• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
nany mne dr. povedala, ze do 1 roka nedavat avivaz - tak sa toho drzim.
26. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík krpček, tak ešte vydržíme :wink:
26. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz zacala davat detsku avivaz cca 2 tt,vsetko super,ziadna reakcia takze super.ale koncentrujem este aj ten co som koncentrovala,takze je slabulinky
26. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dávam aviváž od narodenia.najprv lovelu,teraz silan pre detičky biely.je omnoho lepší a vonavší.malej nieje nič z toho.
26. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, rýchle vyzdravenie vám obom :wink:

ozaj kočky, neprišiel mi rodičák za september (23.9. mi skončila MD)...ale vybavovala som to až začiatkom októbra, lebo skôr mi nechceli dať potvrdenie na SP o MD a tak je hádam aj možné, že mi príde v novembri za október aj september dohromady...vám už prišiel aj septembrový?
26. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany, dakujem. ja som zacala davat avivaz teraz asi pred 2 tyzdnami. ja mam batole, mne sa lovela nepaci vona. ale davam hrozne malo a rozriedim s vodou.
26. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby za názory :wink:
26. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čože????????? vy chcete už riešiť nočníky???????? podľa mňa to je strašne skoro - mne síce mamka povedala, že ako som začala chodiť, prestala mi cez deň dávať plienky, ale my začneme s nočníkom až po 1 rôčku....alebo keď začne chodiť....
ciky - ja ani neviem ako ste dopadli u ortopeda..... :astonished:
sabi - my používame ha nutrilon ale už 2 no nemáme ho na predpis, keďže nikto z nás nemá alergiu....ale moja kamoška tuším má na recept, skúsim to zistiť
26. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa priznám, že my od narodenia používame persil, alebo teraz ariel a aviváž modrý lenor - je jemný, voňavý, ale začali sme s avivážou asi až po 2 mesiacoch, a žiadne alergické reakcie...takže pohodička
26. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, pozrite si toto : www.isperky.sk
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
par vianocnych darcekov by som si z toho vedela vybrat. tak keby mi niektora z vas chcela kupit.... :grinning:
26. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei - dobrý vkus - pekné čačky tam majú možno nenápadne hodím manželovi túto stránku pod nos :grinning:
26. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia-elaia bez problemov uz 3 den kaka do serbla :wink:
26. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia :grinning: . spravne, ale hlavne nenapadne
26. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - no je strašne šikovná - ja pri našom nikdy neviem kedy kaká, lebo teraz často kaká, už máte zub???
26. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nevysliel,vlastne pri dotyku citis.ja pocujem ak ide kakat-zostane stat a zacne tlacit
26. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei super stránka mne už z nej manžel kupil prívesok swarovskeho na narodky minuleho roku normalne som bola prekvapena že ho take dačo napadlo :grinning: a vybral skutočne dobre

od soboty mame stoličku na papanie tak musím pridať fotky som ju vliekla z mesta a ešte dnes mám presilene ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
basi ahooooj, ako sa máte? bola si v sobotu na tých trhoch,? kúpili ste niečo?
26. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, simon je hore, takze zatial koncim. uvidim ako vecer... papa zatial
26. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.swsperky.sk/index.php
skuste podstrčiť aj tuto stránku z tejto mi manzo vybral som sa zmýlila
26. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia bola som v piatok tak teplučko bolo a kupila som akurat jeden košíček varešky a take veci :grinning:
26. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: stolička pridaná
26. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dieta som uspala v kociku... fuh, nejak ma zacal nicit v poslednej dobe :sweat_smile:

baby, mne on uplne odmieta papat... uz nezaberaju ani opicky a blbiny co robim, proste zatne usta a ked sa blizim s lyzickou, tak kruti hlavou zo srany na stranu... dnes som mu to skusila dat aj flasou, no ale bez uspechu, zacal tahat a ked zistil tu chut tak bleee... hmm, co ted?

baska... tusim mame rovnake stolicky v kuchyni ako vy :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kolko stoji ten nutrilon... tak nejak 10,50 tusim, ze? a doplaca sa nieco malo viac ako polovica... lebo idem predat tie nutrilony co mi ostali, zbytocne mi stoja v polici...
26. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ako sa mate?
26. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo laet, ty aj zijes? ako sa mate? ako sa ma nas menovec? :wink:
inac, este si nam ho neukazala... sup daku fotku pridat... :sunglasses:
26. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat tu vyska od radosti...chystame sa na prechadzku, ale sme sa stavili u babinky na obed.mame sa super, len raz sme boli chorucky, aj to len tak hrackarsky a papame vsetko o 106. idem poriesit nejake fotky
26. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FUU, bola som odviezť krpca k starkej bo sa musím učiť na skúšku a tá cesta teda stála za to... nejak sa mu nepáči v novom aute, celú cestu preručal, úplne sa spotil kým sme dorazili do cieľa... nechápem... v starkovom aute sa mu páči viac... asi preto, že toto naše nehučí ako jeho :grinning:

sabi, ako varíš krpcovi príkrmy keď mu nechutia? Polievočky alebo kašičky? Lebo ja som dnes spravila mrkvu len čistú bez vody a rozpučila a veru ani nám tak veľmi nechutila :unamused: vo forme polievočky mu šmakovalo, ale zase tie kaky... uff stále niečo s tými dietkami.... a to naše trávenie hotové nešťastie :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dala fotky...ale nie su nove, z pred dvoch mesiacov.sabi inac aj my sme si kupili taky kocik ako vy, ale len sprosrtovy. ozaj,nepadaju vam tie uchytky?
26. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, vsetky mozne konzistencie som skusala, popucene, pomixovane, redsie hustejse... lyzickou, flasou - nic... aj polohy... je vyspaty, najedeny, alebo nenajedeny... vsetko skusam, ale bez uspechu.. jedine raz ten zemiak s cukynou, ten zjedol... ale teraz to ani neochutna, takze nevie ze je to zle alebo dobre... uz len z principu robi fory... :confounded:
26. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, ktore uchytky? to cim sa dava opierka do lahu? no bolo to fajn, ale minule sa nam vyvliekli neviem preco, asi pri skladani do auta... a tak to musim prestelovat... lebo to mam zle zalozene... inac nemam problem...
26. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok