• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
misha, tak aj mne taku kup, dobre? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my by sme zasa na madere zbehli... ale nemam maleho v pase... lebo ani ja ani muz nemame platne pasy... sa mi nechce vybavovat novy kvoli tomu... uz iba ak risknut ist s nim bez pasu... :unamused:
27. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonkovi vsetko naj tiez k 7 mesiacikom. veru aj ja si ho pamatam ako prveho :slight_smile:

my este sedacku nekupujeme, Simonka zatial nesedi sama. zatial sa este vopcha do vajicka, ale o chvilu to uz aj nas caka.

baby, ja mam vsade tolko prachu, uz sa na to nemozem pozerat. ale kedy upratovat? v noci?
27. okt 2009 o 09:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - my tiež nemáme malého v pase....riskujeme...ale nosím rodný list - možno by sme to ukecali... :grinning:
27. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tym sedackam, ste tu niektore spominali romer - ja som bola v babymarkete a tam mi povedali, ze od noveho roka budu nove materialy na romerkach - takze ja cakam co romer vymysli, lebo to co maju teraz je hruuuuza.

ale zatial sa mi najviac paci concord - podobne ako sabi, aj ja chcem ist do obchodu a poskusat. . . a este aj maxi cosi sa mi paci.
27. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei...simonkovi vsetko naj k 7. mesiacikom...jeje...uz je velky chlapciacik... :wink:

ja uz utekam zehlit, upratovat...mam toho dnes dost...vypinam Pc, lebo zase nic neurobim...

krasny dnik prajeme...

ninuska prave zaspala...utekaaaaaaaaaam....

vecer...pa
27. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju uz mam, lebo casto chodim do rakuska a tam sa moc ukecat nedaju. :angry:

no ideme ku kamoske a na prechadzku, vyuzit posledne slnecne dni.

tak sa majte pekne. :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy - aj mne sa páči maxi cosi - len malému sa tam nesedelo dobre - treba oskúšať....
27. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, ja teraz vesiam pradlo, jem jogurt a chodim k PC. vsetko naraz. vyuzivam 10 min ked mi Simonka vydrzi v postielke oblozena plysakmi. nevie sa velmi zahrat sama, musim jej neustale robit spolocnost
27. okt 2009 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja najnovsie, ked maly spi, tak som taka rada, ze si mozem oddychnute, ze vtedy nerobim nic, aby som ho nezobudila... robim ked je hore a ma naladu sa sam zahrat.. teraz napr. spi, tak tu pri nom cusim ako pena :sweat_smile:
27. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, zavidim :slight_smile: samozrejme v dobrom
27. okt 2009 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia... no kamoska sla takto s malym na dovolenku do chorvatska a madarski colnici im trochu robili bubu a chceli ich vratit spat... mali rodny list,no ale ten je bez fotky doklad, vies ako... Ale nakoniec ich pustili... no ale to muselli byt ine nervy...
27. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komi - http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=56138
dakujeme za gratulacie, ale bambi simon nebol prvy
27. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ale ako je starsi, tak je to narocnejsie... no vsak vydrzime :sunglasses:
27. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, a sedacku sme kupili tiez concord.
27. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi - no na dovolenku by som určite nešla, ale máme to pár km do polska - tak snáď by to nejak šlo...ale už ho dáme napísať do manželovho pasu, keďže ja mám neplatný
27. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, len ja si ho ako prveho pamatam :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...sabi, všetko naj, naj k narodeninkám...veľa lásky, radosti a zážitkov s malúšikom a prajeme nech začne pekne papkať čo ukuchtíš :wink:
sabinke všetko najlepšie k meninkám a všetkým čo dnes oslavujú 6 alebo 7 mesiacov božteky od Adelky

babule, ako s tým rodičákom, ste sa včera ku mne nevyjadrili :grinning: ...všetky ste za sept. dostali?
27. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, a to je ake lacne... ze 1 euro...
bei hej? a si spokojná?
ahoj nany, dakujeme :dizzy_face:

no ja som ti uz davnejsie pisala, ze ja som dostala... ci to som pisala asi majke_dk... zavolaj si na UPSVaR, ze co to, co to?
27. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei a akú concord? vidí von z auta?

ja som rodičák dostala a nejako viac ako doteraz. ale dávala som to aj 3tt pred ukončením MD.
27. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuul, prislo to tak okolo 180 eur? to aj mne... to je spolu s tymi pridavkami, ci ako sa to vola..

a aj ja som to davala tak skoro... tam davaju plnu vysku za kazdy mesiac, aj ked mas napr. do 25.eho MD, tak za tych 5 dni ti daju plny rodicak...
27. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mamulky, oslavencom a oslavenkyniam (malym aj velkej) vsetko naj.

sabi, teta sa ozvala, plavat ideme vo stvrtok, teda skor ze si nas obkukne, kedze mame uz 2 vanove kurzy doma za sebou a potom ze nas zaradi do skupiny. cena je 50 eur za 8x.

tie magnetky chceme dat aj my spravit aj tie kalendare.

dnes som sa rozhodla ze ideme s Emmkou shopingovat a trosku sa vonku poprechadzat, kym svieti slniecko. Upratovat, varit, prat a podobne veci sa mi nechce, jednoducho dnes tieito aktivity ignorujem. Vcera som sa prekonala, uvarila som cely obedovy chod plus kolac a cele poobedie som zehlila veci este s pred mesiaca (periny a draheho kosele, tie zehlit zo srdca nenavidim).
27. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik dikes este raz :wink:

jej, tak vy uz idete plavat? hm, my nemame vanovy kurz, nas daju asi k novorodencom do kurzu :sweat_smile:
27. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat dievcence. vsetky pouzivate pri nejakej prilezitosti flasu? Simonka este flasu nepozna. v knihe co mam pisu, ze kojene deti ju ani nemusia poznat, ked vodicku tak na lyzicku a potom uz zacat s hrncekom, ktory ma ten naustok. ale rozmyslam, ze predsa len vyskusat aby som ju nemusela vonku len kojit ale dat trebars vodicku do flase. mam zacat s tou najmensou dierkou aj ked uz ma 6 mesiacov? poradte
27. okt 2009 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja jej ani vodu nedavam, zatial stale len kojim. aj od smadu.
27. okt 2009 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, to podla velkosti...
zuul, concord trimax. vela sme vyskusali a chceli sme povodne romerku, ale su hrozne male, uz teraz som ho tam ledva vopchala a to nemal ani overal... a tato presla testami az do 36 kil. a cena zabita - 125 evro
27. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, no my sa s flasou trapime uz 3 tyzden, len par krat sa jej podarilo vypit z flasky, tak jej to davam uz do toho hrnceka a odtial sa jej podari vypit viac. a tiez skusam aj bez toho naustku, ale to sa neobide bez potopy okolo nej.
27. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea a da sa dat ta sedacka do protismeru v aute?

mia a vy tu vasu mate v aute v protismere? vy mate ultimax...
27. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bdaka be
27. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok