Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
22. okt 2009

mia, ja som tiez do bezpecnosti ochotna dat viac penazi... v tomto sa neoplati setrit...

petkapo
22. okt 2009

Alex mi prave do vysielacky dal vediet, ze je hore, takze ho idem ''najest'' a hajde von do toho necasu 😝 A potom chytro varit! Dnes je na programe kolozvarska kapusta.....fuuu....to mi zasa bude zle vecer 😀

miavin
22. okt 2009

veď presne - vedela som že vajíčko máme len na chvíľku - a táto sedačka je do 4 rokov - cca podľa kg 😀 a naozaj je aj proti bočným nárazom super.... neoplatí sa v tomto šetriť - ak teda sa veľa jazdí

zanulienka
22. okt 2009

petusko-ja napr.nechcem,aby mi elaia lozila a ani ju nedavam

petkapo
22. okt 2009

Cau Zanu! Dodatocne blahozelam k svadbe 🙂 A prajem vsetko dobre do dalsich rokov spolocneho zivota! 😉
Zanu - ale tvoja Elaia preskakuje vsetky stadia - ved ona uz stoji!!!!!!!!!!!!! 🙂

sabinazv
22. okt 2009

petka, kolozvarsku... moj chlap by to jedol na striedacku s vyprazanym syrom cely zivot 😎
ja som navarila vcera, tak mam pokoj... uz len nieco na veceru a na zajtra vymysliet 😒

zanu a preco nedavas? nechce sa ti za nou chodit, co? 😅

zanulienka
22. okt 2009

sabi-preto pretoze potom mi nebude chciet chodit ale len lozit,bude lozit vonku na ceste a vsade,tazko ju potom donutim sa postavit a ist,ked jednoduchsie je sa dat na styri

zanulienka
22. okt 2009

petu-dakujeme 🙂

bambina
22. okt 2009

ahojte, dobre ranko.
noc celkom ok a uz aj prvy polhodinovy spanok je za nami 🙂

petkapo, ani nasa nie je nejako uzasne pohybliva. je velmi ciperna, ale zatial sa iba pretaca asi tak ako tvoj Alex.
nenutim ju do nicoho, urcite kazde babo chce svoj cas. najhorsie je porovnavanie s inymi babatkami. takze sa netrap, urcite je vsetko v poriadku.

inak, minule v telerane tusim hovorili o tom ake je lozenie deticiek dolezite pre ich buduci vyvoj.

baska19
22. okt 2009

Ahojte tak dlhšie som tu nebola a dostala som s ku strane kde ste mi blahoželali k narodeninam tak oneskorene dakujem, krpy jasne že sa nehnevám 😉
a my dnes máme polrôčka tak musím tiež nejaku fotku spraviť 🙂

baska19
22. okt 2009

zanu aj ja blahoželám k svadbičke krásna nevestička si bola 🙂

dooscoby
22. okt 2009

dobre ranko

drobec spi...mrkva sa vari na sporaku tak mam chvilku casu na net

bambina a petka ...moja sa len gula tiez nelezie ani neplazi sa...nechavam to nanu..podla mna ma este cas...posledne dni ak daco chce tak sa proste k tomu dogula..kamoska co ma o 4 mesiace starsie babo sa smeje ze to je prve stadium k lezeniu...oni tiez zacali liezt mozno az v 8 mesiacoch..podla mna ziadna tragedia ...oni raz nato pridu a uz ich nic nezastavi

baska19
22. okt 2009

mia pozerala som fotky a jak leží na tom medvedovi tak tam je podarený 🙂
aj ja už musím dačo nové popridávať

bambina
22. okt 2009

baska, blahoželáme🙂

sabinazv
22. okt 2009

Aj ja blahozelam Baska 😉

dooscoby
22. okt 2009

tiez sa pripajam..vsetko naj

baska19
22. okt 2009

tak som pridala pár nových fotiek 😉

bambina
22. okt 2009

baska, super fotky. vy uz krasne sedite 😉

baska19
22. okt 2009

dakujem všetkým 😉

bambina
22. okt 2009

mozem sa opytat, kde ste kupili tu nadhernu babiku co ma Barborka pri hlavke na fotke kde lezi

bambina
22. okt 2009

inak aj u nas je dialkovy ovladac najzaujimavejsia vec na svete 😉

baska19
22. okt 2009

v kk máme cez leto taky festival ľudovych remesiel a tam som jej ju kupila má ešte aj slimáka odtiaľ na starších fotkách je 🙂

bambina
22. okt 2009

krasna je. mne sa tento typ hraciek velmi paci

baska19
22. okt 2009

aj mne len som mala problem vybrať kedže to bol stanok len s takymito hračkami 😀

pikino
22. okt 2009

ahojteee.

tak my horuckujeme. rano mala 37,3 a za tri hodky ked sa zobudila uz z 38,3 dala som panadol a uz jej teplota klesla. bolia ju nozinky ked jej ich chytam tak mrnci, ale uz je lesie konecne sa aj najedla lebo nescela papat.

a nasa je asi vitaz v lenivosti 😀 ani sa nepretaca, ani sa nesnazi lozit a sediet by sice sedela ale samej sa pritiahnut je kpec roboty. ma na vsetko lidi. teraz lezi na chrbte kope nohami a nacahuje sa za hrackami a ked na nu nedociahne tak si ju pritiahne dekou na ktorej lezi. 😀

ninnaricci
22. okt 2009

ahojte...taak aj ja som pridala fotečky

piky...to po očkovaní jej vybehla teplota?
...my sme druhé očkovanie prežili úplne bez ujmy...dávali sme homeopatiká...a ani som nevedela, že bol očkovaný...žiadne podráždenie...trošku teplejší...našťastie...
...tak nech to Terezku rýchlo prejde...nech sa netrápi 😵

pikino
22. okt 2009

ano vcera ju ockovali.

diki ninna 😉

komisakpd
22. okt 2009

baby a ja neviem co je to maxim bez teplot..ked ma 37,5 tak som cela happy ze to nie je viac

pikino
22. okt 2009

maximko este stale teplotuje? chudatko majinke. ☹

no moja akurat zalomila na 30 minut mam pokoj. 😎

komisakpd
22. okt 2009

no uz je to mesiac...mozno zuby...neviem..vsetky vysetrenia ma ok..uz len pond imuologia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre