Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
21. okt 2009

kocky ja vkuse hovorim male-ved pockaj ja ti to vsetko vratim a vsetkym trom!!!!!!!!!!!!!

dooscoby
21. okt 2009

v kazdom veku daco ale aj tak my toto obdobie pride najkrajsie aj na ukor nevyspanych noci

dooscoby
21. okt 2009

zanulienka ako sa ti dari zvladat tolko deti...som sice pocula ze pri druhom je vsetko lahsie ale ved ja uz teraz nestiham dakedy uvarit ☹ a najest sa

sabinazv
21. okt 2009

katka, aj my natacame... a strasne by som chcela zachytit ked tak zalostne narieka... ten vystrceny suplik, je rozkosny vtedy .. no ale ked vytiahnem kameru, tak uz to nerobi a vyskiera sa... on je herec, ked vidi fotak a kameru tak sa hned ceri 😅

romanakatka
21. okt 2009

jejda k tomu kojeniu... ja mám zase pocit, že je toho mliečka o hodne menej 😖 cez deň už skoro necuckáme, lebo nechávame na noc... myslíte, že sa to dá ešte nejako naštartovať?

dooscoby
21. okt 2009

sabi nasa ked vydi fotak a kameru tak sa hned stopne...vyvali okale a len cumi a uskrn nehrozi ☹ ..vzdy jeden musi za chrbtom robit opicky nanu

romanakatka
21. okt 2009

sabi bolo to ťažké aj u nás, ale myslím, že sme zachytili nejaký taký okamžik 😅 veru bola by škoda to nemať 😀

sabinazv
21. okt 2009

katka, cim menej kojis, tym sa menej tvori... nastartujes to castejsim prikladanim... aj ja si myslim, ze ho je teraz tolko, lebo v noci cucia casto... dokonca aj menzes sa z toho vydesil a nedosiel uz 😎

romanakatka
21. okt 2009

ten frkan má skoro na pol obývačky rozložené deky a paplón aby mohol loziť a on furt vylezie na podlahu 😠 teraz oblizuje nôžku na konf. stolíku 😀

dooscoby
21. okt 2009

katka...moja tiez moc cez den necucka ale dohana v noci ked ma klud...rozmyslala som ze ked nedam v noci ci cez den potiahne viac hmm netusim...my mame zatial jeden prikrm a len polovicnu davku tak stale pocuciavame po troske cez den..viac ako 5 minut neda..nevie sa sustredit na kojenie

sabinazv
21. okt 2009

ked ma ten suplik, tak vtedy normalne rozprava akoby... inac velmi negagoce... ale ked sa zaluje, tak je ukecany... ked sa tesi tak vyska tenkym hlasom 😅

zanulienka
21. okt 2009

doos-stiham,kocky cely den v skole,som sama len z malou do 16.00.niekedy si vsetko na varenie pripravim este vecer.ale kocky su uz velke,takze si po sebe ako tak poupratuju

bambina
21. okt 2009

hodila so nove foto 🙂

inak mne sa teraz tvori kopec mliecka. tecie o dusu, lebo mala v noci vela cucka

romanakatka
21. okt 2009

tak zase prikladať? Juuj no a čo bude potom v noci... ale skúsim, veď za to nič nedám... nasadila som už aj homeo...

dooscoby
21. okt 2009

a otazka....dokedy planujete kojit...ja sa desim zubkov..kamosku krpata dost kuse a tak sa ju rozhodla odstavit ale to uz maju skoro rok....ja rozmyslam ze do roka vraj potom uz na kasicky sa da pouzit normalne plnotucne kravske mlieko ak ovsem nie je dieta alergik...hmm aky mate nato nazor ze dokedy kojit

dooscoby
21. okt 2009

ved to...v noci cuckaju o dusu a cez den to flakaju 😠 ...najviac mliecka sa tvori v noci a potom ze mame zblbnute prsniky...hrozim sa tych prikrmov..uz minule som mala po dlhom case jeden ako kamen tvrdy

sabinazv
21. okt 2009

bambi, mala je zlata okana... a ma tiez take jezkove haro ako nas maly 🙂

kati, veru prikladat... a vela pit, a riadne jest - ty si to mozes dovolit 😉

doos,ja by som tiez do roka... pripadne do dalsieho tehotenstva, ak sa zadari buduci rok 😎

bambina
21. okt 2009

sabi, dakujeme. veru, vlasky riadne tvrdasky po mamine. stoji jej to uzasne 🙂
doos, ja by som tiez do roka. este 4 mesiaceeeeeeee

dooscoby
21. okt 2009

sabi drzim palceky nech dalsi rok sa zadari...nam sa zadarilo po 2 mesiacoch chodenia 😀 ....s priatelom sme spolu rok a pol a to uz mame 6 mesacnu slecnu heh....na jar chceme svatbu juj tesim mala uz snad bude chodit bude sranda

romanakatka
21. okt 2009

no ja by som chcela vydržať aspoň do 9 mesiacov... no či sa to podarí... čo sa pitia týka je to slabšie, to musím napraviť, s jedlom nie je problém, chutí mi 🙂 skôr to vidím v tom, že keď som na neho sama a za celý deň prespí len hoďku tak som viac unavená a vtedy je ho menej... no popri škole a tom aký je krpec živeľ som vďačná aj za týchto 6 mesiacov 😵

sabinazv
21. okt 2009

jej doos, tak to malo rychly priebeh 🙂

dooscoby
21. okt 2009

to jo...ked si predstavim ze kamoska sa snazi rok a nic ☹ tak sme jedni z tych stasnych parov

dooscoby
21. okt 2009

katka a co studujes ak smiem vediet

sabinazv
21. okt 2009

moje dieta len tak zalomilo pri hrani... som zvedava do kedy zriemne... mala som plany ist vonku... pojdeme neskor, co uz... Idem mu hodit do hrnca dobroty na dnes teda 🙂

dooscoby
21. okt 2009

sabi ako to robite ze vam deti zaspia pri hrani...u nas sa nikdy nezadarilo...vzdy mama musit uhajat ....co idete papat

sabinazv
21. okt 2009

doos, ani my sme sa dlho nesnazili... uvidim ako to pojde neskor, ked je cyklus taky rozhodeny 🙂

Danko tak ma od malicka, ze sa hra... zrazu zapichne pohlad do blba a klipne vieckami a uz spi... aj vecer v postielke pekne zaspi - v tomto je sikovnicek 🙂

sabinazv
21. okt 2009

jaj a papat... dnes bude cukina so zemiakom... skusim vynechat mrkvu, ta mu asi nechuti...

dooscoby
21. okt 2009

ja som tiez este nedostala mrchu a ani to nechyba..vraj deticky potom strajkuju papanie tak aspon o starost menej 🙂

cyklus som mala nepravidelny uz predtym ale verim ze aj druhe pojde lahko

romanakatka
21. okt 2009

doos, externe som na učiteľstve prof. predmetov, no a Tim tiež nevie zaspať len tak sam od seba... ani keď je unavený, to sme potom skôr aktívnejší a plačlivý...
tak ideme do kresielka a ideme niečo navariť, von sa pôjde až po obede, pekný dník prajeme 🙂

sabinazv
21. okt 2009

ja som minuly mesiac mala.... aj teraz som sa citila, akoby ze idem dostat, ale nedosla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre