Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
21. okt 2009

dooscoby a ostatne maminky, toto mi pisala pediatricka co bola v damskom magazine pri teme o dojceni:

Dobr7 deň, gratulujm Vám k názorom. Naozaj sa nebudí od hladu, ale Vás potrebuje. Nakoľko sa to neskér može stať ešte častejšie, nech občas vstáva i ocko. Nedojčite ju zakaždým. Vaše mliečko stačí určite!!! Všetko dobré Vicianová

takze to musime len vydrzat. len neviem co by mala robila, keby som si ju v noci nedala k prsniku

ninnaricci
21. okt 2009

dooscoby...náš Maxim sa tiež stále v noci otáča v postielke a plazí sa...a popritom také zvuky vydáva...jak tiger pri párení 😀 😀 😀 to pri tom sa spať nedá...

krpcek
21. okt 2009

nina ja uz rukavice nosim - ale dnes to vyzera na celkom pekny, slnecny den. 🙂

dooscoby
21. okt 2009

u nas dudlik sem tam zaberie a tatino spi ako drevo 😀 takze jeho poslat znamena ze dieta by si vyvrieskalo hlasivky...aj rano ked ho stuchnem nech ide k malej tak sa ide naprv vycikat a potom az k nej...proste je to chlap....a vraj okolo osmeho mesiaca je daka separacna uzkost tak snad nebude na mne celu noc bo bude uz zo mna strasidlo

romanakatka
21. okt 2009

ahojte, je odhlasované 😉

My máme dnes pol rôčika 😵 a dopoľudňajšiu štandardnú 20 minútovku za sebou 😒 už sme tu jediní čo aj cez deň takto zle spávame?
Dnes sa musíme pofotiť a pridať do alba aktuálne foto 😵

dooscoby
21. okt 2009

ninna tak to mas veselo 😀 teda...moja teraz ako mala nadchu tak chrape...a ked sa prida priatel tak hotovy orcherster to je 😅

vonka uz je riadna kosa...chystame za mesiac na liptov tak snad nezmrzneme tam...tu v BA uz nosim ciapku aj rukavice je kosno

ninnaricci
21. okt 2009

krpy...ja som len tak vybehla...kedže sme pár dní neboli čo pršalo...no budem musieť pozrieť nejaké palčáky...nech neomrznem 😀 ešteže som mala dlhší rukáv

ninnaricci
21. okt 2009

katka...blahoželáme k polrôčiku...nech robí maminke radosť...a nech ho netrápi bruško 😉

dooscoby...ja som manžela už vytlačila do obývačky na gauč...lebo chrápal jak divý...budil mňa aj malého...tak teraz mám manželskú postel len pre seba 😀 a drobec lepšie spinká...noo a manžel sa tlačí na nerozťahovacom gauči 😝 😀

ninnaricci
21. okt 2009

noo naša 20minutovka práve skončila...idem paa pekný dník prajem

dooscoby
21. okt 2009

romanakatka gratulujeme k pol rociku....my uz cez den moc nespinkame...rano okolo siestej budicek...hodku pospi okolo 9 a potom poobede od pol hodky do 2 hodin..zalezi od toho kde sme...ma daky lahky spanok...ak dakde zaspi nesmiem s nou hybat..ked bola mensia skor sa dalo zmenit miesto prelozit ju a okolo 18 uz chodime do hajan...cize nam to vychadza na take 2 spanky cez den

romanakatka
21. okt 2009

nina vďaka 🙂 Timko zdraví (ne)spacieho parťáka Maxa 😀

sabinazv
21. okt 2009

no, ordinacia odpozerana 🙂

dakujeme za hlasy, hned ich je tam 7 😅

katka, gratulace od nas pre Timka 😵

Aj nam sa kazia denne spanky... teda skracuju... noci su standardne... som pri nom aspon 5x... mrnci, ritku dviha.. zakliesni sa vzdy v nejakom rohu postielky... atd. A skoro vzdy cicia... inac neprestane mrncat...

dooscoby
21. okt 2009

ninna...tiez rozmyslam ho vystrnadit...on zaspi na gauci pri telke a ja taka dobra dusa ho vzdy zobudim ze pod do postielky 😀 ale skusim ho nechat tak nech si chrapka vedla..pekny dnik prajem

dooscoby
21. okt 2009

sabi ja som dufala ze ked bude spat menej cez den potiahne viac v noci ale prd 😠 stale rovnako...zachvilu to budu bezsenne dni aj noci fnuk...jedine co sa zmenilo ze v noci skratila interval zo 40 min. na dakych 15-30 😅

sabinazv
21. okt 2009

jeden recept rychly prihodim 🙂

Rýchle rumové pralinky

Zoberiete dutú čokoládovú figúrku, odhryznete jej hlavu,
dolejete až po okraj rumom.

Neskladujeme, ale rovno konzumujeme !

dooscoby
21. okt 2009

sabi mnami dala by som si...alkohol som nevidela odkedy som tehotna...akonahle prestanem kojit tak sa pojdem dakam sundat a nebude to ani tazke jeden poharik a budem spievat ako slavik 😀

romanakatka
21. okt 2009

doo, ďakujeme aj Vám 😵
No o šiestej zalahnúť to je dobré... to si neviem predstaviť... Náš Tim má štandard takýto: od šiestej hore, o deviatej zaspí 20-30min., okolo 13tej od pol hoďky do hodiny, záleží na tom či sme doma alebo vonku v kočíku a potom okolo piatej 20 minút zase, zaspávame okolo ôsmej... celú noc sme ešte nikdy neprespali... ale aj to raz bude 😵

sabinazv
21. okt 2009

ja detto... ale minule som si dala tmave pifko male a to bola krutnava... 🙂

sabinazv
21. okt 2009

katka... v puberte... ked bude vyspavat po diskoteke do poludnia 😉

dooscoby
21. okt 2009

katka...nasa tiez zvykla okolo osmej a potom zo dna na den to skratila...na druhej strane to ma vyhodu o siedmej si uz vylozim nohy a pozeram spravy alebo idem sa prejst so psom....nevyhoda ze rano o siestej uz je vybuvana

romanakatka
21. okt 2009

ďakujeme aj Dankovi 😵 a super recept 😀 si asi dáme na dnešnú oslavu 😀

bambina
21. okt 2009

Timkovi vsetko naj k polrociku. co sa tyka kratkeho spania cez den, nie si v tom sama. u nas kazde 2 hodinky 30 minutovy spanok. ani o sekundu dlhsie.
sabi, super.
ja alkohol velmi nemusim, ale flasku vinka by som stiahla.

bambina
21. okt 2009

inak v sobotu sa posuva cas, tak predpokladam, ze budeme hore uz od 5.00h. a vonku tuha tma ☹

sabinazv
21. okt 2009

ja by som chcela o tyzden upiect tortu s marcipanom... este som to nerobila, tak uvidime co to bude zac 🙂

minule na oslave mi strasne jedna zachutila... asi zavolam autorke, nech da know haw 😎

dooscoby
21. okt 2009

tusim tmave pifko je dobre na mliecko tak smelo do toho 🙂

juj nato tesim ako ju budem rano durit z postele...necham ju upratat cely byt...uvarit a zaniest maminke ranajky do postele kym ja budem cely den lenosit a spinkat 😀

zanulienka
21. okt 2009

dobre ranko-vidim,ze nie som sama co vytlacila manza zo spalne kvoli chrapaniu

sabinazv
21. okt 2009

doos, nechcem ti kazit iluzie... ale pubertacky ranajky mamkam nerobia... len ked nieco vyparatia 😀

a ja uz tvorbu mlieka nijak nepodporujem... aj tak mam teraz pocit, ze by som este jedno dieta odkojila... 🙂

dooscoby
21. okt 2009

ja som robila gastanove rezy...vcelku lahke a dobra mnamka

na zimu sa netesim...som zvedava co budeme robit...rano dlho tma a vecer okolo stvtej uz pomaly tiez...asi zosediviem..ak mate dake napady na dlhe zimne dni sem s nimi

romanakatka
21. okt 2009

bambi ďakujeme, a veru aj hodinky by som si vedela podľa neho nastaviť 😅

Sabi 😀 ja mu to dám potom vyžrať... mu to natáčam na kameru a keď bude chcieť drichmošiť tak mu to budem púšťať... reku ja som okolo Teba skákala ako si pískal, tak teraz splácaj ... a bude robiť raňajky 😀

dooscoby
21. okt 2009

zanulienka zacinam rozmyslat ze za nim poslem aj dieta 😉 bo to zacina kvoli nadche tiez pochrapkavat tak nech si navzajom chrapkaju do usiek 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre