Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
26. okt 2009

nany mne dr. povedala, ze do 1 roka nedavat avivaz - tak sa toho drzim.

nany100
26. okt 2009

dík krpček, tak ešte vydržíme 😉

zanulienka
26. okt 2009

ja som teraz zacala davat detsku avivaz cca 2 tt,vsetko super,ziadna reakcia takze super.ale koncentrujem este aj ten co som koncentrovala,takze je slabulinky

cikyta
26. okt 2009

ja dávam aviváž od narodenia.najprv lovelu,teraz silan pre detičky biely.je omnoho lepší a vonavší.malej nieje nič z toho.

nany100
26. okt 2009

bea, rýchle vyzdravenie vám obom 😉

ozaj kočky, neprišiel mi rodičák za september (23.9. mi skončila MD)...ale vybavovala som to až začiatkom októbra, lebo skôr mi nechceli dať potvrdenie na SP o MD a tak je hádam aj možné, že mi príde v novembri za október aj september dohromady...vám už prišiel aj septembrový?

beadz
26. okt 2009

nany, dakujem. ja som zacala davat avivaz teraz asi pred 2 tyzdnami. ja mam batole, mne sa lovela nepaci vona. ale davam hrozne malo a rozriedim s vodou.

nany100
26. okt 2009

dík baby za názory 😉

miavin
26. okt 2009

čože????????? vy chcete už riešiť nočníky???????? podľa mňa to je strašne skoro - mne síce mamka povedala, že ako som začala chodiť, prestala mi cez deň dávať plienky, ale my začneme s nočníkom až po 1 rôčku....alebo keď začne chodiť....
ciky - ja ani neviem ako ste dopadli u ortopeda..... 😲
sabi - my používame ha nutrilon ale už 2 no nemáme ho na predpis, keďže nikto z nás nemá alergiu....ale moja kamoška tuším má na recept, skúsim to zistiť

miavin
26. okt 2009

no ja sa priznám, že my od narodenia používame persil, alebo teraz ariel a aviváž modrý lenor - je jemný, voňavý, ale začali sme s avivážou asi až po 2 mesiacoch, a žiadne alergické reakcie...takže pohodička

beadz
26. okt 2009

inak, pozrite si toto : www.isperky.sk
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
par vianocnych darcekov by som si z toho vedela vybrat. tak keby mi niektora z vas chcela kupit.... 😀

miavin
26. okt 2009

bei - dobrý vkus - pekné čačky tam majú možno nenápadne hodím manželovi túto stránku pod nos 😀

zanulienka
26. okt 2009

mia-elaia bez problemov uz 3 den kaka do serbla 😉

beadz
26. okt 2009

mia 😀 . spravne, ale hlavne nenapadne

miavin
26. okt 2009

zanu - no je strašne šikovná - ja pri našom nikdy neviem kedy kaká, lebo teraz často kaká, už máte zub???

zanulienka
26. okt 2009

este nevysliel,vlastne pri dotyku citis.ja pocujem ak ide kakat-zostane stat a zacne tlacit

baska19
26. okt 2009

bei super stránka mne už z nej manžel kupil prívesok swarovskeho na narodky minuleho roku normalne som bola prekvapena že ho take dačo napadlo 😀 a vybral skutočne dobre

od soboty mame stoličku na papanie tak musím pridať fotky som ju vliekla z mesta a ešte dnes mám presilene ruky 😝

miavin
26. okt 2009

basi ahooooj, ako sa máte? bola si v sobotu na tých trhoch,? kúpili ste niečo?

beadz
26. okt 2009

no, simon je hore, takze zatial koncim. uvidim ako vecer... papa zatial

baska19
26. okt 2009

http://www.swsperky.sk/index.php
skuste podstrčiť aj tuto stránku z tejto mi manzo vybral som sa zmýlila

baska19
26. okt 2009

mia bola som v piatok tak teplučko bolo a kupila som akurat jeden košíček varešky a take veci 😀

baska19
26. okt 2009

😉 stolička pridaná

sabinazv
26. okt 2009

no, dieta som uspala v kociku... fuh, nejak ma zacal nicit v poslednej dobe 😅

baby, mne on uplne odmieta papat... uz nezaberaju ani opicky a blbiny co robim, proste zatne usta a ked sa blizim s lyzickou, tak kruti hlavou zo srany na stranu... dnes som mu to skusila dat aj flasou, no ale bez uspechu, zacal tahat a ked zistil tu chut tak bleee... hmm, co ted?

baska... tusim mame rovnake stolicky v kuchyni ako vy 🙂

sabinazv
26. okt 2009

no a kolko stoji ten nutrilon... tak nejak 10,50 tusim, ze? a doplaca sa nieco malo viac ako polovica... lebo idem predat tie nutrilony co mi ostali, zbytocne mi stoja v polici...

laetela
26. okt 2009

caute ako sa mate?

sabinazv
26. okt 2009

nazdo laet, ty aj zijes? ako sa mate? ako sa ma nas menovec? 😉
inac, este si nam ho neukazala... sup daku fotku pridat... 😎

laetela
26. okt 2009

akurat tu vyska od radosti...chystame sa na prechadzku, ale sme sa stavili u babinky na obed.mame sa super, len raz sme boli chorucky, aj to len tak hrackarsky a papame vsetko o 106. idem poriesit nejake fotky

romanakatka
26. okt 2009

FUU, bola som odviezť krpca k starkej bo sa musím učiť na skúšku a tá cesta teda stála za to... nejak sa mu nepáči v novom aute, celú cestu preručal, úplne sa spotil kým sme dorazili do cieľa... nechápem... v starkovom aute sa mu páči viac... asi preto, že toto naše nehučí ako jeho 😀

sabi, ako varíš krpcovi príkrmy keď mu nechutia? Polievočky alebo kašičky? Lebo ja som dnes spravila mrkvu len čistú bez vody a rozpučila a veru ani nám tak veľmi nechutila 😒 vo forme polievočky mu šmakovalo, ale zase tie kaky... uff stále niečo s tými dietkami.... a to naše trávenie hotové nešťastie 🤐

laetela
26. okt 2009

uz som dala fotky...ale nie su nove, z pred dvoch mesiacov.sabi inac aj my sme si kupili taky kocik ako vy, ale len sprosrtovy. ozaj,nepadaju vam tie uchytky?

sabinazv
26. okt 2009

katka, vsetky mozne konzistencie som skusala, popucene, pomixovane, redsie hustejse... lyzickou, flasou - nic... aj polohy... je vyspaty, najedeny, alebo nenajedeny... vsetko skusam, ale bez uspechu.. jedine raz ten zemiak s cukynou, ten zjedol... ale teraz to ani neochutna, takze nevie ze je to zle alebo dobre... uz len z principu robi fory... 😖

sabinazv
26. okt 2009

lea, ktore uchytky? to cim sa dava opierka do lahu? no bolo to fajn, ale minule sa nam vyvliekli neviem preco, asi pri skladani do auta... a tak to musim prestelovat... lebo to mam zle zalozene... inac nemam problem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre