Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
27. okt 2009

sabi, tak vsetko najlepsie!! hlavne vela zdravia a rodinnej pohody 🙂
mna to caka o dva dni, aj ked o par rokov menej budem mat.
mia, poznam par deticiek trojrocnych, ktore maju plienku na noc, ale ten nutrilon si myslim je zbytocny. predpokladam, ze papa uz vsetko, takze nema vyznam davat UM.

sabinazv
27. okt 2009

dakujem dievcata 🙂

aj aky pekny den sa dnes crta, ze? periem uz druhu pracku, lebo to susenie v byte mi ide na neervu...

miavin
27. okt 2009

petusko - dík za názor....

sabinazv
27. okt 2009

aha, vcera som neodpovedala na Beinu otazku... jasne, ze som skusala aj kupovany prikrm...nist nechuti... no vsak mame cas, som citala, ze do 8 mesiacov ak dieta bojkotuje prikrm, tak sa nic vazne nedeje...

krpcek
27. okt 2009

ahojte. dakujeme za gratulacie a aj my gratulujeme dnesnym spoluoslavencom. 😀

sabi ja som si myslela, ze do detskych cajov cukor nedavaju. 😅

vcerA SME ZISTILI AKA JE MALA SPEKULANTKA - chtila kovovu stolicku a zacala ju tahat, takze stolicka na nu padala, tak som tam pribehla a stolicku pridrzala, aby na nu nepadla. mala zacala revat (asi sa zlakla) a s placom utekala v choditku za muzom - ten jej povedal, ze sama si za to moze a nech neplace, tak mala za routekala za mnou, ale ja som sa tak zacala smiat na tom jej suflicku, ze som musela ist do druhej izby. samozrejme, ze prisla aj tam za mnou, ale ked ma zbadala jak sa rehocem, zacala sa usmievat a bolo doplakane. 😀 😀 😀

adya01
27. okt 2009

sabi, mne zas dr. povedala, ze ak by mu nechutila zelenina tak mu do nej mam primiesat trosku hroznoveho cukru - tak stvrt kavovej lyzicky a kazdym dalsim dnom zmensovat az cukor nedavat vobec. U nas nastastie frcime na vsetkom, dnes bude mat spenat, ja ho neznasam, ale maly ho zboznuje, on ked papa co mu chuti tak ani ustocka nezatvara a len ma taha za ruku aby som dala dalsiu lyzicku do pusky 🙂

beadz
27. okt 2009

ahojte.
sabiiiiii, vsetko vsetko naj, zdravicko, lasku a bozie pozehnanie a nech ti danko stale len radost robi. posielame so simonkom vela objati.
aj sabinke vsetko naj k meninkam.

adya01
27. okt 2009

aj ja prajem sabinke kprcekovej vsetko naj a aj sabinke- danke 🙂 nech mamina a danko posluchaju 🙂

sabinazv
27. okt 2009

krpcek, veru su sladke tie granulovane...

ady, ak nic nezaberie, tak to mozno vyskusam... ale zelenina s cukrom to musi byt riadny blivajz 😎 ale inac ked malemu davam espumisan alebo homeopatika, tak otvara pusu ako vrata... to mu chuti, maskrtnikovi 😉

dakujeme za gratulace 😉

krpcek
27. okt 2009

a este vam chcem podakovat, ze ste vyriesili aj nase vianocne darceky. 🙂 vcera som muzovi hovorila, ze davate niektore robit kalendare na vianoce, ze ci nedame aj my urobit a bol nadseny, ze lepsie ako kozmetiku kupovat.
🙂

krpcek
27. okt 2009

dakujeme. 🙂 🙂

sabi tak asi preto jej tak chuti 😕 😕 tak ho budem viac riedit vodou, este tam mam tak do konca tyzdna . . .a potom kupime iny.

sabinazv
27. okt 2009

krpcek, je to veru dobry darcek... lebo maju tak kopec fotiek, a ako poznas moju mamu, tak ona ked sa jej nejaky kalendar paci, tak ho ma zaveseny aj niekolko rokov 😅

sabinazv
27. okt 2009

oprava: ako poznam moju mamu 😀

adya01
27. okt 2009

sabi, pre mna je blivajz vsetko co papa - lebo je to bez chuti, ale ved on nevie ci to ma byt sladke alebo slane... ja do vsetko davam trosku mletej rasce aby si prdkal a niekedy je to teda riadny smradek 🙂

cajiky mu striedam, niekedy granulovane - ale davam asi len 3/4 lyzicky na 100 ml - inak sa ma davat 1,5 ale je to tak moc sladke. Bylinkac vypije aj bez cukru.

Vcera som mu kupila kukuricne chrumky, a az doma som zistila, ze som namiesto nesolenych zobrala slane...tak bolo po radosti a tak natahoval tie rucky ☹

beadz
27. okt 2009

tie kalendare su fakt dobra vec, ale uz to urobili pred dvoma rokmi jedny svagrovci, minuly rok brat, tak toho roku by to bolo uz asi dost trapne, keby sme s tym vyrukovali aj my 😅
inak sabi, este vcera som na teba myslela ze to by bolo dost drahe davat nutrilon miesto suseneho mlieka, nie ? radsej to predaj, alebo vrat do lekarne. nemas niekoho znameho co by ti to zobral ?

sabinazv
27. okt 2009

ady, no ved hej, je to nechutne aj bez cukru a bude aj s nim 😎

bea jasne, ja ten neotvoreny nutrilon idem predat kamoske, to su 4 ks... ale mam taky otvoreny jeden a aj jednu bebu... a aj nejake vzorky, tak by som zuzitkovala... 😝

beadz
27. okt 2009

adya, mne teda zemiak s cukinou normalne chutil. ostatne je fakt hnusne. ale ved ide o to aby nepapal stale len to sladke mlieko, tak nech trochu trpi.
inak dnes v noci vstal na to ze je hladny a mna to ani netuklo. som ho prebalila, zmerala teplotu, prechadzala som sa s nim po byte a potom reku ci smadny nie je a dala som mu vodu, tak pil akoby sa prave vratil z poznavacieho zajazdu na sahare a tak som skusila mlieko a stiahol 210. 😨

miavin
27. okt 2009

no to je super nápad s kalendármi - a dávate tam len fotky drobcov?? u nás to tiež robia - za jeden deň hotové vraj.... a koľko vás vyšiel?

sabinazv
27. okt 2009

bea 😀
chudak maly, nech sa uz nauci rozpravat, lebo ho nechas o hlade a smade 😎

beadz
27. okt 2009

a to uz mas dlho otvorene ? lebo ked budes davat nemliecnu kasicku, tak to mozes vyuzit...

sabinazv
27. okt 2009

mia, dala som aj maleho aj niekde sme aj my s nim...

teraz vo fotolabe vyjde do 10 euro taky A3 kalendar... a maju aj stolove, aj nastenne,kadejake...

beadz
27. okt 2009

sabi, alebo aspon ukazovat by zatial mohol ze co chce. nie ? 😀
kto ma z tych deciek vyjst ??? 😉

adya01
27. okt 2009

ja som mu minuly tyzden urobila mliecnu ryzu s marhulou, to ste mali vidiet ten boj, vsetko bolo spinave, maly sa naucil plut a toto mu viditelne nechutilo.

cukinu mozem aj ja, len bez tej soli eee

krpcek
27. okt 2009

bei ja by som dala aj napriek tomu kalendar urobit - ved so simonkom kalendar este nemaju a tento nebude ako iny, tento si urcite odlozia. 😉 budu mat nadhernu pamiatku.

sabinazv
27. okt 2009

bea veru dlho... 4-5 mesiacov..

krpcek
27. okt 2009

fuuu ja vela veci, co davam malej nemusim. . . casto, ked to idem ochutnat, ci je dost teple, tak plujem ja a nie mala,. 😀 😀 😀

komisakpd
27. okt 2009

ahojte..baby a kde robite tie kalendare..v happyfoto?

beadz
27. okt 2009

ja som dala u jednej baby z mimibazaru urobit magnetky a aj nalepku na auto ze pozor simon na palube. a tie magnetky dame k darcekom ako pamiatku

beadz
27. okt 2009

komi, mozno aj tam, ale vo fotolabe maju teraz akciu

krpcek
27. okt 2009

komi ja vo fotolabe, maju u nas v meste zbernu, tak tam si potom pojdem preto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre