Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

dooscoby
21. okt 2009

katka..aj vam pekny dnik 🙂

dooscoby
21. okt 2009

idem aj ja...dozehlim...nakmime sa a ideme von..pa neskor

zanulienka
21. okt 2009

kocky poradte manzo ma dneska narodky,darceky nechce vsetko ma nic nepotrebuje,tak nieco romantikus vymysliet

ni.kolet
21. okt 2009

Ahojte. Sme späť z rizikovej poradne a všetko je OK. Ďalšia kontrola je až o pol roka a na rehabilitácie už nemusíme chodiť, len čo máme kontrolu toho 5.11. A šmitec. Inak junák meria 69 cm a váži 9050 gramov. 😅

solen
21. okt 2009

ahojte, zas som tu 🙂
Chcem len povedat, ze my sme sa nesnazili vobec 😀 😎 😎 A tak sa nam to dieta vydarilo, jedna radost 😉

kati presne unava moze byt pricinou ze mas malo mliecka. A na zvysenie tvorby - sabi ma pravdu, nesetrit ale minat, viac prikladat 😉 Kazde rano si uvarim salku caju a objavila som v zasobe caj pre kojace od Lerosu. Tak sa mi naliali prsia, ze som musela malej dat mimo jedenia, lebo inak by som musela odsat. Vyskusaj 😉

elfi1
21. okt 2009

ahojte
ja som tiez uz maleho vysikovala so starkou von. noc bola dost blba aj u nas. od vcerajsej je veeelmi nervozny, aj cez den stale mrnkoce a vacsinou sa len nosi (esteze sa u dedkovcov striedame). pravdepodobne su to zubky. dasienka spuchnute, ale teplotku nema.
dnes sme v noci boli hore aj s manzelom a dlllho sme ho nevedeli znova uspat. potom rano bol o siestej hore a som sa tesila ked sa mi ho podarilo este na rukach uspat - bolo 7.11. tak si hovorim, ze super, do stvrt na devat si este schrupneme. zaspala som a potom pocujem maleho - on uz na brusku. kuknem na hodiny a co nevidim? 7.25! ale sme si pospali 😀

elfi1
21. okt 2009

solen, ja som teraz rada, ked sa mi prisaje aspon ob jedenie. nechce teraz moc papat, zrejme aj pri papani ho znervoznuju dasienka a asi mu ani tak nechuti. len cucne tri krat a odpoji sa a sup, uz je na bruchu. katastrofa. takze zase frci odsavacka

solen
21. okt 2009

elfi pozicaj aj mne starku. niekedy by mi to bodlo ako sol!

miavin
21. okt 2009

ahojte - ja odpadnem - mne malý normálne odkvecol na puzzloch, keď sa hral - sa to nikdy predtým nestalo 😲 😲 😲

sabinazv
21. okt 2009

tak ten moj zase prso neodmietne nikdy... on by vedel cicat cely den... vsak uz ma 4-itu bradu asi a zarezy na stehnach ani nehovorim...

misha666
21. okt 2009

ahojte kocky...kedze mne uz dosla inspirácia vo vareni pre emmku, tak som trosku hladala a nasla som http://www.mcbublinka.sk/index.php?s=poradmesi01 😉

solen
21. okt 2009

elfi aau odsavacka.
ani moja neodmietne nikdy. ked nepije, aspon drzi 😀

elfi1
21. okt 2009

mia - cakam aj ja na takyto zazrak

solen - neznasam odsavacku. to tak zdrzuje ze az. mam rada, ked samaly pekne napapa. to mi nevadi, ked papka aj dlhsie. ved on vzdy je za 5 min. hotovy, tak si to nemam kedy ani vychutnat. take vecerne a nocne cuckanie neratam, lebo to uz niekedy ani nie je prijemne, lebo nie je riadne prisaty - uz len dudluje

miavin
21. okt 2009

no hodila som foto - ako zabubal 😀

sabinazv
21. okt 2009

mia, jej zlaty... aj nas maly je podobne vykydnuty... ale na sedacke... jemu sa na zemi nepaci ci co... 🙂
jaj a uz davno som ti chcela napisat... ze tvoj muzik aky fesi 😎

zanulienka
21. okt 2009

no mne vcera elaia cely den nespala,zaspala o 20.30 a kazde dve hodky jest a o 3.00 vyspata.pozajtra idem k dokyne sa jej opytam ci je normalne aby jedno polrocne dieta jedlo v noci 3-4 krat.asi by sme mali vymenit mlieko alebo mna

sabinazv
21. okt 2009

zanu, to jedenie este skor pochopim... jej by stacilo sa mozno len napit niecoho ,nejest..., ale to, ze cely den nespi... to je divnejsie... co jej kavu varis? 🙂

sabinazv
21. okt 2009

ja som uz aj naobedovana... ked ranajkujem o 6.30 tak mi vyhladlo 🙂

solen
21. okt 2009

sabi hehe takze niesom sama. kukam miin album a teda... maly je zlaty ale aj tatino je fesak 😉

sabinazv
21. okt 2009

solen... 😝 esteze sme len taketo virtualne, neskodne 😀

zanulienka
21. okt 2009

sabi-uz som skusala,ze len vodu-caj,ze ci nahodou nie je len smadna,ale ak nepije mlieko je nekludna

solen
21. okt 2009

zanu to fakt elaia spi malo. Na com fici?

miavin
21. okt 2009

sabi - joooj ďakujem, hej som si dobre vybrala, je dobrý a ešte aj pekný....len niekedy by som ho nakopala 😀 ale to máme asi každá doma.... no ja nášho nedávam na gauč ani posteľ - to by letel veľmi rýchlo asi 😀 a na puzzlíkoch má fajne teplo od podlahy.....
zanu - to je fakt divné, s papaním by som to pochopila, ale neviem si predstaviť, žeby náš drobec nespal, dnes spí už 2 krát a ešte dvakrát asi poobede bude.....

aine04
21. okt 2009

ahojte,
zanu je to normalne ak ma prave rastovy spurt. potrva to len par tyzdnov a zase sa to da do normalu 😉

aine04
21. okt 2009

a to spanie... no nas matusik je uz o piatej tiez sviezi ako rybka. a spavat chodi tak okolo osmej - pol deviatej.

zanulienka
21. okt 2009

za par tt uz budem na psychiatrii,mam dost z nej.vcera som sa dala ostrihat po plecia,nech mi ich netaha a este lepsie dociahne-idem do hola

miavin
21. okt 2009

sabi, solen - ďakujem za komplimenty - ani mu nepoviem, lebo sa bude hanbiť, on sa nerád ukazuje, zo začiatku ani nechcel aby som spoločnu foto hodila.... ale zožal úspech, tak mu stúplo sebavedomie 😀 😀 😀 😀

zanulienka
21. okt 2009

inak zabudli mi dat v nemocke ku elaie navod ako sa vypinaju baterky,idem reklamovat,nie je uz neskoro 😀

sabinazv
21. okt 2009

mia, tak ked je aj dobry... tak to je len bonus k tej krase 😉 😅

nas je na rozlozenom gauci... a som stale pri nom... on je na tej zemi daky opusteny ci co... nepaci sa mu, musela by som byt pri nom...

aine caves 😉

miavin
21. okt 2009

zanu - ja mám docela krátke - a vidíš...stále skube...môj manžel je do hola....tak to odnesie obočie a hrudník 😀 😀 😀
nooo a čo sa týka bateriek - vzadu by mala mať niekde vypínač off/on 😀 😀 😀 ale asi jej dali duracelky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre