Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
21. okt 2009

mia, spokojny je tam veru... vecer bol taky zlaty... som ho posadila do kocika kym som varila... dala do ruky jeho oblubenu plysovu vcelu a gagotal kym som navarila obed 🙂

hej doos, ja som veru rada, ze pekne zaspava... ale to som chcela, ze raz sem nieco napisem ze ako funguje a uz nabuduce je vsetko inak 😅 napr. nechcel dudel a teraz dudluje skoro cely den... nechcel papat a dnes zjedol celu davku co som mu pripravila... Uz len cakam, ze som spominala, ze nedosla mrcha a dojde 😀

dooscoby
21. okt 2009

sab 😀 ..to ako na potvoru daco ocakavas a stane sa presny opak...juj dako to mrzne 😠 neda sa sem tam pisat
kolkokrat som myslela sme sa vodou mame rezim no prdlajz...kazdy den je iny..aspon to zaspavanie ostava tuktuk

miavin
21. okt 2009

tak náš drobec už zalomil....
my stále fusak nemáme - a keď je v overále ešte sa natisne do hlbokého kočiara, nejak sa bojím športiak dať, možno preto, že stále nesedí, ale začnem už 😒

dooscoby
21. okt 2009

miavin my tiez nesedi a uz sme v sporiatku skoro mesiac...som sa radila s fyzioterapeutkom co robi s postihnutymi detickami a ak vraj sa da dat sklon 45 tak pololezmo tak kludne ho tam supni....uz mu to na chrbatik neublizi

miavin
21. okt 2009

dooscoby - no hej ale on sa mi zošúchne dole a zapásať ho tak napevno nechcem....no nič zajtra idem na to - bude sranda a dík za radu, budem kľudnejšia ja som v niektorých veciach bojko 🙂

sabinazv
21. okt 2009

ja som dnes vytriedovala male veci a nasla som 2 igelitky, co sme dostali veci - a tam zimny overal a 74ky veci... ked sme to dostali, tak mi to prislo hrozne obrovske a teraz nosime 74-80 🙂 tak to idem zajtra oprat, a nech nosi...

dooscoby
21. okt 2009

nezosuchne neboj....som sa tiez bala ale v pohode...v zimnom overale ju ani nepasam a v uhle 45 viac menej lezi tak ani nema ako sa zozuchnut plus pouzivam nanoznik ak predsa daco...mne teraz sa zacina tahat do sedu tak to je potom sranda cakam kedy ju vysypem 🙂 ..potom napis ako bolo ale urcite sa bude pacit pozerat do sveta

sabi super aspon usetris dake bubaciky na darceky...my tiez mame cca.74 a mix zdedeny po sesternici a bratrancovi aj ruzove aj modre

zuzik25
21. okt 2009

no uz sme okupane a ditko nam dako rychlo zaspalo. ocakavam zobudenie o polhodku.

sabi, my mame taky isty fusak len oranzove vnutro mame. a sme stale vo vanicke a stale sa tam zmesti, ked chce kukat na svet, tak jej zdvihnem podhlavnik a kuka na svet.

sabinazv
21. okt 2009

zuzik, nemate ani vy snehuliaka na fusaku a mate toto logo?

ozaj, si sa pytal, kam chodime plavat... tak na Skalku (za Kremnicou) ale len my rodicia s dietkom, pripadne niekto s nami... ale chcem aj take organizovane skusit... Ten sliac tiez mam kontakt, ale nerozhybala som sa 🙂
A ty si nechcela ist na Stare Hory?
Inac vcera na Skalke tolko snehu... a ja v kratkych ponozkach a botaskach, som sa zaborila po kolena do snehu 😀 uplne ine rocne obdobie ako u nas... my mame este jesen 😉

dooscoby
21. okt 2009

trosku na inu temu...nas psisko zozral skoro pol kila suroveho kurata 😠 ..obsluzila sa na kuchynskej linke potvora...ja poctivo cistim krajam kocecky a ona to za par minut co som odisla zozrala 😝 juj ale som ju zhukala...strasne to zviera

korelka
21. okt 2009

sabi-my tiez nemame snehuliaka - dnes sme ho uz otestovali a hroooozne sa mi paci a aj Alexikovi... 😵

zuzik25
21. okt 2009

sabi, chcela som na stare hory, ale asi vyskusame tu blizsie, som pocula dobre ohlasi aj tam.
a na fusaku mame tiez to logo, taku snehovu vlocku. ale ziadny sneholiak. ☹
zajtra ak nezabudnem, skusim tej pani zavolat.

sabinazv
21. okt 2009

a aku mate kombinaciu korelka? tak super, ze sa drobcovi ulita pacii 😎

sabinazv
21. okt 2009

ok zuzik, tak vyzisti... je to oficialne pre deti od 3 rokov,ale vraj aj mladsich beru... a je to poobede, co je fajn, nas moze tato vozit...

sabinazv
21. okt 2009

mia, no vy mate inu zbierku overalov... zima moze byt aj rok 😅

miavin
21. okt 2009

sabi - si ma predbehla 😀
som pridala new foto - no to dostal akože na pol roka - aj čiapočku so šálom, autosedačkou a ostatnými vecami. To sa Ti len zdá, tá bielo zelená je 68 a je požičaná - táto modrá je 74 a to sme mu kúpili a vyššie čísla máme zdedené.... 😀 😀 😀

jankaaa
21. okt 2009

ahojte babule ja nemam vobec cas byt tu s vami ☹ tak mi to je luto

ninnaricci
21. okt 2009

ahojte

ciky...držím palčeky...nech už sú klbiky v poriadku...a nech má konečne Silvinka voľnosť
...a tebe pevné nervy...hlavne pozitívne myslenie...viem...ľahko sa to píše...ale ono to funguje!

a supeeer fotečky máte...normálne mikulášku pohladnicu si dám urobiť so Siskou...jaká je podarená 😀 a tie zježené vlásky...noo zas mám pekný večer 😀 som sa zasmiala

ninnaricci
21. okt 2009

sabi...aj Danka idem pochváliť...aký je peknučký v tom fusaku...perfektne do neho pasuje 😀 takááá spokojnosť 😎

miavin
21. okt 2009

nina - veď aj Maximko je nádherný - bohovská je foto, ako zaspal pri papaní.... to sa u nás nestane, takáto krásna foto - momentka super.... ale je z neho riadny valibuk

ninnaricci
21. okt 2009

ja trochu fotenie drobca zanedbávam ☹ keď tak len telefónom a to nie sú také kvalitné
...mia...už sa nám to dlho nestalo...že by zaspal pri papaní 😎 už len na rukách 😀
...u nás zas nie je možné aby zaspinkal pri hraní ako Alexík...taký je podarený 😀

miavin
21. okt 2009

nina - to dnes urobil prvý krát - nechápem, veď doteraz stále kňučal - mrnčal.... ale neľahol si len tak..... no dnes tak zaspal 3 krát

miavin
21. okt 2009

korelka - som mrkla váš album - pozerám, že naši Alexíkovi majú rovnaké podbradníky, hrocha a žirafy... 😀 sa tomu vytešujem.

ninnaricci
21. okt 2009

tak to máš super mia...nech mu to vydrží 😵
...ja som rada, keď sa sám aspoň chvílu pohrá...a to ma musí mať na dohľad...a na brušku spinkať?...pár krát som ho tak našla v noci...ale potom začne mrnčať...darmo mu vysvetlujem, že aj na brušku sa dobre spinka...noo necee 😵

korelka
21. okt 2009

sabi - cierna-limetka
juj, na hodinu som musela odist, lebo ten nas chlapcek nejako zacina vymyslat so spanim - po kupani normalne zalomi, ale potom sa zobudi a 2 hod. ho uspavaj, urobil to vcera a aj dnes... 😒

miavin
21. okt 2009

ninuš - náš od 2 mesiacoch spí na brušku - no teraz ako sa vie prevaľovať....tak najradšej na boku - a ak tam zrovna nie je postieľka tak šup na chrbátik a už mrnčí....takže v noci behám často 😠

miavin
21. okt 2009

no nič - odchádzam do hajan, prajem každému dobrú nocku, aby bábenka spinkali pohodlne a bezprestávky hlavne 😀

elfi1
21. okt 2009

sabi - vy sa zmestite do fusaku bez spodneho dielu? my nie. uz som ho tam musela tlacit obuvakom, tak sme radsej dali aj spodny 😀

moj sa dnes rozplakal ked prisiel dedko. ale to zato, ze k nemu natahoval ruky a dedko isiel este dole prenejaky matros na nas balkon a mal spinave ruky. a ako isiel dole, tak maly spustil plac. tak ked sa zas vratil, musel ho zobrat na ruky a chodil s nim po byte. maly stastny jak blchy, len si kopkal nozickami. ja mam pocit, ze mu niekedy vobec nechybam. ale on sa stale varuje u babkovcov a tam je vzdy par hodin bezo mna.

ninnaricci
21. okt 2009

mia...Mimka stále nájdem niekde v rohu postielky zaboreného do hniezda...tak čudne vykrúteného...noo už sa ho nesnažím naprávať...hlavne nech spinká...ja mám našťastie postielku hneď pri posteli...len dvihnem hlavu a vidím čo sa deje 😀

korelka...aj my máme také zaspavania...cca hodinku po kúpani...dúfam, že aspoň v noci pospime 😉

ninnaricci
21. okt 2009

mia...dobrú nocku...pripájam sa aj ja 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre