• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
sabi, ja mu robim klasicky detsky caj
26. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek http://www.docsimon.sk/tovar/hipp-caj-instantny-cervena-ciapocka-200-g

... tento čaj obsahuje sacharidy, ktoré môžu vážne poškodiť zuby detí, ak vždy alebo príliš často sajú z fľaše. Preto dodržujte nasledujúce zásady: Nikdy nepoužívajte fľašu ako upokojujúci či uspávací prostriedok. Pri kŕmení držte fľašu sama, umožnite dieťaťu zahnať smäd, nenechávajte však fľašu vášmu dieťaťu veľmi dlho. Pravidelne sa starajte o zúbky vášho dieťaťa. 1 dóza vystačí až na 50 porcií.
:unamused:
26. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho teraz riadne sledujem bo sa mi zdá, že aj menej ciká :astonished:
no náš spraská 200 príkrmu - ak je hladný....nemeriam to, lebo to mam narobené vo fľaštičkách, ale raz som mala príkrm 190 - a podľa misky to už viem odhadnúť.... a výživku nám babička urobila jablkovú tak papká - chutí mu aj studená hurááááá
no my zemiak moc nie často - ale asi začnem.... my sme doteraz hlavne kuracinku a zeleninku: mrkva, petržlen, kaleráb...lístok z kelu a tak.... a hrooooozne mu chutí varené čomu som rada. tak dobrú nocku ideme bojovať
:grinning:
bea, taky sackovy, zalievany?
sabi, ako si to myslela ze pockas na inu otazku ? nejako mi nedopina...
kati, ja davam stale zemiak plus nejaku inu zeleninu. niekedy dam 3, ale to je max.
26. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte.
sabi, nedovolala som sa :angry: a voda je v bazenoch od 30 do 32 stupnov, my malu kupeme v max 33 stupnoch.
26. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, my este masko nepapame, ale uz pomalicky zacneme. ale chcem telacie, lebo kuracina neobsahuje vela zeleza a detickam chyba teraz hlavne to.
sabi, ano, klasicky sackovy
26. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze kolko zjedia deti prikrmu, bola otazka :sweat_smile:
bei tak kázala aj dokyna, teda nie viac ako trojkombináciu :wink: a robíš mu to ako kašičky alebo je to skôr ako polievočka?

Skúšali ste už aj hrášok?
zuzik sevas... a co nezdvihla?
26. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam sackovy cajik, mame taky mix bylinkovy a ovocny s lesnou jahodou.
26. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja mu to mixujem do kasicky. nie velmi hustej ale aby to mohol papat normalne lyzickou.
a hrasok som neskusala.
26. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem co tomu mojmu juncovi zachuti... vyskusam tiez nieco sackove ovocne... pojdem do DMky pozriet...
26. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, nezdvihla, som vyzvanala niekolkokrat a nic.
26. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
tak my papame dnes len 3.den...takze tiez super info pre nas...zacali sme zemiacikom a zajtra pridavame mrkvicku...ale tiez my toho ninka vela nepopapa...ale to zatial neriesim, ved sme len zacali...a potom jej davam este cicu a pekne pije mliecko...

no aj ja som sa chcela pytat na cajiky...lebo zemiacik ju trosku dusil, aj ked som ho uvarila vo vode a popucila vidlickou...ze jej dam na lyzicku cajik...ale skusim dat MM do toho...super, ze vas mam...
26. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čaj skúsime aj my taký nejaký ešte...

holky myslím, že na Sliači teraz v novembri začína nový kurz...
26. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este k tomu kalendaru z Happyfoto...ze nam poslu novy v ramci reklamacie...tak som zvedava...potom dam vediet...
a objednala som kalendar aj z fotolabu...tesim sa...
26. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik, ja by som do prikrmu mm nedavala. predsa je to sladke a ak chces naucit ninku na chut zeleniny, tak by nemala byt sladka. aspon ja si tak myslim.
26. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bea-rozmixovať cestoviny :sweat_smile:
Katka-hej.Domáce je domáce,ale zase ked kupim urobený príkrm,tak preto,že nemám doma všetko-telacinku,špenátik,marhulky,karfiolik,zajačinku...
A v urobených prákrmoch to mám.Tu trošku,čo potrebujem len pre Sisu.
My pijeme čajíky granulovane na pokojný spánok,Pre celkovu pohodu a občas Feniklový,ovocný jablčkový,alebo bilinkový sáčkový.Silvinke čajíky chutia a hlavne v "terene" vonku.Doma moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vonku vypije kludne aj 100ml na 1 krát.

No ja idem dobruuuuuuuuuuuuuuu :pensive:
26. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja viem, to ja aj preto som písala, že skúsim asi aj také či mu budú chutiť a či ho tiež preženie, bo mám obavy, že som mu ja dopomohla k tej hnačke... možno som mu ho spravila riedky... neviem ... :confounded: no mne sa nezdalo a chutilo nám... aj mne...
26. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei...aha...ja len aby to nebolo take suche...ako napr. zemiacik bol...trosku ju dusilo z neho...

a my sme zatial ziadne cajiky ani vodu nedavali...ale uz sa po niecom popozeram...
26. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, idem sa ja kurirovat. papaaaaa
26. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:

najprv Sabinke vsetko najlepsie k prvym meninkam :slight_smile:

a ak mame aj nevych polrocnikov, tak aj tym vela zdravicka :slight_smile:

dneska sme spali celkom fajn, zobudili sme sa o 5.30 a po jedeni este zaspal do skoro siedmej. na veceru mal vcera kasu a este aj mliekom to zalial, tak asi to bolo sytejsie.

rozoberali ste nocniky, ja asi pouzivat nebudem, po skusenosti s petkom, ktory nocnik odmietal a pekne sa naucil rovno na zachod, sice to trvalo dlhsie, ale od dvoch rokov mal plienku iba na noc a od leta uz nema vobec. no ale uvidime, mozno Marceli bude iny...

k prikrmom, ja striedam ovocie, zeleninu, masko, ryzu, zemiaky, cestoviny, kasu. uz davam aj dvakrat denne nieco ine, napr. na obed zeleninu s maskom a vecer kasu, alebo vyzivku. a pomedzi to niekedy piskotik alebo kukuricnu chrumku. a pije len cistu vodu prevarenu.cajik sme este neskusali.

no dnes to vyzera na pekny den, vykuklo slniecko, tak dufam vydrzi aj do poobedia apojdeme konecne trosku von.
27. okt 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem, my pijeme čajík - zásadne hipp, ale babička urobila bylinkový a pohodička....najčastejšie však dávam feniklový alebo taký z byliniek, aj keď ten červený má veľmi rád - je fajnučký....
27. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Sabinkám a polročenkám všetko len to najlepšie... :wink:
27. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby - chcem sa opýtať, myslíte, že 3 ročné dieťato by malo používať plienky na noc? a piť ešte nutrilon?
27. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, aj ja aj ja som oslavenec, mam trochu viac ako polroka dnes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dve trojecky do zbierky :wink:

Vsetko najlepsie Sabinke a aj ostatnym zelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha sabi - tak všetko najlepšie - kristove roky??? tak veľa zdravíčka, šťastia a rodinnej pohodičky a veľa veľa detičiek :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

aj ja sa pripajam k blahozelaniam...malej sabinke, ale aj velkej sabi vsetko naj k meninkam... :wink:
27. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok