Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
28. okt 2009

ci panecku, uverite mi ked vam poviem ze je uz hore ???? 😠 😠 😠 😠

misha666
28. okt 2009

ahojte,,,, o to breznevovskom oboci by som mohla aj ja rozpravat...moja emmi tiez teraz zaspla idem aspon masko podusit ... aj ked som len nedavno ranajkovala...ale tak radsej ho urobim skor... 😅

jankaaa
28. okt 2009

babenky moj drobec este vobec sam nehopka......a ked ho dam sadnut tak stale sa odraza s nozkami az si lahne nakoniec...a ked sedi tak je uplne taky nestabilny

miavin
28. okt 2009

janka - ani my nesedíme sami
aaaa pridala som foto malého nerváčika 😀

zuzik25
28. okt 2009

bei, este kojim.

som chcela byt za cicu, kupila som si telovy krem s postupnym hnednutim a dako som si to asi zle rozotrela, tak mam flakate nohy. a to ideme zajtra s malou do bazena. ma slahne, musim to dnes nejak vydrhnut.
obocko si trham priebezne, nejaky chlpok navyse, sup ho von.

misha666
28. okt 2009

janka...moja zacala sama hopkat aai pred tyzdnom...nic si z toho nerob 😉 ono to pride samo zo dna na den...proste na to Kubko este nie je pripraveny 🙂

beadz
28. okt 2009

misha, tak ty ma dobry life ked len teraz si ranajkovala 😉
jani, nechaj ho nech sa sam posadi, nedavaj ho nasilu sediet. on ma svoj softver v hlavicke a ked bude pripraveny tak si sadne a o to viac ta to bude tesit

misha666
28. okt 2009

miavin...masakeeeeeeer on sa ti tak sam uz postavil??? 😲 no uzasny je ....a z tych nervov si nic nerob ja mam niekedy pocit ze malu rozpucim jak zabu ale potom si uvedomim ze mam najkrajsie najlepsie dieta na svete a sa ukludnim 😀

misha666
28. okt 2009

bea---tak o 9.30 sme sa z postele vykotili....sme si pospali trosku este ked sa rano napapala... idem asi upiect celozrne zemlicky...som zvedava co z toho bude.,.. 😀

miavin
28. okt 2009

misha - nie nepostavil sa sám - trošku som mu pomohla, ale s nohami už narába riadne - som mu chcela urobiť fotku ako sedí alebo stojí, nielen v ľahu stále... a očividne sa mu to páčilo.....ale mám pocit, že čochvíľa rozbije - rozkope postieľku 😀

beadz
28. okt 2009

mia, aj simon uz coskoro rozkope postielku. a okrem toho, uz nie je ani miesto kde by si nenarazil hlavu, co sa tolko pokusa postavit sa.

miavin
28. okt 2009

bei - no presne - a náš už lozí po byte - a najviac sa mu ľúbia cd-čka, kabliky, nohy od stoličiek..... všetko čo je zakázané.... a nalákam ho najviac, keď chcem aby štvornožkoval - na servítku alebo mobil 😀

jankaaa
28. okt 2009

juuuj babulky dakujem.....ja ho nesilim a vlastne ho ani nedavam hopat len niekedy ho tak posadim ci nahodou

beadz
28. okt 2009

mia, ved to. nechapem ako to mozu tie deti tak rozoznat ze co nesmu 🙂
pridala som tie magnetky a nalepky do albumu

jankaaa
28. okt 2009

este som sa vas chcela spytat moj dost casto sedi v autosedacke....nevadi to?

beadz
28. okt 2009

jani, doma ? a preco ?

dooscoby
28. okt 2009

ahojte...konecne vylozene nohy na stole a cas na net 🙂 ...skusila som malinkej dat obedik ale zacala skriekat 😠 ..juj je tazke najst cas kedy papat ale teraz haja tak snad potom bude fajn...skusame dnes brokolicu ale kedze to ma male zrniecka tak jej to moc nesmakuje...skusim jej pridat do toho mrkvicku a uvidime

vcera som bola na masazi 🙂 ...ju to bola parada ale vraj mam prechladnute krize ☹ tak musim kupit termofor a nahrievat sa

beadz
28. okt 2009

dooscoby, aj my mame brokolicu. dnes treti den. ale poviem ti, ze je z toho riadne zelena a smradlava kaka. 😀
zajtra ideme na cviklu. uvidime, co to urobi 🙂

jankaaa
28. okt 2009

bei vo vajicku sedi dost casto

dooscoby
28. okt 2009

beadz a chuti jej brokolica? bo moja sa zatial tvari tak vseliak....a cviklu ako pripravit mas daky recept ?

beadz
28. okt 2009

jani, no podla mna to nie je najlepsie. sice ty mas pokoj, ale on tym padom sam nepracuje. a asi ani na chrbatik to nie je najlepsie. preco ho tam vela nechavas ?

dooscoby
28. okt 2009

janka a nebolo by lepsie lehatko ako vajicko

beadz
28. okt 2009

dooscoby, niezeby sa za nou trhal ale spapa. a ja vsetko robim tak ze to uvarim v malo vode so zemiacikom a rozmixujem. vody davam len tak aby som nezlievala, aby tam ostali vsetky vitaminy, ak tam nejake su... 🙂

jankaaa
28. okt 2009

tak lebo ked chcem nieco urobit tak niekedy ho tam musim dat lebo nechce byt sam v postielke a lehatko nemam

dooscoby
28. okt 2009

beadz...ja varim nad parou..nad trosku vody a na parak nakrajam zeleninku a tak nech dusit do makka...ked sa zobudi skusim znovu jej dat 🙂 ...z kojenia som uz uplne vyflusnuta...v noci nedba cucat aj kazde 2 hodky ☹ ..hold je to pre jej zdravicko

miavin
28. okt 2009

jooooj bei to je nádhera, kde si to splašila???? tá s : tatinko, ľúbim ťa je krááásna a ja xcééééém 😕

beadz
28. okt 2009

ja mam sice lehatko, ale vela v nom nie je. viac ho nechavam len na zemi. v postielke by tiez nemal byt ak nespinka, aspon tak som sa docitala. dieta ma potom chaos, ze ci tam ma spat alebo hrat sa...
ja ked chcem nieco urobit, tak vtedy ked spi, alebo ked pride domov vecer muz a hraje sa s nim on. je to narocne cely den sa mu venovat. to je pravda.

dooscoby
28. okt 2009

uz je asi neskoro lebo tie lehatka su do dakych 9 kg ale mozno by stalo sa pokus ho obstarat...nasa tam byva od malicka ked potrebujem daco porobit alebo ju tam mame na stole ked papame....a vyhoda je ze sa polohovat 🙂 ...a teraz nam sluzi ako sedacka na krmenie bo sama este nesedka hoci sa uz udrzi par sekund

beadz
28. okt 2009

mia, jedna kocka na mimibazare to robi. vcera som tu pisala link.

jankaaa
28. okt 2009

tak dufam ze som tym vajcom nic nepokaslala...ked ja ho po rukach uz nevladzem tolko nosit niekedy...niekedy sa krasne vyhrajka sam ale napr.teraz co mu idu zubky no to je hrozne vkuse len mrnci place

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre