• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
no fajn, tie deti sa nachodia po doktoroch. u nas v Modre je to onicom so zubarmi. ja chodim do blavy - nastastie len raz za rok.
tak neviem,kde by som maleho dala.
jaaaaj, sak ved manzo ma znamu zubarku. tak jej sa aj spytame a aj ho moze pozriet :grinning: . no a mam to vyriesene
ved nech ju kusne domco do prsta :grinning:

a ja som mu dnes po kupani dala jeho prvu zubnu kefku. jednak bol pod mojim dohladom a aj ho tozabavilo a nekrutil sa a neplakal. dufam,ze mu to vydrzi
26. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia, este som cviklu nedala, len teraz dam prvy krat. uvarim so zemiakom a zmixujem. vsetko robim takto.
sabi, a este ma napadlo, ked danko nepapa, neskusala si kupovany prikrm ?
26. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky -nič si z toho nerob - ani ja neviem....ja som dávala mäsko a zeleninku a cestovinku a ryžu a som myslela, že dávam všetko a vidím že nie :confounded:
26. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
elfi, aj my mame tie kefky z DM, ale sa bojim, ze si vypichne oko...lebo on ma velmi prudke pohyby, tak mecuje s tym okolo hlavy... do pusy si to nedava... ani lyzicu... to one bojkotuje :sunglasses:
26. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame take hryzatko okruhle a na jednej strane je kefka. a vkuse by to mal v ustach. dobre mu to robi na dasienka :slight_smile:
26. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, to s tymi zubarmi som pocula aj ja - chystam sa tam,ale az po novom roku, lebo musim ist aj ja.
26. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj zelena fazulka a cervena sosovica sa mozu... sa na ne chystam... fazulka uz caka v chladnicke :slight_smile:
(sosovica v obchode) :sweat_smile:
26. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bei - ale normálne kúpená cvikla? či zavarená? či aká?
baby a ako robíte tekvicu, baklažán, cuketu.... atď....?????????
26. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bea, aj to mame... ale on to nechce... ani hryzatka... najlepsia je ruka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mia-aj cestoviny sa možu? A vaječne,či bezvaječne?

(Minule dal malej muž cerealnu tyčinku do pusy a tej sa roztopila v puse čokoláda z toho.No moje nervy :grinning: To ani on nečakal.)
26. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia, normalna surova cerstva cvikla.
a cuketu robim normalne ze nakrajam so zemiakom, zalejem s dojcenskou vodou, uvarim a spolu s tou vodou zmixujem a vybavene
26. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia, jasne, ze cerstva :sweat_smile:
no a priprava jednoducha, hodim do hrnca s vodou a varis... pripadne ak nad parou robis, tak tam...

cestoviny bezvajecne...
ciky - ja netuším aké to boli cestoviny, ale neuškodilo mu - nechcem ho všetkého strániť.... raz mal rezance, potom nejaké vrtuľky atď.....
ale ma zaujímajú tie tekvice a ostatné, no my máme hryzátka-kefky dve - myslím že od firmy nuk - jedna je celá umelá a druhá ako kefka ale miesto štetiníek umelá hmota.... má to rád a najlepšie je na tom, že to má taký chránič - aby si to nevopchal ďaleko.... z jednej strany, ale výrobcovia nedomysleli, že dieťa si vždy otočí hračku opačným smerom :grinning: :grinning: :grinning:
ciky, a ako budete papat cestoviny ?
simon so svojimi dvoma zubami toho asi velmi vela nenakuse
26. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a kolko vam spapaju drobci? ja stale do malej nedostanem viac ako 40ml. . . hocicoho.
26. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ako dobre som nakukla :dizzy_face: riešia si príkrmy, to som rada načerpáme info, bo ja som taká neskúsená a len začíname :sweat_smile:

inak to hryzátko máme aj my :dizzy_face: a len nejaký týždeň má úspech, konečne pochopil ako to treba dávať do ústočiek tak to obžúva :grinning:
26. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpcek, raz mi spapa 100 ml, niekedy ani polovicu... rozne je to.
26. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
100?? tak na taky objem som este ani nepomyslela. :grinning: najviac mi spapala 60ml ryzovej kase a aj to iba raz.
26. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dávate potom ešte mliečko? Alebo neponúkate...
26. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, ja nedavam. myslim ze ked nechce viac jedla, tak mlieko do neho pchat nebudem. ak ma hustejsi prikrm tak skusam caj, alebo vodu, ale s tym mam velky problem. on mi vobec tekutiny nepije. len to mlieko.
26. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati nie, ja jej dam zapit cajikom a mliecko dam najskor o hodinu a aj vtedy ked nechce papat vobec.
26. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha... tak ja pockam na inu otazku :unamused: :grinning:
26. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a ake caje davate drobcom...? ja som mu navarila taky bylinkac a hodil na to bobek.. proste vsetko co nie je mlieko je bleee
26. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sabu ja jej kupujem HIPP caje - teraz u nas leti "cervena karkulka" - jablko, pomaranc a sipka.
26. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nás preháňalo, tak začneme zase od začiatku asi s príkrmami... vrátime sa na chvíľu k zemiačiku s mrkvou, to mu chutilo... už mám trošku obavy z nových vecí keď takto reagujeme... :confounded:
26. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hipp su sladke... s cukrom, ze?
26. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sabi - nas maly si oblubil bylinkovy z Alnatury v DM-ke. je taky jemny a svetly. ostatne - napr. od Lerosu, su vsetky take tmave. tento je chutnucky.
26. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
voda ani čaje u nás tiež nemajú veľký úspech... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a kombinujete zemiak vždy s niečím alebo aj tri druhy zeleniny?

Asi kúpim príkrmy hotové a bude pokoj... ale domáce je domáce zase... :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sabi tam nie je cukor, ale tento je sladucky. predtym sme pili feniklovy
26. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas vodu maly vypije...
26. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok