• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
no tak ako tu citam tak vase babatku su ranne vtacatka...moja emmka chodi spinkat o 19.30 a vstava 7.30, raz v noci sa budi na papanie ...takze ja mam doma spachtosa...teraz uz spinka 2xkrat dneska... a este raz bude :slight_smile:

zanu...uz ti ju asi nezoberu naspät... :grinning: moja ked niekedy nechce spat co je malo kedy...ale ak sa to nahodou stane...tak ju doslova znicim...sa s nou salim, ona sa rehoce a nakoniec odkvecne :grinning:
21. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, plavanie deti unavuje... neda sa ti ist s nou niekam si zaplavat?
21. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, mna tiez stale taha za vlasy. ale jemu je jedno, on aj za usi vytaha, co trci z hlavy, to chyti :grinning: . a tatik, ked si ho tak posadi na plecia, tak maly otvori usta a snazi sa ho kusat do plesinky :grinning:

a teraz najradsej robi to, ze sa z "rozbehom" a s bojovym pokrikom vrha po nasich rukach a kuse jak divy. vzdy mi tam na cely den zostanu odtlacky.
21. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha - tak takého spachtoška by som aj ja prijala....náš o 6 jak digitálky.... ale potom už o 8 bubá zase
21. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, zanu - nalozit do clnka - uviazat na lano a pustit na vodu. zanu zatial moze lezat na plazi
21. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, bejby je uz hore,ideme bojovat s jedlom a hajde von, paaa :wink:
21. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicim ju ja ako sa len da a ked uz nevladzem nastupuje domca.neda sa tu ist plavat,nemame plavarne a ked aj mame deti od 7 rokov mozu ist,neviem preco,sice je to voda z mora a otepluju ju,asi preto
21. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co poviete na toto-ako ma manzo narodky by som dala do jeho izby sviecky-par,sampanske...potom mu dat pusu na dobru noc,otocit sa a ist spat :grinning:
21. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, zanu - par dni po svadbe a ze len pusa na dobru noc a este k tomu na jeho narodky :grinning:
21. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - no to by bolo také prekvapenie, žeby to asi nerozchodil :grinning: :grinning: :grinning:
všetko by bolo o.k. až po to šampanské - potom nejaké sexi prádielko a príjemná masáž.... no a potom tá pusa a spať :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta masaz pre mna,nie?
21. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre manžela - veď on má narodky, on ťa potom vymasíruje..... :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo????? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa sa manžel vždy opýta, keď ho poprosím aby ma vymasíroval... tak, že či obojstranne :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nevie masirovat ak myslis naozaj na masirovanie
21. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď ani môj až tak veľmi nie....ale snaží sa
21. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mu vzdy dam cesat,donesiem hreben vzdy mi cese vlasy,vyzera to trochu smiesne...
21. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak maličká ešte spí a keď vstane, tak ideme na nákup mrkvy :grinning: ..a potom to odštartujeme :wink:

inak zaujímavá téma...môj manžel výborne masíruje, večer keď mi masíruje nohy, tak mu vravím, že niekedy lepšie ako sex :grinning: ...stále ho presviedčam nech si na to spraví živnosť, ale len pre dámy od 50 nahor :grinning: ...a on na to, že kvôli starým tetkám by to nerobil :sunglasses:
21. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo smiešne....ja mám najradšej keď mi masíruje chodidlá - to lepšie jak sexík dakedy :grinning: a vždy pritom zaspím...... :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on tak mantavo drzi ten hreben a este mantavejsie cese,ale zlaty je :wink:
21. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - snaha sa cení....
nanny- no vidíš aký sú tí chlapi..... keď staré baby - tak to nie - oni by radi mladé asi :grinning:
21. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale s tým zase nesúhlasím ja :angry: :grinning:

a už sme hore, tak pádime do obchodu...paa
21. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

tak uz sme konecne zaockovani. hura. snad nebude mat teplotu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj piki - dnes vás očkovali? no tak fú fú fú - bez teplotky....
21. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, my budeme mat 7 mesiacov v nedelu, v pondelok zacneme 8., ale ja sa od maleho uz dnes nemozem ani na krok pohnut - nas sa ta uzskost 8-mesacnych tyka uz teraz a o nociach ani nehovorim a ked sa objavim, uz je po placi...

no ja som sa tesila, ze ked bude mat maly 3 mesiace, nabehneme na rezim, ma skoro 7, ale presny rezim, nikde - kazdy den je iny... :confused:
21. okt 2009 o 16:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik mia. zatial je pohoda usmieva sa a prdka do plienky uvidime vecer.

korelka u nas tak ista mala je ako prisavka, nesmiem sa od nejohnut ani na dva metre a ked k nam dojde niekto cudzi tak dovidenia. take hysaky ze ju musim brat prec. a rezim mame akurat tak vecer. cez den si robi co sce.
21. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, ale u nas su uz aj noci bez akehokolvek rezimu... :rolling_eyes:
21. okt 2009 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elaia sa chvalabohu neboji nikoho,smeje sa na kazdeho cudzieho,nema problem ak si ju niekto zoberie na ruky...ale to bude asi preto,ze nas doma viacej a domca si vzdy donesie spoluziacku domov
21. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - to je dobré, náš sa síce tiež nebojí, ale niekedy ak nepozná - sa zamračí a niekedy aj fňuká, ale zvláda to statočne zatiaľ. snažím sa aby bol medzi ľuďmi
21. okt 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok