Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
28. okt 2009

sabi lebo wellness vo mne evokuje oddych, masáž, kozmetiku, polehávanie len tak 😀 😀 😀

sabinazv
28. okt 2009

no vsak skoro vsetko som mala... tam je bazen s virivkami, protiprudom a kadejakymi atrakciami, potom rozne sauny.. a teply sedaci bazen... tam sme sa traja ludia striedali pri drobcovi a ostatni "oddychovali" , ale dobre mi to padne inac... chodime raz do tyzdna, kym nie je lyziarska sezona... to tam potom bude natresk...

baska19
28. okt 2009

ahojte aj moja spinká už hodinku tak uvidíme do kedy a pripájam sa ku gratuláciam polrôčkov a oneskorene aj sabi a všetkym meninkovym oslavencom 😉

baska19
28. okt 2009

a my sme boli dnes hore od pol 7 ale prestala som jej v noci zasvecovať ked začne mrnčať a aj papať jej dávam po tme a oveľa lepšie a skôr zaspí dokonca vydrží až do rána vo svojej postieľke čo som už bola zúfala že vždy okolo 3 som ju musela dávať ku mne lebo nerváčila. Potme sa asi tak nepreberie 🙂

bambina
28. okt 2009

Ahojte maminky, dobre ranko.
Sabi, dufam, ze si prezila nadherny narodeninovy den.
Chcem sa opytat, pouzivate uz nejaku detsku kozmetiku? Hlavne teraz, ked sa uz ochladilo, natierate malinkym tvaricku? Cim?

sabinazv
28. okt 2009

dakujeme baska,

bambi, vcera bol fajny den a danko bol cez den velmi zlaty.. taky usmievavy a utarany 🙂
A kozmetiku na tvar este ziadnu nepouzivam... teda ja hej, ale Danko nie 😎

bambina
28. okt 2009

sabi, on bol hlavny narodeninovy darcek 🙂
teda myslela som pre babatka. a myslis, ze nevadi takyto chladnejsi ostrejsi vzduch? vsimla som si, ze Simonka ma suchsie licka.
ja tiez nic nedavam

zanulienka
28. okt 2009

cafte,ani ja nedavam na elaiu ziadnu kozmetiku ani po kupani,krem na ritku a nic viac.a my tu mame este stale teplucko-27-30 stupnov

baska19
28. okt 2009

bambi ja mám taký krém od Johnsons proti vetru a minule som ho skúsila a vonia presne tak ako ked mi ju v pôrodnici natierali ale zatiaľ ho nepoužívam tak pravidelne ešte nie je taka zima

cikyta
28. okt 2009

Ahojte.Bambi-proti vetru používam Bubchen Wind a Wetter Creme.

bambina
28. okt 2009

ja tiez len kremik na ritku a telove mlieko z lekarne po kupani. my mame velmi tvrdu vodu a Simonke sa v 3 mesiaci objavil atopicky ekzem. teraz je to uz ovela lepsie, len na kolienku ma taku suchu pokozku

sabinazv
28. okt 2009

fuha zanu, ake krasne teplo este mate...

ale dnes sa aj tu celkom pekny den crta... idem poklabosit ako deticky cikaju, papaju, kakaju a tak... 😅

majte pekny den, paa 😎

jankaaa
28. okt 2009

ahojteeeee 🙂 tak my mame za sebou prechadzku aj pol hodinovy spanok 🙂 ale vonku je dnes celkom prijemne....teraz ideme troska poupratovat nieco spapkat a budeme sa hrajkat

miavin
28. okt 2009

ahojte tak ja už som s nervami v koncoch, malý spal sám v izbe svojej, spal celkom fajn do 6, potom o pol 8 zaspal a do 9 skoro....potom sme papkali, hral sa no keď začne fňukať už ma ide poraziť, normálne mi dzigá z toho jeho vzlykania..... tak som ho obliekla do overálu a šupla na balkon a už spi...mám nervy na dranz, poobede ideme na kúpalisko - tak som zvedavá aké rodeo bude tam..... snáď bude kľudný 😠

miavin
28. okt 2009

no čo sa týka krémiku na von - my máme na zimu a vietor od hippu, dávam mu ho vždy keď ideme von a je spokojný,.....

sabinazv
28. okt 2009

mia, na kupalisko nie je trochu zima ? 😅

pikino
28. okt 2009

cafteeee.

my dnes hore uz od 7:45. ten casovy posun je des. ja chcem sat svoje spinkanie do desiateeeeeej.

terez je nervna jak pitbull z toho zubu. len pisti, place a hryzie vsetko.

a aby toho nebolo malo tak mi es zozral cokoladu. hajzel. 😠

nany100
28. okt 2009

ahojte mamuše...aj my sme stále posunutí (časovo)...už je aj zase vyspatá...pomaly idem chystať obedík...včera brokolica vôbec neuspela (so zemiakom), dnes ju skúsim s mrkvou...a pritom mne to normálne chutilo a ju napínalo...má to akési otočené, čo sa mi zdá gebuzina, jej chutí a naopak...a kozmetiku používame Johnsons telové mliečko a krémik na tvár...a mám kúpený aj proti zime a vetru...a na riťku klasická robená mastička z lekárne, tá je naj pre nás...žiadne zapareninky...predtým občas mávala...

zuzik25
28. okt 2009

ahojte mamule.

dnes som v pusinke nasej Emmky objavila 1. zubok. vcera hryzla hracku o dusu a dnes tu je vysledok. ale davam jej homeo uz od minuleho tyzdna, troska sa skludnila, takze to prezivame celkom v pohode. ani teplota nebola.

miavin
28. okt 2009

sabi - no do vody som myslela - s kamoškou a jej drobcom ideme do aquacity 😀

beadz
28. okt 2009

tak zaspal. mam cas tak na kavu a zacat si robit obed...
ja som vcera kupila od nivey krem do vetra, tak skusime ked bude viac zima. dufam ze mu nevyjdu zase nejake vyrazky.
zanu, a ty nedrazdi 😠

beadz
28. okt 2009

a komi, dosli mi tie magnetky. su krasne, hodim foto, len to nie su take umelohmotne, ale take akoby gumenne.

miavin
28. okt 2009

jéééj zuzik gratulujem k zúbku
ozaj gratulujem k polrôčkom
mám pocit, že my budeme posledný, čo nám pôjdu zúbky...

beadz
28. okt 2009

😵 zuzik, mate prvy zubok ? super, gratulujeme. a este kojis ?

zanulienka
28. okt 2009

bei-prosim ta,prepac mi 😀

beadz
28. okt 2009

inak zeny, ja nie zeby som si robila veci co mi treba okolo domu, alebo si vytrhala konecne breznevovske obocie, ale konikujem. no, som ja normalna ??? 🙄

beadz
28. okt 2009

zanu, keby si nebola taka skupa, poslala by si par stupienkov aj ku nam. ale ty neeeeee. vsetko si nechavas len pre seba

zanulienka
28. okt 2009

vsak aka som svinoba?

jankaaa
28. okt 2009

bei ja tiez to iste robim sice nepisem ale citam vas miesto toho zeby som nieco robila 🙂

jankaaa
28. okt 2009

a obocko uz mam tiez hrozneeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre