mlieko
😉

a konecne sa mi podarilo aj nieco teple navarit na veceru. ja vas tu niektore tak obdivujem. mala na mne visi ako privesok a za cely den mam niekedy problem si aj zuby umyt🙂

som si dala zavazok, ze musim lepsie zvladat domace prace.

elfi1
20. okt 2009

mia - mate hlas
no moja teta klika kazdu hodku a my tiez,ked sme na nete. ale tiez tomu moc neverim a navyse mna ani tie ceny nijako neoslovili. celkovo by sme urcite nevyhrali a len tie vstupy su nam dost nanic. a ani by sa mi nechcelo kvoli tomu trepat do Popradu, ci kde to je.

skor by som sa potesila uverejneniu v casaku. musime este poslat niekedy do Mama a ja. minule to nevyslo, teraz som nestihla poslat, ale budemeste skusat. to by sme potom malemu odlozili.

bambina
20. okt 2009

inak dnes som po 6 mesiacoch neodolala a dala som si mandarinku. dufam, ze to malej nic neurobi. vy uz papate aj taketo ovocie?

elfi1
20. okt 2009

pridala som foto toho albumu, co som spominala, ze robime drobcovi

petusko
autor
21. okt 2009

dobre rano, zase otvaram? 😕 🙂
takze moj moj plan vysiel, Marceli sa sice zobudil ako hodinky presne o pol druhej, ale rychlo som zarobila mliecko a dala mu papat, takze zjedol a spali sme dalej do siestej, zase sa najedol a podriemali sme vsetci este do pol osmej. 🙂
idem si urobit kavu, ranajky nam nachystam a vymyslim co na obed...

miavin
21. okt 2009

dobré ránko
petusko - my sme už boli o 7 hore.... ale sa mi nechcelo surfovať....
elfi - treba dávať pozor, lebo som tam niekde zaregistrovala, že z jedného pc len jeden hlas...? dačo také? aby nevyradili zo súťaže.... či to môžem každú hodinu? mne tiež nejde o ceny a duplom potom čo sa nám podarila taká obyčajná fotka.... som chcela inú
no my sme spali ako vždy - o polnoci čajík o pol 3 mliečko - hore bol o 6.15.... do 7 sme ležali a nervačili 😀

korelka
21. okt 2009

ahojte! tak my sme tu... 😵 😵 😵

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

bambina
21. okt 2009

dobre ranko.
korelka, poslala som hlas 😉

inak, mne je tazko vyberat, vsetky babenka su rozkosne 🙂

bambina
21. okt 2009

maminky, mozem uz cvicit brusaky ked kojim ;)
musim nieco so sebou...

bambina
21. okt 2009

maminky, ktore ste z Presova. aj tu je mozne chodit plavat s babatkami?

sabinazv
21. okt 2009

bre ranko, a my sme tady http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&... ten jeden hlas je odo mna 😀
a vam vsetkym co som nasla som poslala... myslim ze vyhra negrozi... a ani za to nestoji 😉

bambi, jasne brusaky mozes v pohode...

sabinazv
21. okt 2009

elfi super foto 😉

miavin
21. okt 2009

korelka, sabi - už som hlasovala - krásne fotečky tam máte

dooscoby
21. okt 2009

dobre ranko 😉 ...nasa noc zasa o nicom 😠 som zvedava kedy sa naucit uz pekne spinkat..okolo pol noci sa pokakala az za usi tak sme prezliekali a prebalovali sa a potom uz zaspinkala...vcera odkvecla uz o piatej a potom sa cudujem ze o siestej rano uz fici 😝 potvora mala ona vybuvana a ja grogy no co uz...sme skusali ten pastrnak z dm a vcelku chutil..dnes jej do toho pridam mrkvu a skusim dostat do nej viac...zatial papa okolo 60-80 ml....juj kopec zehlenia....mala ma vacsi satnik ako ja 😀

krpcek
21. okt 2009

ahojte - aj od nas mate vsetky hlas.

potom dajte vediet, ci sa aspon jednej nieco podarilo vyhrat.

inak nasa noc zase standartne zla. 😔

bambina
21. okt 2009

sabi, tak mas nas hlas 🙂

krpy, dooscoby, ja uz o noci ani nepisem. niektore veci uz robi automaticky, myslim, ze pri tom aj spim 🙂

dooscoby
21. okt 2009

bambina ja uz niekedy ani nevladzem otvorit oci a vstat...v poslednom case jej uz pcham cumel....snad 4-6 krat za noc hlad nemoze mat...je pravda ze sa viac otaca plazit a liezt este nevie taky lenivcek to je ale skor jej skusim zvysit prikrm...ak je to zvyk tak s tym asi nepohnem ☹ a vyrevat ju nato nemam

ninnaricci
21. okt 2009

dobré ránko prajem
...tak ja tiež hlásim...predvčerom sme mali katastrofálnu noc...úderom polnoci sa Maxim prebral...a spinkal len mame na rukách...položila som ho do postielky...zaľahla aj ja...zatvorila oči...a moje dieťa bolo hore...teda oči zatvorené a brunel...no katastrofa...tak som takto pochodovala do 2hej...a som mala dosť...už straaaašné nervy vo mne...tak som zobudila manžela...nech ma vystrieda...no desné...dnes to bolo lepšie...len raz potreboval na ruky...dúfam, že to nezakríknem...lebo tú nosivú noc si nechcem zopakovať

...včera sme boli konečne vonku...dorazil fusak...drobec taaak spokojne spinkal...normálne hodinu sme sa prechádzali...ja s kruhami pod očami...s oziabanými rukami...hlavne, že Mimko je spokojný...už fakt treba rukavice nahodiť na kočíkovanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre